• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Konu Başlığı olmayan Mesajlara izin Verilmesin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Konu Başlığı olmayan Mesajlara izin Verilmesin

Forumlarda sıkça karşılaştığımız ve kanımca kullanıcıların bencilliğinden kaynaklanan yaygın bir sıkıntı var.Kendini her şeyin ve her kesin üzerinde önünde görmenin getirdiği duyarsız bir davaranış.

Herhangi bir konuda başlık açarken " Acillll , Yardımmmm , Lütfennn " gibi bana göre kirlilikten başkaca bir işe yaramayan başlıklara içeriğine bakmaksızın izin verilmemesi , silinmesi gerekiyor.

Ben herhangi bir konuda forum içerisinde oradan oraya dolaşıyorum ki benim sorunumla ilgili daha önce yaşanmış bir sıkıntı var mı , bu konuda açılmış bir başlık var mı ? Ancak dolaşırken açılan konu başlıklarının da bana yardımcı olmasını beklerken bu sinir bozucu kirlilikle karşılaşıyorum. Yani benim sorunum acil değil acil başlığı ile konu açanınki acil !

Forum moderatörleri forumun akıcılığını da sekteye uğrattığını düşündüğüm bu konuda bir çözüm bulmalı , kim hangi konu hakkında paylaşımda bulunacak ise başlıkta o paylaşımla ilgili ibare mutlaka olmalı.

Saygılar

Bu tür mesajlar gördüğünüzde konuyu raporlayın, yönetim olarak gereğini yaparız.

Selamlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
    X