• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

türksat 42 doğu, hotbir 13 doğu, astra 19,2 doğu, tek 90 cm ofset tek çanakta

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• türksat 42 doğu, hotbir 13 doğu, astra 19,2 doğu, tek 90 cm ofset tek çanakta

Arkadaşlar next 2000xcıs süperplus türksat 42 doğu, hotbir 13 doğu, astra 19,2 doğu, tek 90 cm ofset çanak iki aparat ile kendim yaptım türksat 150 kanal, astra 220 kanal, hotbir 1100 kanal, elenbiler şarp 0,4 türksat,samsung 0,7 astra, hotbir next 0,4 yer,manisa merkez nextin uydu cihazı kullandığım için nexttin içine yazdım yazım bütün arkadaşlarıma bilgilendirme amaçlıdır saygılarımla

nexx45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Arkadaşlar next 2000xcıs süperplus türksat 42 doğu, hotbir 13 doğu, astra 19,2 doğu, tek 90 cm ofset çanak iki aparat ile kendim yaptım türksat 150 kanal, astra 220 kanal, hotbir 1100 kanal, elenbiler şarp 0,4 türksat,samsung 0,7 astra, hotbir next 0,4 yer,manisa merkez nextin uydu cihazı kullandığım için nexttin içine yazdım yazım bütün arkadaşlarıma bilgilendirme amaçlıdır saygılarımla
    sanırım oturdugun bolge onemli , batıda biryerde ise olur, doguya yakın bir yerde olsa 90 cm lik canakla astra alamazsın , lutfen oturdugun yeri bildir.

Yorum yap

Arkadaş MANİSA merkez demiş zaten...

NEXT YE 2000 CX SUPER PLUS USB

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

cimbomlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sanırım oturdugun bolge onemli , batıda biryerde ise olur, doguya yakın bir yerde olsa 90 cm lik canakla astra alamazsın , lutfen oturdugun yeri bildir.
        Arkadaşım yazımın içinde var yeniden yazıyorum ege bolgesi yer manisa merkez doğuda 150 veya 180 ofset antenler ile veya daha büyük antenler ile aynı sistem yapılır kendim,me kursam 125,veya üstü olur astra 19,2 uydusunun şuan yüksek olan frekansları geliyor arkadaşlar anten normal ofset antendir özel bir anten değildir saygılarımla

Yorum yap

foto çekip göndersene

Yorum yap

Arkadaşlar 1998 tarihinde hotbir ,13 doğu, sirus, 5 doğu ve eski ıntelsat yeni adı toor 1 batı uydusunu 1998,de analok next 1100p uydu cihazınla buldum 15 gün önce tek aparat ile hotbir,13 doğu ve inanması güç nilesat 7 batı uydusunu buldum ve ondan sonra çok yakın arkadaşıma sürpriz olarak bugün saat birde başladım saat beşte bitirdim hiç birinize yanlış bilgi vermiyorum deneyin ve olduğuna şaşıracaksınız inanması çok güç yaşım 38 fotograf,ını çekip yollayacağım manisa merkez de iseniz görebilirsiniz saygılarımla

Yorum yap

Arkadaşlar aşağıdaki resimler benim sistemimi gösteriyor.120 cm üç adet ofset çanak Türksat,Hotbird ve Hispesat.Hotbird çanağında resimde de gördüğünüz gibi beş lnb var.Hotbird merkez yanında eutelsat ayarlı ama diğer üç lnb yi bağlayamadım.Çünkü dıseq yetmiyor.Cihazım 2000 super plus cx usb.Cihaz 0/12v şalter desteklemediği için ikinci bir dıseq bağlayamıyorum.TR de 8 li diseq te bulamadım malesef.Yurt dışından sipariş vereyim dedim ama 29,90€ olan dıseq için 40,00€ kargo bedeli istiyorlar artı bide banka havale ücreti var tabi.Böyle olunca da resimde de götüldüğü gibi üç adet lnb boşta bekliyor.Bu şekildeki çoklu lnb sistemiyle ilgilenen arkadaşlara fikir verir belki.
              resimleri artık büyük görebilirsiniz arkadaşlar
              Saygılar
              Eklenen Dosyalar
              I LOVE THIS FORUM

VU+DUO2 LG 42LW5500 3D SMART TV
              YE NEXT8000XCAM;2000 cx Super Plus USB;2000 cıs super plus USB Ye-2000 Super Hdtv e-Sata FG Superıor Plus HD
              2*120 ofset çanak-3*0,4db next lnb
              Türksat-Hotbird-Eutelsat

Yorum yap

Süper bişi yapmışsın...

Yorum yap

ustad resimleri buyuk görme şansımız olursa daha faydalı olur.
                  buyutme şansın varsa sevinirim. tşk.
                  NEXT 9000 CI
                  Eutelsat W2; Eutelsat W3A; Sirius; Hotbird; Tuksat 1C

Yorum yap

Arkadaşlar gerçekten böyle bir şey olması mümkün mü? Oluyorsa süper derim Yanlız birde bu sistem sadece offset çanaklarda mı oluyor diğerlerinde de yapabilirmiyiz ?

Yorum yap

Bütün arkadaşlarıma söylüyorum bu sistemi ben dün kurdum çoğu arkadaşlar soruyor hakikaten gerçekmi evet gerçek 42,0 türksat, 19,2 astra,ve 13,0 hotbir uydusu iki aparat tek 90,cm ofset canak ve üç adet elenbi bir dörtlü dayzık bu 42,0 derece ve 13,0 derece arası 29 derecedir bunuda bildiriyorum çok yakın arkadaşıma ben yaptım ve bunu daha,da geliştirecem ve izmir fuarında mach 1 ve doktor,la tanıştım yine yazılorum şuan gerçek olan bir şeyi yazıyorum buyrun deneyin kendiniz,de yapabilirsiniz hepinize saygılarımla

Yorum yap

90 lık çanakta, Hotbird - Sirius - Astra
                        Yer: Antalya

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

WanD Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          90 lık çanakta, Hotbird - Sirius - Astra
                          Yer: Antalya

Sayın WAND Isparta merkezdeyim 90 lık ofset çanakla hotbirt sirus astra ve eutelsat ı aynı çanakta alabilirmiyim eğer olursa hangi aparatla bu mümkün

Yorum yap

arkadaşım sorun 4-5 10 uyduyu almak değil benim bildiğim 90 lık çanak ile maks + - 20 derecede yani 7w >>> 13e <<< 33e gibi, bunun için ekstra bir durum var mı?

Yorum yap

dartanyan113 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşım sorun 4-5 10 uyduyu almak değil benim bildiğim 90 lık çanak ile maks + - 20 derecede yani 7w >>> 13e <<< 33e gibi, bunun için ekstra bir durum var mı?
                              +1

GOLDMASTER 9400 VCI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X