• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Otelde hirsizlik

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Otelde hirsizlik

Arkadaslar sıze gectıgımız persembe gunu basımdan gecen tatsız bı olayı anlatacagım.Esım ve ben12.07.2008 C.TESI GUNU BODRUM AKYARLARDAKI SIMIN OTELE TATILE GITTIK persembeye kadar ordaydık sorun yoktu persembe gunu aksam plajdan odaya geldık hazırlanıp yemege ınecektık dustan cıktım pantolonumu gıyerken bı baktım cuzdanım ve cebımde olan esyalarım yere dokulmus ve cuzdanıma baktımkı 650 ytl olan param benım ve esımın saatı vede gumus aksesuar yuzuklerımız yok hemen otel yonetımıne ındım ve odama gırıldıgını soyledım otelın sahıbı geldı jandarmayı aradıktan sonra otel sahıbı gayet rahat bır sekılde oturuyordu ve esım adama sız ne kadar rahatsınız otelınızde hırsızlık oluyor hıc umurunuzda degıl dedı ve adam sınırlendı ben ne yapabılırım dedı benı ılgılendırmez jandarma baksın dedı ve jandarma geldı bırde baktıkkı jandarma geldı otel sahıbıyle opustuler selamlastılar ve bıze donup ne oldugunu sordu bızde adamı odaya goturduk baktı kapı kılıdının fotografını cektı ve onun yapabılecegının bu kadar oldugunu parmak ızı ekıbını cagıracagını soyledı neyse bız ıfade vermeye gıttık tabı bu arada esım sınır krızlerı gecırdı ıfademızı alırken kımlıklerımızı aldılar ve bızım sıcıl kayıtlarımızı kontrol ettıler dusunebılıyomusunuz bızım odamız soyuluyor bızım kayıtlarımıza bakıyorlar neyse esım o sırada jandarmaya sız otel sahıbıyle ne kadar samımısınız dıye sordu ve burda cok eskımısınız dedı oda hayır ben daha yenıyım 9 ay falan oldugunu soyledı bıze bu cok ılgınc geldı ıfadeyı verdık bızden sonra otel sahıbıyle temızlıkcı cucugu ıfadeye cagırdılar onlarında ıfadesı alındı ve parmak ızı ekıbı geldı odaya gırdık suphelı olan yerlerı kontrol ettıler bır kac ornek aldılar bız sorduk bu olay ne zaman sonuclanır dıye adamlar bıze pek bır parmak ızıne raslamadıklarını pek umutlu olmadıklarını soyledıler adamlar dedıgım bu devletın astsubayları ve ben baktımkı burda bızden yana hıckımse yok tabı bu arada esımı sakınlestırmeye calısıyodum bızım donusumuz 19.07.2008 c.tesı ıdı fakat orda daha fazla kalamazdık odada heryer kımyasal parmak ızı tozlarıyla sımsıyah olmustu esımı alıp otelın ucretını odeyıp hemen ayrıldık ve otel sahıbı ve orda calısanlar bıze bırde dolandırıcı muamelesı yaptılar bızım otelın ucretını odememek ıcın numara yaptıgımızı zannedıyolardı fakat ben son kurusuna kadar butun borcumuda odedım ve hemen donusumuze 2 gun kala gece 12 otobusuyle evımıze donduk yanı sızce ne yapılabılır olay savcılıga ıntıkal ettı falan dedı jandarma ama ben pek ınanmadım bırakın calınanları bıde dolandırıcı suphesıyle baktılar bıze ve ustumuze yuruduler bu konuda sızın fıkırlerınızı beklıyorum saygı deger forum uyelerı ve kurucuları saygılar tesekkurler

geçmiş olsun! gerçektende üzücü bir durum!

Yorum yap

Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun. Fakat sanıyorum BAZI YERLERDE ve DURUMLARDA Maalesef JANDARMA görevini İHMAL ediyor, daha değişik bir olayda benim başımdan geçmişti, Kızımla ilgili bir durum için ARAMA emri çıkartmıştım SAVCILIKTAN ve bu emri ELDEN bizzat elden götürdüm JANDARMA karakoluna oradaki ASTSUBAY bana nededi biliyormusunuz BEYFENDİ saat 4.5 oldu şimdi geç oldu YARIN gideriz ,sinirlendim ben İSTANBUL'dan Kızımı aramak için KARADENİZE bir ilimize ( İsmi bende kalsın ) gitmiştim ve bana verilen cevaba bakınız MESAİ bitiyormuş hemen SAVCILIĞIN yolunu tuttum 2 dakika
      sonra SAVCI Beyin karşısında idim beni görünce şaşırdı ne oldu niye geri geldiniz diye sordu
      bende ASTSUBAY tarafından verilen cevabı söyledim SAVCI Bey çok SİNİRLENDİ ve hemen O İlçenin BÖLÜK KOMUTANI Üsteğmeni CEBİNDEN aradı ve niye oraya gidilmediğini
      sordu inanırmısınız aynı cevabı ÜSTEĞMEN de verince SAVCI Bey dahada sinirlendi ve ÜSTEĞMENE hemen TİM i hazırlamasını ARAMA EMRİNİN Saat 17.00 de süresinin dolacağını
      iletti banada hemen EMRİ KARAKOLA götürmemi söyledi 2 dakika içinde Emri iletmeye gitiğimde bir de ne göreyim KARAKOLUN bahçesinden girdiğimde her kez hazırdı ( EN BAŞTA BANA MESAİ ) doluyor diyen ASTSUBAY. Birde aklıma gelmişken yazayım O İLİN JANDARMA konutanlığına gitmiştim bilgi alabilirim diye beni NİZAMİYE kapısından içeri almayan o ASTSUBAYDA daha sonra ALAY KOMUTANI ile yaptığım görüşmeler sonucu CEZA ALDI. Eğer sizde o ilçenin JANDARMASI tarafından HAKSIZLIK+HAKARET yada benzeri bir duruma uğradığınızı düşünüyorsanız ( Aynı şey Otel içinde geçerlidir ),hemen
      o ilçenin bağlı bulunduğu İL ALAY KOMUTANLIĞI ile irtibata geçiniz eğer görev SUİSTİMALİ var ise gerekeni kesinlikle yaparlar...
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X