• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

RS232 problemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• RS232 problemi

mach1 hocam cihaz dan RS232 ile hazır kanallistesi alacam ama stb lınkle bağlantı kuramıyorum devamlı hata verıyor daha önce böyle sorun yoktu sorun ne olabilir hocam saygılar

Sorun kablodan kaynaklanabilir şampiyon usta.Yada pc de çalışan bazı proğramlarda bu hataya sebep verebiliyor.başıma geldiği için cevap yazdım.mach hocama sormuşsun ama,özürdilerim.birde başka pc de deneme şansın varsa denemeni öneririm,ben sorunu bu şekilde çözmüştüm.pc ye yerleşen virüs de sözkonusu hataya sebep veriyor.saygılar
    --------Eller bene beg diyormuş nedim,
    ben senin bene bir ola deyişini istirem.
    ---------

Yorum yap

M.Acar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Sorun kablodan kaynaklanabilir şampiyon usta.Yada pc de çalışan bazı proğramlarda bu hataya sebep verebiliyor.başıma geldiği için cevap yazdım.mach hocama sormuşsun ama,özürdilerim.birde başka pc de deneme şansın varsa denemeni öneririm,ben sorunu bu şekilde çözmüştüm.pc ye yerleşen virüs de sözkonusu hataya sebep veriyor.saygılar
      ilgin için teşekkürler iki bilgisaraydada sorun aynı daha önce sorun olmuyordu şimdi baglantı hatası diyor hiç bir işlem yapmıyor

Yorum yap

merhabalar aynı sorun bende de var next servisle görüştüm sebebin yazılımla ilgili olabileceğini şimdilik böyle bir destek bulunmadığını söylediler

Yorum yap

cops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          merhabalar aynı sorun bende de var next servisle görüştüm sebebin yazılımla ilgili olabileceğini şimdilik böyle bir destek bulunmadığını söylediler
          bilgi için teşekkürler

Yorum yap

anlayamadığım com girişimi çalışmıyor..
            Atlanta HD-Box Pvr/Dreambox 500 S/110Triax OffsetÇanak/StabHH-120DisecgMotor/Dıavola 0.1db Inb

Yorum yap

mach1 hocamın verdiği yeni e-satalı yazılımda rs 232 problemi ortadan kalkmış
              rs232 bağlandığında pc de stb lınk normal olarak çalışıyor ve veri alışverişi yapıyor
              bilgilerinize

Yorum yap

cops Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                mach1 hocamın verdiği yeni e-satalı yazılımda rs 232 problemi ortadan kalkmış
                rs232 bağlandığında pc de stb lınk normal olarak çalışıyor ve veri alışverişi yapıyor
                bilgilerinize
                aynen bendede sorunyok yeni yazılımda

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X