• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 21.4.2008 S.view Au Fix Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• edit

Yorum yap

• degerli hocalar sizden müthis bir yazilim bekliyoruz.allah kolaylık versin.sizleri seviyoruz.selametle
      :trts:

Yorum yap

• teşekkürler ellerin dert görmesin

Yorum yap

• yazılım için teşekürler arkadaşlar...

Yorum yap

• 21.04.2008 yazılımını yukledikten sonra 2 problem yaşadım bunlar bug mı bilmiyorum.HDD kayıt yapmak istedigimde HELP tuşununa bastıktan sonra bekleyiniz mesajı ile beraber cihaz kilitlendi 15 dakika bekledim ancak arkadan resetledikten sonra açıldı,birde manual kanal eklemek istedim frekansları girip tarattınca yine cihaz kilitlendi.Resetleyip tekrar denedim bu kez sorun çıkmadı.Bunları ustaların bilgisine sunmak amacıyla bilgilendirmeye yonelik yazıyorum.Saygılar..
            [evil]Next 2000 CIS Super Plus[/evil] GÜNEŞİN IŞILTILI MUHTEŞEM DOĞDUĞU VE ESRARENGİZ BATTIĞI GÜNEŞ DİYARI

QOMMAGENE DİYARI

Yorum yap

• qommagene Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              21.04.2008 yazılımını yukledikten sonra 2 problem yaşadım bunlar bug mı bilmiyorum.HDD kayıt yapmak istedigimde HELP tuşununa bastıktan sonra bekleyiniz mesajı ile beraber cihaz kilitlendi 15 dakika bekledim ancak arkadan resetledikten sonra açıldı,birde manual kanal eklemek istedim frekansları girip tarattınca yine cihaz kilitlendi.Resetleyip tekrar denedim bu kez sorun çıkmadı.Bunları ustaların bilgisine sunmak amacıyla bilgilendirmeye yonelik yazıyorum.Saygılar..
              kullandığın hdd veya flaş marka ve model belirt.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210
              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• Hocam işyerindeki 2000 super plu cıs akşamdan standby konumunda bıraktık fakat sabah cihazda hepsi 8888 yazıyordu arka anahtardan kapatıp açtım düzeldi neden acaba 21.04 yazılımı var üzerinde.Birde bu yeni yazılımlarda saat 24 saat üzerinden yapılamaz mı?.teşekkürler

Yorum yap

• cominic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Hocam işyerindeki 2000 super plu cıs akşamdan standby konumunda bıraktık fakat sabah cihazda hepsi 8888 yazıyordu arka anahtardan kapatıp açtım düzeldi neden acaba 21.04 yazılımı var üzerinde.Birde bu yeni yazılımlarda saat 24 saat üzerinden yapılamaz mı?.teşekkürler
                  büyük bir ihtimalle elektirikler gitmiş ve sonra gelmiştir.böyle bir sorunla karşılaştım.benim bir keresinde kanallarım bile gitmişti.usb de hazır yedek kanal listem vardı yükledim.
                  İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                  VU+ SOLO 2
                  Popcorn Hour A-210
                  TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                  UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                  DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                  NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                  DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                  NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• ikinci ihtara bile gerek yok bence üstadım

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu mesajı daha öncede attın ve burda geyik yapma diye uyardık
                    bu kafayla gidersen kocanda kurtaramıycak seni yiyecen banı benden söylemesi :ehehe::ehehe:

Yorum yap

• cominic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Hocam işyerindeki 2000 super plu cıs akşamdan standby konumunda bıraktık fakat sabah cihazda hepsi 8888 yazıyordu arka anahtardan kapatıp açtım düzeldi neden acaba 21.04 yazılımı var üzerinde.Birde bu yeni yazılımlarda saat 24 saat üzerinden yapılamaz mı?.teşekkürler
                      mümkün mertebe standby konumunda fazla tutma bu tür sorunlarla sıksık karşılaşa bilirsin kapatırsan sa fişi çek o kadar yazılımla ilgili bi sorun değil kolay gelsin
                      SUSKUNLUĞUM ASALETİMDENDİR...
                      HER LAFA VERECEK CEVABIM VAR...
                      AMA İLK ÖNCE BAKARIM...
                      LAFMI DİYE...
                      SONRADA SÖYLEYENE BAKARIM...
                      ADAMMI DİYE...!!!

Yorum yap

• bugün yeni yazılımı attım. Cihaz bilgisinde kırmızı tuşa basıyorum çalışmıyor emu yu açamıyorum. ltf. yardım

Yorum yap

• 1907'li Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          bugün yeni yazılımı attım. Cihaz bilgisinde kırmızı tuşa basıyorum çalışmıyor emu yu açamıyorum. ltf. yardım
                          yeni yazılımda cihaz bilgisi üstünde değil GİRİŞLER bölümü üstünde kırmızı tuşa basacaksın...
                          ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsin..

http://www.mach1digital.com/mach1for...13&postcount=1

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            yeni yazılımda cihaz bilgisi üstünde değil GİRİŞLER bölümü üstünde kırmızı tuşa basacaksın...
                            ayrıntılı bilgi için buraya bakabilirsin..

http://www.mach1digital.com/mach1for...13&postcount=1
                            sağol arkadaşım...

Yorum yap

• merhabalar 21 yazılımını yükledikten sonra cihazdaki çalışma uğultusu çoğaldı bilgi vermek istedim kolay gelsin

Yorum yap

• 21.04.2008 yazılımının cihaza yükledim sistemin genel çalışmasında bi problem yok yalnız en önemli konu emu bölümünü açamıyorum, cihaz bilgileri kısmında bütün bilgileri görüyorum ama her zamanki gibi bu sefer kırmızı düğme işlem yapmıyor, bu konuda yardımcı olabilirseniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X