• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra Uydusunun Frekans Ve Sİnyal OranlarI

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

net.net Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş yokmu ?
    canal+ yayınları astra'da G ve H uydularında bulunmakta. emu ile çözülemediğinden paylaşım bulabilirseniz card sharingle izleyebilirsiniz. astra 1L uydusuna söz konusu kanalların bazılarının taşınma ihtimali olduğundan bu yayınları 90 cm'lik ya da daha küçük çanakla alma şansınız olabilir. şu an için 2metre'lik çanakla da (biraz daha küçük de olabilir) alabilirsiniz bulunduğunuz yerden.

Yorum yap

sağol ya,bilgin için teşekkürler inşallah dediğin gibi,premierler de gelir de RT den alman kanallarını izleme imkanımız olabir

Yorum yap

İlgine teşekkür ederim arkadaşım fakat bu yayınları 2 metrelik çanakla alamadım

Yorum yap

saçma ben kırıkkaleden 12o lık çanakla 12070 premer frekansını %52 le alıyorum

Yorum yap

muratuslu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            saçma ben kırıkkaleden 12o lık çanakla 12070 premer frekansını %52 le alıyorum
            arkadaşlar astra uydusu bölgelere göre doguda sinyali kuvvetli batıda sinyal zayıf bazı arkadaşlarımızın sinyalleri bununla ilgili

Yorum yap

güzel bir çalışma ellerine saglık ben astradan 925 kanal alıyorum sayılı frekanslardan yayın alamıyorum sadece ugraşsam onlarıda alacgımdan eminim bulundugum bölge akdeniz

Yorum yap

güzel bir çalışma ellerine saglık ben astradan 925 kanal alıyorum sayılı frekanslardan yayın alamıyorum sadece ugraşsam onlarıda alacgımdan eminim bulundugum bölge akdeniz ama 120 ofset canakla verdiginiz sinyallerin cok üstünde yayın alıyorum en azı 20 -30 puan fark ediyo senin 66 dedigin bende 96 40 dedigin 65 canak kalitesimi lbn kalitesimi

Yorum yap

Denizli'den Astra 1KR ve 1L uydularından şu an 90 cm çanakla 300 üzerinde kanal alıyorum (tabi çoğunluğu şifreli), analog alıcı olsa bir sürü güzel Alman kanalı var hemde şifresiz....

Yorum yap

arkadaşlar ben istanbul anadolu yakasındayım 90 lık çanakla astra yayınını nekadar sağlıklı alabilirim şimdiden teşekkürler

Yorum yap

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar hallettim 90 lık çanakla sinyal seviyesi 80 alınan tv yayınıda 360

Yorum yap

slm arkadaşlar sizden bir ricam olçak astra dan bir firakans istiyorum ama başka uyduda olmayan bazı firakanslar hem hotbirtte var hem siruzda yada başka uydularda sadece astrada olan varmı verirseniz sevinirim tşk ler

Yorum yap

orhana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          slm arkadaşlar sizden bir ricam olçak astra dan bir firakans istiyorum ama başka uyduda olmayan bazı firakanslar hem hotbirtte var hem siruzda yada başka uydularda sadece astrada olan varmı verirseniz sevinirim tşk ler
                          11739 v 27500 astrayı bu frekansla oto taratın
                          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Antalyadan astrayı izleyen varmı kaç cm ile?

Yorum yap

90 cmlik çanak Astra 19,2 için yeterli midir? Ortalama kaç kanal alır

Yorum yap

evet yeterlidir sinyallar cok yüksek yeni uyduda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X