• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Uydu Alıcısı Genel Özellikleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Fuarda makinayı deneme fırsatım oldu,
    Kanal geçişleri 19500 e göre çok iyi,
    bu benim için en önemli artısı,
    satın aldıktan sonra daha iyi değerlendirebiliriz ama sonuçta standart tabletlerde kullanılan
    işlemciler kullanılıyor sanırım.Makina bu fiyatıda bu ben satın alacağım.
    Mach 1 hocama emeklerinden dolayı teşekkürler,detaylarıyla anlatmış.
    SONY NX710 3D & NEXT MACHINA 3D & NEXT 2000 HD CX

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Modul girişi bir işe yaramıyor diyorsun sen gerçekten piyasadan baya uzaksın belli hayat yerli platformda sadece digiturk üzerine yürümüyor şu an en çok satan dsmart modul ve kart modul girişi olmayan cihazı alan dsmartı nereye sokacak merkezi sistemlerde birçok bina vs sitede sadece turksat yok a turksat b hotbird ve c digiturk var hotbirdü olupta adult kart alan kartı neresine takacak ki çok büyük adult kart satışı var tr de gene en cahil adam bile almışken tvyi lcd hd led alıyor hd cihaz gidip bakıyor sd cihaz bakan yok artık o yüzden ftaymış sd miş kartsız modulsüzmüş iptvsizmiş vs bunların devri bitti boş şeyler yazıyorsun ne yazıkki
      @mach1 üstadımıza aynen katılıyorum bendenızde D-SMART MODUL kullanıcısıyım bu sayede özgur kanal sıralamaya sahıbım o yuzden cıhazda olan hersey yapılan her calısma bız kullanıcılar ıcın önem arz etmektedır.Sabırsızlıkla beklıyorum bu konuda bırıcı sıradayım listede degıl gelecek olan yerden saygılar...
      Next Machina 3D & Vu+DUO 4K

Yorum yap

• LASTSAMURAI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        @mach1 üstadımıza aynen katılıyorum bendenızde D-SMART MODUL kullanıcısıyım bu sayede özgur kanal sıralamaya sahıbım o yuzden cıhazda olan hersey yapılan her calısma bız kullanıcılar ıcın önem arz etmektedır.Sabırsızlıkla beklıyorum bu konuda bırıcı sıradayım listede degıl gelecek olan yerden saygılar...
        üstad birşeyin farkında değilsiniz..!

ben cihazda bulunan modül, kart girişi, çift tuner ve flüoresant displaya karşı değilim.. bu donanımı kullanacak arkadaşlar var kullanmayacak arkadaşlar var..

bu donanımları kullanmayacak arkadaşlar için alternatif bir FTA bir model yapılsın daha ucuza satılsın diye yazıyorum kimse anlamıyor.

madem D-smart kullanıcısısınız o zaman modül girişli cihazı alırsınız, D-smartla işi olmayan benim gibi kullanıcılar da FTA modeli alır. kullanmayacağı özelliğe para vermemiş olur. cihazı beğenen ama fiyatını pahalı bulanlar için de bir alternatif olur.

cihaz machina 3D XCI ve machine 3D FTA diye iki donanım olarak satışa sürülmüş olacak, tüketici de istediğini alacak. bunun altında ne arıyorsunuz anlamadım.. sürekli mesajıma muhalefet oluyorsunuz.. kötü bir şeymi yazıyorum..

''arkadaşım umarım bu yazdığınız FTA modeli de yakın bir zaman da satışa sürülür, alternatif bir model olur'' diye mesaj yazsanız elleriniz mi kırılır..

Yorum yap

• ege erdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          üstad birşeyin farkında değilsiniz..!

ben cihazda bulunan modül, kart girişi, çift tuner ve flüoresant displaya karşı değilim.. bu donanımı kullanacak arkadaşlar var kullanmayacak arkadaşlar var..

bu donanımları kullanmayacak arkadaşlar için alternatif bir FTA bir model yapılsın daha ucuza satılsın diye yazıyorum kimse anlamıyor.

madem D-smart kullanıcısısınız o zaman modül girişli cihazı alırsınız, D-smartla işi olmayan benim gibi kullanıcılar da FTA modeli alır. kullanmayacağı özelliğe para vermemiş olur. cihazı beğenen ama fiyatını pahalı bulanlar için de bir alternatif olur.

cihaz machina 3D XCI ve machine 3D FTA diye iki donanım olarak satışa sürülmüş olacak, tüketici de istediğini alacak. bunun altında ne arıyorsunuz anlamadım.. sürekli mesajıma muhalefet oluyorsunuz.. kötü bir şeymi yazıyorum..

''arkadaşım umarım bu yazdığınız FTA modeli de yakın bir zaman da satışa sürülür, alternatif bir model olur'' diye mesaj yazsanız elleriniz mi kırılır..
          @ege erdem birincisi sizinle polemik konusu olsun dıye yazmadım yazımı @mach1 üstadımızın fikirleri istediğim şekliyle yazmasıyla düşüncemi belirttim.ikincisi ise ise FTA cıkar veya cıkmaz bu asamada beklentımız oncelık MACHINA 3D cıksın da alalım beklentımız var bır model pıyasaya cıkmadan dıger modelın cıkması soz konusu bıle olmaz..İsteyen istediği bütceyle alır su ana kadar NEXT aılesının tum serılerını kullandım neyın nasıl kullanılması gerektıgını gayet ıyı bılırım bu konuda tecrubelerım var.ve de size bir söz yazdım sizde her konuma muhalefet oluyorsunuz dıye bir ibare belirtmıssınız benım oradakı alımtım tamamen @mach1 hocamızın guzel dusuncesıne ıstınaden dı böyle bilinmesi gerekiyor.....

Unutma kı piyasa NEXT MACHINA 3D cıkmadan bir baska fta vs vs bunun altında aynı patentlı cıhaz cıkmaz cıksa bıle bır sure alır....

Sabırsızlıkla NEXT MACHINA 3D mı beklıyorum...

!!!!!Lütfen konuyu dagıtmayalım....!!!!!!

Yorum yap

@ege erdem birincisi sizinle polemik konusu olsun dıye yazmadım yazımı @mach1 üstadımızın fikirleri istediğim şekliyle yazmasıyla düşüncemi belirttim.ikincisi ise ise FTA cıkar veya cıkmaz bu asamada beklentımız oncelık MACHINA 3D cıksın da alalım beklentımız var bır model pıyasaya cıkmadan dıger modelın cıkması soz konusu bıle olmaz..İsteyen istediği bütceyle alır su ana kadar NEXT aılesının tum serılerını kullandım neyın nasıl kullanılması gerektıgını gayet ıyı bılırım bu konuda tecrubelerım var.ve de size bir söz yazdım sizde her konuma muhalefet oluyorsunuz dıye bir ibare belirtmıssınız benım oradakı alımtım tamamen @mach1 hocamızın guzel dusuncesıne ıstınaden dı böyle bilinmesi gerekiyor.....

Unutma kı piyasa NEXT MACHINA 3D cıkmadan bir baska fta vs vs bunun altında aynı patentlı cıhaz cıkmaz cıksa bıle bır sure alır....

Sabırsızlıkla NEXT MACHINA 3D mı beklıyorum...

!!!!!Lütfen konuyu dagıtmayalım....!!!!!!
            anlıyorum hocam, ben de sizin mesajınızdan alıntı yaptım, lütfen bağışlayın. amacım sizleri kırmak değil.

neyse önce cihaz çıksın bir görelim arkasından FTA modeli de beklerin artık..

Yorum yap

anlıyorum hocam, ben de sizin mesajınızdan alıntı yaptım, lütfen bağışlayın. amacım sizleri kırmak değil.

neyse önce cihaz çıksın bir görelim arkasından FTA modeli de beklerin artık..
              evet aynen öyle katılıyorum NEXT MACHINA 3D cıksın ve görelım an ve an yakından takip ediyorum bu cıhazı pıyasa sürülür sürülmez ilk alanlardan biride ben olacagım siparisimi verdim önemli bir yerden gelecek

- Kırmıyacagımızı birbirimizin farkındayım...Cihazlar cıkar paralar havalarda ucusur gelır gıder ama DOSTLUK lar belkıde bu andan ıtıbaren baslar ne dersın...Saygılarımı arz ederım guzel ınce sözlerinize ....

Yorum yap

evet aynen öyle katılıyorum NEXT MACHINA 3D cıksın ve görelım an ve an yakından takip ediyorum bu cıhazı pıyasa sürülür sürülmez ilk alanlardan biride ben olacagım siparisimi verdim önemli bir yerden gelecek

- Kırmıyacagımızı birbirimizin farkındayım...Cihazlar cıkar paralar havalarda ucusur gelır gıder ama DOSTLUK lar belkıde bu andan ıtıbaren baslar ne dersın...Saygılarımı arz ederım guzel ınce sözlerinize ....
                fuara gittiniz mi hocam..??

ben cihazı görmek için üşenmedim gittim, hatta yağmurda ıslandım, cihazı 3-5 dakka kurcaladım..

emin olun ki ben de sabırsızlanıyorum..

Yorum yap

fuara gittiniz mi hocam..??

ben cihazı görmek için üşenmedim gittim, hatta yağmurda ıslandım, cihazı 3-5 dakka kurcaladım..

emin olun ki ben de sabırsızlanıyorum..
                  fırsatım olmadı hatta ziyaretci kartını bile almıstım netten nasip olmadı..ne güzel sanslısın cıhazı gormus dokunmus olman bıle bu cıhaza yakın olmanı gosterır....bakalım Allah mahcup etmesın NEXT Aılesının yenı bebeği NEXT MACHINA 3D yı...."O Varsa Sorun Yok"....İzlemedeyiz....beklıyoruz..çok yakında...

Yorum yap

• kafamı dinleyeceğim ---- mach1 ustattan alıntı!!

dınlıyemezsınızz!! cünkü sizlerde o ıyı nıyet, bızlerdede, bu doyumsuzluklar var olduğu muddetçe,

kafanızı dınlıyemez' sınız. bızler hep ısterız amma vermeyız!
                    belki bır gün onuda öğrenırırz, her halde?
                    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• Dediğim gibi cihaz çıkınca siz yazacaksınız ben izleyip okuyacağım kafamı dinleyeceğim verilen bilgiler dökümanlar resimler bakalım yeterli olmuşmu göreceğiz az kaldı çıkmasına zaten
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Yılbaşından önce makinaya kavuşuruz diye tahmin ediyorum.

Yorum yap

• nippon1907 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Yılbaşından önce makinaya kavuşuruz diye tahmin ediyorum.
                          İnsallah yılbasından once cıkar lakın duyumlarıma gore cıhazın cıkması maxımum 1 ayı bulacak takrıben ocak ortası veya sonrasını bulur bilginize...

Yorum yap

İnsallah yılbasından once cıkar lakın duyumlarıma gore cıhazın cıkması maxımum 1 ayı bulacak takrıben ocak ortası veya sonrasını bulur bilginize...
                            Ben de bir firmayı aradım ve bana cihazın Pazartesi günü çıkabileceğini söylediler. İnşallah yılbaşından önce çıkar da yeni yıla yeni oyuncağımla girerim

Yorum yap

• satkingdom Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Ben de bir firmayı aradım ve bana cihazın Pazartesi günü çıkabileceğini söylediler. İnşallah yılbaşından önce çıkar da yeni yıla yeni oyuncağımla girerim
                              ağzın bal yesin kardesım ınsallah dedıgın gıbıdır...

Yorum yap

• Arkadaşlar maya takvimi maya tutmadı,
                                Next'in Machina 3D takvimi yılbaşından önce bitermi acep?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X