• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 01.07.2010 Via2 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sevgili hocam ve arkadaşlarım belli ki thor uydusu tamamen bitti çanağı hangi uyduya çevirmemizi tavsiye edersiniz saygılarımla.

Yorum yap

• next 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sevgili hocam ve arkadaşlarım belli ki thor uydusu tamamen bitti çanağı hangi uyduya çevirmemizi tavsiye edersiniz saygılarımla.
      http://www.mach1digital.com/mach1for...&postcount=289
      [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
      www.next.com.tr

Yorum yap

• aynısını düşündüm ve denedim ama uyduyu.(bulsatcom) ayarlayamadım yarın denemeye devam edeceğim ilgin için teşekkürler .

Yorum yap

• tşk emeğine sağlık

Yorum yap

• tanx.befor installing this pach(129)when push the yello button on the remote control move the dish left or right.but after install this pach(129)disable it.and when push the red button on the remot control the box will be reeboot.!!!!(2000dpcis super plus)

Yorum yap

• eline sağlık hocam

Yorum yap

• bütün next ailesinin ve kullanıcılarının ramazan bayramını içtenlikle kutluyor ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.nice mutlu ve hayırlı bayramlara..

Yorum yap

• Teşekkürler

Yorum yap

• emularda ab sat ve dorcel acıyor ama tasarım hocanın softcamda bulsat acmadı gecen bir arkadaşın cihazda ? neden 2.9.2010 softcam dosyasında next 2000 süper seride?

30.0° West hispasat 90.0° East yamal201

Yorum yap

• hotti_76 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      emularda ab sat ve dorcel acıyor ama tasarım hocanın softcamda bulsat acmadı gecen bir arkadaşın cihazda ? neden 2.9.2010 softcam dosyasında next 2000 süper seride?
                      Şu saat itibariyle Bulsatcom paketi kéyleri değiştiği için açılmıyor,yeni kéyler belli olunca softcam hazırlanıp verilir,softcam yüklediğinizde açılacaktır.Forumu takip etmeye devam ediniz.
                      www.next.com.tr

Yorum yap

• degerlı ustadlar bu hella sat uydusundakı sıfrelı kanalları nasıl seyredebılırım yardımcı olursanız sevınırım normal verılen keylerle seyredemedım

Yorum yap

• lütfen yardımcı olunya

Yorum yap

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            degerlı ustadlar bu hella sat uydusundakı sıfrelı kanalları nasıl seyredebılırım yardımcı olursanız sevınırım normal verılen keylerle seyredemedım
                            Cihazınızda 1 mesajdaki yazılımın yüklü olması gerekiyor, ve buradaki softcam ile
                            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Hellassat uydusu Bulsatcom paketi ve Hotbrid uydusu Absat(Bis) paketini seyredebilirsiniz.
                            www.next.com.tr

Yorum yap

• tüksat ve hord bird uydusu var Bu cihazın FTA dan bir farkı kalmadı.

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                tüksat ve hord bird uydusu var Bu cihazın FTA dan bir farkı kalmadı.
                                Hotbird çanağını hellasat çevir arkadaşım..bulsatcomu izlersin..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X