• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kumandanin kanal tuŞlari

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kumandanin kanal tuŞlari

ya arkadaşlar cıs super plasta kumandanın kanal tuşları çalışmıyor mesele 5 e basıyorsun ekranda 5 i görüyorsun ama kanal 5 e geçmiyor. deli olacağım yazılım attım resetledim ne yaptımsa nafile lütfen yardım. çok acil yardım lütfen

ruzgar31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar cıs super plasta kumandanın kanal tuşları çalışmıyor mesele 5 e basıyorsun ekranda 5 i görüyorsun ama kanal 5 e geçmiyor. deli olacağım yazılım attım resetledim ne yaptımsa nafile lütfen yardım. çok acil yardım lütfen
    Yazılımdan kaynaklanan sorunları çözdüğü belirtilen 3 Ocak 2008 tarihli yazılımlardan cihazınıza uygun olanı boot modunda yükleyip kontrol ediniz. Eğer sorun ortadan kalkmışsa, son yazılımı yükleyiniz. Problem devam etmekte ise, sıkıntı donanımsal olabilir;servise müracaat ediniz.

Yorum yap

Aynı problem bende de var. Ne kadar reset attım. kaç kere yazılım versiyonu değiştirdim fakat hala sorunu çözemedim. Fakat yazılımları hep usb'den attım. Hala uğraşıyorum. Yakın bir zamana kadar böyle bir problemim yoktu.

Yorum yap

aynı sorun ben de de bu gün oldu
        110 yazılımı yükledim problem kalktı

Yorum yap

Bende 3 Ocak 2008 tarihli 115.97 yazılımını yükleyince düzeliyor. Fakat 123.50yazılımına yükselttiğim anda yine bozuluyor. Ama ds yasal kartı gömülü modüle taktığım anda sorun ortadan kalkıyor. Yasal kartı içinden çıkardığım anda yine aynı problem başlıyor. Yani kart içindeyken sorun yok. İşin ilginç tarafı bende iki tane gri cihaz var. Bu cihazlardan sadece biri bu problemi yapıyor. Diğerinde böyle birşey olmuyor. Gördüğüm kadarıyla cihazda donanımsal bir problemde yok. Neden olduğunu ben hala anlamış değilim. Bunlarıda aynı problemi yaşayan arkadaşlara bilgi vermek amacıyla detaylı olarak yazdım.
          Arkadaşlar kartım yandı. Aşağıdaki linkte açıkladım.
          http://www.mach1digital.com/mach1for...t=47421&page=2

Yorum yap

slm baran kardeş ben 3 ocak yazılımını yükledim fakat yeni yazılımı atıyorum cihaz hala eski yazılımda görünüyor acaba yeni yazılımıda mı boot modunda atacağız

Yorum yap

ruzgar31 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm baran kardeş ben 3 ocak yazılımını yükledim fakat yeni yazılımı atıyorum cihaz hala eski yazılımda görünüyor acaba yeni yazılımıda mı boot modunda atacağız
              Son yazılımı sağlıklı bir biçimde yüklediyseniz, problem olmaması gerekir. Önce cihazı resetleyin. (Fabrika ayarları) Sözünü ettiğinız problem giderilmedi ise, bu defa son yazılımı boot modunda yükleyerek deneyiniz.

Yorum yap

boot modundada atım ancak hala mavi tuş ve pause tuşuda çalışmıyor...

Yorum yap

galiptas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  boot modundada atım ancak hala mavi tuş ve pause tuşuda çalışmıyor...
                  Mavi tuş sadece cihaz üzerinden usb yapılan kayıtların tekrar izlenmesi sırasında Durdurma (Pause) yapmak için çalışır.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    mavi tuş sadece cihaz üzerinden usb yapılan kayıtların tekrar izlenmesi sırasında durdurma (pause) yapmak için çalışır.
                    emu da Şifre bolumunu deĞİŞtİremİyorum..yani biss gecemİyorum...son softcam yuklememe raĞmen sanki hİÇ yuklenmemiŞ gibi kanallar acilmiyor...

Yorum yap

menu+ girişler+ 1234 yaz emu açılır
                      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Bazı cihazlarda menülerde
                        invalid card uyarısı çıkıyor. Bu durumda tuşlar çalışmiyor. Sorunu olan arkadaşlar böyle bir yazı var mı diye menüye bakabilirler mi? Eğer öyleyse tek çözüm yolu servise vermek olacaktır.

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı
                          menu+ girişler+ 1234 yaz emu açılır
                          onu biliyorum..sorun o ekranda mavi tuş çalışmıyor...demek istedim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X