• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next ve dreambox

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next ve dreambox

arkadaslar benim birsey dikkatimi cekti ,next ve dreambox softcam dosyalarini actim ve dreambox da fazladan cryptobork icin digi t... kodlari var ve sanirim actif,:bravo: :bravo: simdi anlamadigim sey next cihazlar icin bu kodlar niye verilmiyor birisi aciklayabilirmi ???? tesekkurler.

arkadaşım bizeyasak ancak ocıhazlarda bitecek dahaaçmayacaki ozaman bizegelir çunku elbirsan elktıronik bumaların taşeronluğunu yapiyo ondan neymiş turk kanalarını seyredilmeyecek mış onun için yazılıma şifrkoymuşlar hama meraketme yakinda onu da ekleyecekler var arkadaşım yapıldığıgun ilkbuformda verceğim allaiznverirse pekyakında sadece kaynak kodlarıkaldı onudabugunyarın çozecekler azdah sabret hex dosyalarındavar kodçözucı sanakolaygelsin

Yorum yap

avsarbeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaslar benim birsey dikkatimi cekti ,next ve dreambox softcam dosyalarini actim ve dreambox da fazladan cryptobork icin digi t... kodlari var ve sanirim actif,:bravo: :bravo: simdi anlamadigim sey next cihazlar icin bu kodlar niye verilmiyor birisi aciklayabilirmi ???? tesekkurler.
      Şu an Digiturk kodları olsa dahi hiç bir cihazda ne emuyla nede softcamla acmaaz...Daha önceden evet softcamla izlenebiliyordu dreamboxta ama şu an için hayır izlenemez.!
      Next bu yayın için destek vermeyeceğini daha ilk günden acıklamıştı
      Konu kapanmıştır

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X