• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Payla$mak istedim !!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Payla$mak istedim !!!

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=419202 Tabii sadece Istanbul 'la sInIrlI bir sorun degil ; çozùm bence çok zor.Bilgilerinize saygilarimla:trts:

Sorumsuzuzluk (daha doğrusu cahillik) örneklerinden biri.
    Her şeyin ilacı eğitimdir (ve aile terbiyesi)

Yorum yap

ortacı bu ortacı adam orta şeridi bırakmasın diye kenara bile çekmiyor arabayı:muhaha:

Yorum yap

eğer eğitim sisteminizde insanlara kahvahanede pişpirik oynarken ehliyeti para ile masasına getirirseniz ahada böyle olur.
        direksiyon şoförleri.....ne bekliyoruz ki başka..yazık
        Ebu Hureyre'nin (r.a.) anlattığına göre:
        Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurdu: "Her Peygamberin bir duası vardır. Onunla Allah'a dua edegelmiştir. Fakat ben duamı Kıyamet gününde ümmetime şefaat etmek için saklıyorum."

Yorum yap

bir kazaya neden olup 3 kişi olse hesabı kım verecek merak ettim...

Yorum yap

Ülkemizde araba kullanmayı bilmeyenlere bile ehliyet veriyorlar ondan sonra yine bu kadar kaza yapılıyor diyorlar

Yorum yap

arkadaşlar yorumlarınıza katılıyorum ülkemizde ehliyet almak çok kolaybu vatandaş araba kullanmayı biliyor ama trafik kurallarının en azından büyük bölümünü bilmediğinden eminim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X