• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey Dağıtıma Başladı...

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Yurtdışı cihaz az önce geldi. Açtım DVB S2 tuner geleceğine DVB T göndermişler, şoktayım. Dikey Elektronikle görüştüm, yardımcı olamıyorlarmış...yurtdışı cihazlara. Şoktayım. Translate ile bir mail yazdım wetek'e.. nasıl çözülür bu iş? Şaşırdım kaldım. Cihazı hevesle açtım , kuracakken şoku yaşadım..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum yap

WeTek doğrusunu gönderir, endişelemeyin.

Geçmiş olsun.

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        WeTek doğrusunu gönderir, endişelemeyin.

Geçmiş olsun.

Bu doğru mu ? Ustam

Yorum yap

Wetek play 1 in tuneri buna oluyor mu? Acaba

Yorum yap

Maalesef doğru.

P1'in tuneri oluyor da kullanmayın diye uyarıyorlar boardu yakar diye, çünkü voltajı daha fazla çekiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

Olmuyor. Denersen cihazı yakarsın

Yorum yap

Ok teşekkürler

Yorum yap

geçmiş olsun umarım hemen düzeltirler...
                  WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                  K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

Xtream codes app indirdin. Ücretli ip var. Yüklendi ama kanallar kumandadan değişmiyor.. var mı bir yolu?

Yorum yap

• Android'te iptv için ben bu apk'yı kullanıyorum, bilgilerinizi Xtream codes'e girmeniz yeterli, tavsiye ederim;
                      http://s9.dosya.tc/server/vpnz5c/WeTv-2.0.5.rar.html

Yorum yap

• Tşk asbest

Yorum yap

• İşte bahsedilen bir durum dışardan alınıyor ama sonra yardım için dikey aranıyor zorda kalınca anlatılmak istenen bu burdan alınsa idi anında diğer tuner kargo parası bile dikeye ait yollanırdı ama işte geçmiş artık.
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• asbest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Android'te iptv için ben bu apk'yı kullanıyorum, bilgilerinizi Xtream codes'e girmeniz yeterli, tavsiye ederim;
                            http://s9.dosya.tc/server/vpnz5c/WeTv-2.0.5.rar.html
                            Yeni versiyon mu? Cihazdaki wetv den farklı mı bu?

Yorum yap

• simplymessert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yeni versiyon mu? Cihazdaki wetv den farklı mı bu?
                              cihazdaki wetv ilee alakasi yok.. iptv icin.

Yorum yap

• Merhaba özkaradağ hocam,
                                8 gb lık cep telefonları gelen güncellemeler nedeniyle bir müddet sonra kullanılamaz hale geliyor.
                                umarım bu cihazda aynı sorunu yaşamayız.

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Bana gelen bilgi de aynı şekilde.

Android shows total space - 4.76GB, available - 3.76GB

Gerektiğinde uygulama ve medya içeriğini SDKarta alabilirsiniz.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X