• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Windows olağan başlamıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Windows olağan başlamıyor

selam arkadaşlar..bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim..
    bilgisayarı açtığımda windows ekranı geliyor ve hep orda takılıyor ileri gitmiyor..fakat öncesinde "Windows olağan bi şekilde başlamadı isterseniz güvenli modda ya da daha önceki en iyi ayarlarınızla ....falan falan yazan bir sürü şey çıkıyor..yüklenmiş en son ayarlarımla seçeneğini tıkladıktan sonra açılıyor..fakat bilgisayarı her açtığımda aynı işi manuel yapmak zorunda kalıyorum iki gündür..
    format atmak istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim..

Açılıştaki seçeneklerden Sistem Geri Yükleme ile açın ve sisteminizi düzgün çalışan bir tarihe alın, düzelme ihtimali olabilir. Eğer düzelmezse formattan başka çare yok gibi.

Yorum yap

geçen hafta aynı sorunla karşılaştım .
      baya uğraştım ama malesef,sonuç format.
      Next machina 3d super

Yorum yap

formattan başka caren yok gibi görünüyor..

Yorum yap

işletim sisteminizin olduğu sürücüye (genelde c dir) disk birleştirme işlemini uygulamayı deneyin.
          aslında en sağlıklı sonuçlar cd üzerinden çalışan bir işletim sistemi ile c sürücünüze disk birleştirme (defrag) işlemi yapmanızda ortaya çıkıyor bunun için size minipe live cd önerebilirim içinde tüm windows programları mevcuttur.defrag işlemini bunun içinden yapabilirsiniz.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

Sistemi yeniden kur bence derim çünkü bilgisayarına giren bir virüs yada işletim sistemindeki herhangi bir sorunda yapmış olabilir sistemi görmeden kestirmek zor bilgisayarın boot klasöründeki dosyalardan birisini bozmuş olabilir bu nedenlerdende hata verir en iyisi sisteminini yeniden kur kolay gelsin..

Yorum yap

sistami nasıl kuracağım

teşekkür ederim arkadaşlar...sanırım virüsten oldu..iki gün önce crysis oyununu pc ye kurdum olan ondan sonra oldu..avast kullanıyorum oda işe yaramaz sanırım..karantinaya aldığı dosyalar 100 geçmş..neyse tavsiye edeceğiniz ücretsiz bir antivirüs programı var mı??

Yorum yap

ücretsiz olarak AVG önerebilirim.ama ücretlilerden almanızı tavsiye ederim.bircok virüs programı piyasada kırık olarak verilmektedir .bunların bir coğuda orjinal serverlerden değilde çin serverlerinden update yaptığından orjinalla arasında cok fark vardır

Yorum yap

ergir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  ücretsiz olarak AVG önerebilirim.ama ücretlilerden almanızı tavsiye ederim.bircok virüs programı piyasada kırık olarak verilmektedir .bunların bir coğuda orjinal serverlerden değilde çin serverlerinden update yaptığından orjinalla arasında cok fark vardır
                  orjinaliyle kırık virüs programların arasında çok fark var orjinali daha etkin koruma sağlar orjinaliyle sisteminizi bir tarattırın neler buluyor görünüz kolay gelsin.

Yorum yap

webcam driver sorunu oldu

sağolun arkadaşlar dediğiniz gibi format attım..şimdi gayet iyi fakat webcam ı bilgisayara tanıtamıyorum..webcam markası Inca IC-3562.. kamerayı alırken ki driver cd sini kaybettim..ben de inca nın sitesinden driver dosyasını indirdim..setup yazaan yere basıp kurdum..nereye kuruldu onuda bulamıyorum..sitemden tarattığımda da bulamıyor birşey..
                    program ekle /kaldır bölümünde PC CAMERA (6028 VGA)DİYE BİR PROGRAMDA KAYITLI NE İŞE YARAR ANLAMADIM..yardımcı olursanız sevinirim...

İnca nın sitesinden downlad ettiğim dosyayı ne yapayım..??

Yorum yap

babel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      sağolun arkadaşlar dediğiniz gibi format attım..şimdi gayet iyi fakat webcam ı bilgisayara tanıtamıyorum..webcam markası Inca IC-3562.. kamerayı alırken ki driver cd sini kaybettim..ben de inca nın sitesinden driver dosyasını indirdim..setup yazaan yere basıp kurdum..nereye kuruldu onuda bulamıyorum..sitemden tarattığımda da bulamıyor birşey..
                      program ekle /kaldır bölümünde PC CAMERA (6028 VGA)DİYE BİR PROGRAMDA KAYITLI NE İŞE YARAR ANLAMADIM..yardımcı olursanız sevinirim...

Çalıştır (Run) bölümüne: devmgmt.msc komutunu yaz aygıt yöneticisi çıkacaktır sarı soru işareti varsa driverin kurulmamış olarak görünür soru işaretlerinin üstüne tıkla sürücüyü güncelleştir seçenekleriyle adımları takip ederseniz sanarım sorununuz çözülecektir kolay gelsin...

Yorum yap

babel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Selam

Webcam'e ait Setup dosyasını çalıştırmadan önce Webcam'in usb ara kablosunu takmayın, kurulumun bir bölümünde sizden bağlantı kurmanız istenecektir, bu durumda kabloyu takarak kurulumu tamamlayınız. Daha sonra "Yeni Donanım Bulundu" ibaresi çıkar, kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Bu tür yükleme daha sağlıklı olacaktır.

Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                        X