• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Modüller hakkında acil yardım....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Modüller hakkında acil yardım....

Dsmart 9950cıs cihaz kullanıyorum.bildiğiniz gibi kendi yazılımını kullanmak zorunda kalıyoruz.hatbird deki ve türksattaki biss ve diğer şifreli yayınları izlemek için nasıl bir donanım kullanırım modül çözüm olurmu olursa hangi modulü tavsiye edersiniz teşekkürler...izlemek istediğim kanallar ictimai tv lider tv .birde bende irdeto acces modül var bununla bu kannalları izleyebilirmiyim.

hocam irdeto modül işe yaramaz... modül yerine NEXT YE 16900 Cihaz al modülden daha iidir iki cihaz kullanacan ama sorunsuz çözüm bu

Yorum yap

yozgatlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      hocam irdeto modül işe yaramaz... modül yerine NEXT YE 16900 Cihaz al modülden daha iidir iki cihaz kullanacan ama sorunsuz çözüm bu
      tşkler arkadaşım ilgin için... sanırım dediğin gibi yeni bir cihaz almalıyım .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X