• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 ye plus da cw keyleri nasıl gireceğiz?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 ye plus da cw keyleri nasıl gireceğiz?

next 2000 ye plus da cw bölümüne girince orada map ecm gibi satırlar var. verilen cw keyleri ise daha farklı. cw keyleri next 2000 plus a nasıl gireceğim. bu arada cihazda 614i yazılımı yüklü. yardımcı olusanız sevinirim.

ares43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    next 2000 ye plus da cw bölümüne girince orada map ecm gibi satırlar var. verilen cw keyleri ise daha farklı. cw keyleri next 2000 plus a nasıl gireceğim. bu arada cihazda 614i yazılımı yüklü. yardımcı olusanız sevinirim.
    Bu keyleri elle girmek zordur. En iyisi softcam atmak.

Yorum yap

yazılım atarken cihaz bilgisayara bağlanmadı. com1 i secince yarıya kadar gelip hata veriyor ama ampulden yazılımı attım. cihaz bağlanamadığı için keyleri atamadım keyleride elle giriyorum ama bu cw lerden bi sey anlamadığım için sormuştum. zordur dediğine göre girilebiliyor. biraz açıklayabilirsen iyi olur.

Yorum yap

PcLink 2.2 ile standbye durumunda atacaksın keyleri.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X