• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 2000 cıs plus yazılımı hakkında

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 2000 cıs plus yazılımı hakkında

yahu ustalar rica ediyorum neolur şu cihaza bir yazılım icat edini hayrınıza ne var büyük sevap kazanırsınız çektiniz valla elinizi ayağınızı konu hakkında açıklamanızıda okudum ama yokmu bir ışık umut allah rızası için :help:

[S]Tam destek veriyorum...[/S]

[MOUSE]Ustalar Duyun Sesimizi Yardım , Help[/MOUSE]

:help::dyr::help::dyr::help::dyr::help::dyr::help:
    NEXT 2000 CI PLUS inf

Eskide olsa canavar gibi

kay:

Yorum yap

Arkadaşlar iyide ne için yazılım bekliyorsunuz.? Birde bunu belilrtseydiniz.!!!
      Şifreli kanllar için çevirin çanağı 1 * Batı THOR a zaten başka ALTERNATİF te yok ŞİMDİLİK.
      MACHİNA - 3-D
      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar iyide ne için yazılım bekliyorsunuz.? Birde bunu belilrtseydiniz.!!!
        Şifreli kanllar için çevirin çanağı 1 * Batı THOR a zaten başka ALTERNATİF te yok ŞİMDİLİK.
        yaahu enazından uydular güncellense birsürü kanalın frekasnları değişti turksat 3a eklense ne bileyim ustalar neyin ne olduğunu biliyordur işte yani kimkime neden kızmışta onuda anlamış değilim birden destek kesildi hala sinirler geçmedimi

Yorum yap

Arkadaşım sanırım dikkatinizden kaçtı KISA bir zaman sonra USB li serilerde UYDUDAN GÜNCELLEME BAŞLAYACAK. Ayrıca ben FUARDA hem MACH 1 hemde DOKTOR la birebir görüştüm NEXT i özellikle USB li seride göreceksiniz..........
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X