• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

depo

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• depo

organik81 ustam bu depo nedir nasıl kurulur ve nasıl entegre edilir dosyayı sunup kurulumu hakkında bilgi verirsen sevinirim sanırım anladığım kadarıyla host alanı geniş olnlar için uyelerin resim gibi dosyaları upload edip mesajlarda sunmasına yarıyo neyse organik ustam dosyayı sunup kurulumu hakkında ve ne işe yaradığı hakkında tam bi bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkurler[S]THANKS[/S]:iyyy:

KRaL_JAcK_ Nickli Üyeden Alıntı
    organik81 ustam bu depo nedir nasıl kurulur ve nasıl entegre edilir dosyayı sunup kurulumu hakkında bilgi verirsen sevinirim sanırım anladığım kadarıyla host alanı geniş olnlar için uyelerin resim gibi dosyaları upload edip mesajlarda sunmasına yarıyo neyse organik ustam dosyayı sunup kurulumu hakkında ve ne işe yaradığı hakkında tam bi bilgi verirsen sevinirim şimdiden teşekkurler[S]THANKS[/S]:iyyy:
    http://phpatm.free.fr/downloads.php?lang=en

linkten en son surumu indir depo programının ftp den gerekli yere depo altına at programı örnek : public_html/depo

gibi at daha sonra atma işlemi bittikten sonra depo klasorunun ıcındekı programın butun dosya ve klasorlerını chmod dan iznleri yazılır duruma yani 777 getir ve depo hazır depoya kendi isminle kayıt ol daha sonra

Admin

test

olarak giriş yap

kendini admin olarak ata ve Admin test kullanıcısını sil depo hazır dır..

ama benımde bılmedıgım kısımlar var oda organik hocaya düşüyor depo kurulu bukadar la tamam ama içeriye atacagımız dosya boyutunu nereden ayarlayacagız onu bulamadım 1,6 mb ıle sınırlı yukseltemedım organik hocam yardımcı olursa cok sevınırız...

Yorum yap

dostum saol verdiğin bilgi için depo tam olarak ne işe yarıyo kullanıcıların herhangi birşeylerini upload edip link veriyo ve eklemesini mi sağlıyo

Yorum yap

aynen dedigin gibi alanın geniş ise ftp alanına kullanıcılar depo aracılıgı ıle upload edebılıyorlar ıstedıklerı dosyayı ve upload ettıklerı depodan linki alıp forumda gerekli yere koyduklarında anında download baslıyor yanı rapid gibi bekleme lınk sılınmesı gıbı sorunlar yok alan senın dosya senın yani publik kısacası download alanı senın oldugundan sorunsuz sekılde download etme ımkanları doguyor ama dedıgım gıbı depo yu bende kurdum ayarları yapamadım 1,6 mb den buyuk dosya kabul etmıyor o konuda baskasının bıze yardımcı olmaları gereklı umuyorum yardımcı kısıler cıkarcaktır...

Yorum yap

tabiki çıkar dostum eminim ya bişi daha sorucam şimdi ben dosyaları upload ettim diyelim daha sonra depo kalasorunu açtığım anda tarayıcıdan benim bilgi girişim gelecek ve dolduracakmıyım yada örnek: root/depo/install.php gibi bişimi var ???? kafam iice takıldı teşekkurler sanada

Yorum yap

Ben kendimi admin yapamadım nasıl yapacam register oldum ama admin yapma gibi bi menu yoq nasıl hallederim bunu ya arkadaşım yardım cı olurmusun dosyaları attım /depo dedim açtım ekran geldi girişe rasgele bişi yazdım giriş yapmadı register oldum ama nasıl admın atayacam kendimi [MOUSE]HELP ME[/MOUSE]

Yorum yap

kullanıcı adı : Admin

Şifre : test

olarak giriş yap
              kendını admın olarak ata
              yada adresı ver bana ben halledeyım

Yorum yap

kullanıcı adı :admin
                şifre : test

bunları girip login dedimmi

» You entered an invalid account name or password. Please, go back and try again.

bu yazıyo

kafayı yedim admin atma gibi bi seceneğim yoq ortada

Yorum yap

admin in ( a ) sı büyük olacak

Admin

test

Yorum yap

tamam admin girişini felan da hallettim şimdi nasıl dosyaları up load edcem 777 de yaptım ayarlar ne başka yapacağım kaldım ole tam olarak anlatırsan sevinirim admin panelindeyim ole baqınıyom pek fazla secenekte yoq [MOUSE]YARDIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKUR[/MOUSE]

Yorum yap

klasorler acabılırısn panelden

gözat secenegi var

oradan upload edebılırısn ama ortak sorunumuz 1,6 mb buyuk dosya atamıyorsun

bana forumunun adresını verırmısın p.m den

gelıp bır bakıcam...

Yorum yap

opel41 pm attım baqarsan gorursun ilgin için tşk.

Yorum yap

senı ekledım ben ayrıca pm de attım

eklemedın heralde

Yorum yap

arama yapmadan konu açmak yasaktır !!

http://www.mach1digital.com/mach1for...ead.php?t=5289

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X