• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yenİ yazilim kayit yapmiyor neden?*

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yenİ yazilim kayit yapmiyor neden?*

Ustalarıma sorum ben super plus cis kullanıyorum 25.06 YAZILIMINI YÜKLEDİM TUŞLARA BASIYORUM AMA KAYIT YAPMIYOR SADECE YANINI DURDURUP DEVAM ETTİRİYOR YARDIMCI OLUN LÜTFEN NASIL KAYIT YAPABİLİRİM?

usb ni tak kanal izlerken HELP tusuna bas kayıt başlar başka tuşlara dokunma bitirmek için yine HELP tusuna bas kayıtta sorun yok...

Yorum yap

Kayit yapmiyor help tuŞu dİrek usb menuyÜ aÇiyor pek Çok arkadaŞlarin cİhazida ayni sorunu yaŞiyor

Yorum yap

entelrockci Nickli Üyeden Alıntı
        Kayit yapmiyor help tuŞu dİrek usb menuyÜ aÇiyor pek Çok arkadaŞlarin cİhazida ayni sorunu yaŞiyor
        yapıyor nerden cıkardın
        AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

alakası yok dostum şimdi denedim tekrar fıstık gibi kayıt yapıyor valla
          sen usb ni kontrol et yazılımda sorun yok...

Yorum yap

Help tuŞuna basiyorum usb menÜ Çikiyor kayit yapamiyorum USB de düzgün çalışıyor halbuki

Yorum yap

menülerden komple çık örnek olarak show tv yi aç usb takılıyken help e bas kayıt başlar ..
              başlamazsa sorun yazılımsal değil 25 haziran yazılımında problem yok kayıt bakımından sen dediğim gibi usb de bi sorun olabilir belki...

Yorum yap

help tuşuna bastığında karşına aynı tp den yayın yapan kanal listesi çıkar hangi kanalı kayıt edeceksen onu tıkla kayıt başlar.

Yorum yap

Kayıtta herhangi bir sorun yoktur.

Konu kapanmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X