• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tps au.yeni yazılım şu şekil attım.çalışıyor.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tps au.yeni yazılım şu şekil attım.çalışıyor.

arkdslar ben yeni tps au yazılımını çöken tps au yazılımının uzerıne şu şekilde attım ve calısıyor.
    önce ne olur ne olmaz dıye hafızayı yedekledım
    yazılımı attım
    cihazı actım ushua kanalına geldım mute+kırmızı yaptım ve çözdü.
    yani reset hiç atmadım ve yedekledıgım hafızayıda geri yuklemedım.
    kanal sıraları vs hepsi aynı ve au yapmakta.
    bilmiyorum herkes boylemı yapıyor ancak bilgi olsun dıye yazdım.resete,kanal dizmeye gerek yok.
    saygıılar.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
    Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
    Diğeri illa gidip bulucam demiş
    Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
    Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
    Karınca cevap vermiş;
    Sevdiğime gidemesemde
    Uğrunda ölemem mi

Reset atmadanda çalışır tps au ama sağlıklısı kitlenme takılma bazı emulu kanallarda sorun olmaması için reset atılması daha iyi olur her yazılımdan sonra

Yorum yap

reset atmanın temeldeki mantığıda budur zaten sonradan kitlenme yada sorunların giderilmesi için bu şekıldede çalışması sanrırım normal bu da bir yontemdir..saygılar

Yorum yap

şimdilik kitlenme yada herhangi bir gariplik yok (2 gündür).fakat olursa;
        bu takdırde anlayacagımki reset atmadıgım içindir.ve hemen resetle denıyıcem telaşa kapılmadan.
        saolun cvplar için bunuda öğrenmiş oldum sayenızde.

İki karınca varmış birbirlerini çok seven
        Ayırmışlar bunları,birini çook uzaklara götürmüşler
        Diğeri illa gidip bulucam demiş
        Arkadaşları yapma etme oraya insanlar bile yürüyerek
        Gidemez sen nasıl gideceksin demişler
        Karınca cevap vermiş;
        Sevdiğime gidemesemde
        Uğrunda ölemem mi

Yorum yap

bunu her zaman dile getiriyoruz yazılım yüklemelerinden sonra cihaz resetlenmediğinde hemen sorunları farketmeyebilirsiniz ama zaman içinde kanallarda donmalar cihazda kilitlenmeler vs.. gibi birçok bug oluşabilir tabi ki sizin yaptığınız gibi cihazı resetlemedende yeni yazılım çalışır yedek hafıza yüklensede çalışır ama biz yaşanabilecek sorunları dile getiriyoruz bunları uygulayıp uygulamamak kullanıcıya kalmış bir olay ve genel olarak ta kullanıcılar sizin yaptığınız gibi cihazı resetlemeden veya resetlese bile eski hafızayı yükleyerek cihaz kullanıyorlar sonuçtada sorunları okuduğunuzda temel sebep hep bu yönde ortaya çıkmıştır ya cihaz yazılım yüklendikten sonra resetlenmemiştir yada eski yazılımlardan kalma yedek hafıza yüklenmiştir ,
          sonuç olarak en sağlıklı yöntem yazılım güncellemelerinden sonra cihazı fabrika ayarlarına alıp yeniden kanal taratması yapmaktır ;
          sevgiler..

Yorum yap

herkes öle yapıyor

Yorum yap

arkadaşlar, ben bir seneden beridir forumdan yazılım indirip atıyorum. bu güne kadar da cihazımda bi problem olmadı. ama burdan okuduğum kadarıyla bazı problemler olabilirmiş galiba..sorum şu:yazılımdan önce mi reset atalım, yoksa yazılımdan sonra mı?

Yorum yap

ssafe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar, ben bir seneden beridir forumdan yazılım indirip atıyorum. bu güne kadar da cihazımda bi problem olmadı. ama burdan okuduğum kadarıyla bazı problemler olabilirmiş galiba..sorum şu:yazılımdan önce mi reset atalım, yoksa yazılımdan sonra mı?
                yazılımdan sonra atarsan daha iyi olur.ayrıca yeniden kanal taratması yaparsan daha iyi olur. ben şu ana kadar öyle kullanıyorum
                Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

oncedeatabilirsin ancak yazılımı yukledikten sonra kesin atmalısın.

Yorum yap

muratuslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    herkes öle yapıyor
                    işte sorunda burada zaten herkez öyle yaptığı için bu sorunlar oluşuyor ;

saygılar..

Yorum yap

elleriniz dert görmesin teşekkürler

Yorum yap

ewet cihaza yazılım atıldığında resetlenmezse ekrandaki yazılar ve renkler bile kalitesiz oluyor ve kilitlenmeler sorun oluyor belki bilmiyorum ama bu kilitlenmeler cihazın yıpranmasına neden olabilir ustalar daha iyii bilir benim düşüncem sadece budur.ama son yazılımlarda donmalardan kurtulduk ustaların ellerine sağlık herkese iyi akşamlar saygılar.
                        :sagol: :help: :sagol:

Yorum yap

tps au

sayın arkadaşlar ;

reset sonrası yedeklenmiş hafızayı geri alabilirmiyiz.

kanallları yeniden neden taratmalıyız.
                          teşekkür ederim.

Yorum yap

BORDELLO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sayın arkadaşlar ;

reset sonrası yedeklenmiş hafızayı geri alabilirmiyiz.

kanallları yeniden neden taratmalıyız.
                            teşekkür ederim.
                            hafızayı geri alabilirsin ama yazılımların iyi bir şekilde cihazda çalışabilmesi için kanalları yeniden taratmak daha iyi oluyor
                            Bu Günü Düşünürüm,Dün Geçti,Yarın varmı? Gençligime'de Güvenmem,Ölen Hep İhtiyarmı?

TAKO 2000 DEN FORUM DOSTLARINA SEVGİLER

Yorum yap

yazılımın geri alınması donmalara yada takılmalara neden olabiliyor en sağlıklısı tako ustanın dediği gibi sıfırdan taratmaktır..saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X