• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcam ultra kullanıcı anketi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Keyfly ile comdan atacaksın diğer 9000lerle aynı şekilde..
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hocam dedikleriniz yaptım ama inxtcler açmıyor.Modüle manuel tps keylerini girdim cihazın emusunu kapattım multülerde açmıyor

42/13/16/19/30/7-5//39
      YAŞASIN PAYLAŞIM ÖZGÜRLÜĞÜ
      Pli Helenite Final +Gbox 2.1b
      Rakel DİNK Nickli Üyeden Alıntı
      Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

Bende açık sorun yok tps te inxtc de tps aesi module gireceğine cihaza gir emunu aç çalışır..
        01: DE 2F 24 9E A8 17 1D C1
        11: 1F B5 20 B4 4E 57 6F 01
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

bir iki satirda ben yaziyim
          oncelikle her kese hayirli olsun 9000 sonunda cikti ,aslinda ben cok bekledim cihazi bu gun cikar yarin cikar... sonunda beklemekten geberdim ve DreamBox7025 aldim neyse
          usteki yazilari okudum bazi arkadaslar USB cikisini sormuslar
          inanin Lan cikisi olduktan sonra hic bir ise yaramaz O usb cikisi benim cihazda ikiside var ama hic kullanilmiyor....
          istediginiz her isi Lan cikisi vasitesiyle yapabilirsiniz hem daha hizli!
          birde 256ADSL sormuslar arkadaslar
          hic bir sorun olmaz hatta 128ADSLlede sorun olmaz
          kisacasi 256 artar bile..
          ben bir ay filan oldu kullaniyorum 256 her sey OK
          birde fiyat konus var
          bence hicde pahali degil ,yani baska bu katagorideki cihazlarla karsilastirdigimda..
          CS olayida bazilar tarafindan merak ediliyor ,garanti filan
          oncelikle bu islerde hic bir zaman garanti olmaz ama bunu bilmenizi isterim ki onemli olan cihazinizdaki Lan port share yapabile imkani gerisini merak etmeyin her zaman bir baglanacak server bulacaksiniz htta birden fazla srver orasini merak etmeyin
          benim cihazi deneme sansim olmadi fakat umarim Next8000lar gibi olmaz....
          next 8000 serisinden benim sahsen cok kotu hatiralarim var bir cok musterimden oldum cihazi alan her kes sikayetciydi....
          9000da hardware farkli ozellikle NEC islemci var
          selam

Yorum yap

8000cam plusları verip farkı alınır gibi bi kampanya olabilirse belki alabilirim birde benim anlamadıgım bi olay nar bu paylasım la ilgili illa bilgisaayr ve adsl tv ile yan yana mı olamısı lazım cunku bemi tv bir odada bilgisayar bi odada yani
            bir oda arası kadar uzaklık var bu paylasın kablosuz olabilsey di hemen labilirdim
            daha dogrusu paylasım la ilgili pek bi bilgim yok neyse su an icin cihazım 1 numara benim icin ama tabi share deki kanalları gorun ce insanın ici gidiyor tabiki

Yorum yap

@fmberg adsl modem yeterli alıcının bilgisayarla yanyana olmasına gerek yok kapalı olsada çalışır share yanyana olması gereken cihazlar comdan share yapanlar humax 5400 xcuiser gibi olanlar...

Depo

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

Cihazda bazı eksiklikler var.
                1 Favori listesinde kanal taşıyamıyorum
                2 Kumandadaki color tuşunda renk değlide cihazın kapanma zaman ayarı geliyor.

Umarım kısa sürede verilecek olan yazılımla bu sorunu hallederiz ve şu anda share çalışmıyor sanırım test halen devam ediyor

42/13/16/19/30/7-5//39
                Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı
                  @fmberg adsl modem yeterli alıcının bilgisayarla yanyana olmasına gerek yok kapalı olsada çalışır share yanyana olması gereken cihazlar comdan share yapanlar humax 5400 xcuiser gibi olanlar...
                  peki hocam o bahsettiğiniz cihazlardaki gibi izlenen paketleri izleyecekmiyiz cyrf nova falan belli bir ucret karsılıgı nasıl olacak bu iş eğer o cihazlar gibi bunları da acarsa hiç dusunmeden alırım

Yorum yap

mach1 üstat bu com dan share 9000ci lar için olacak mı acaba?
                    saygılar...

Yorum yap

ne gerek varki @mstnshn cihazda Lan port olduktan sonra
                      hem alirsin bir lan_modem ve bilgisayara gerek kalmadan share yaparsin..

Yorum yap

ahura 9000ci larda lan port yok sadece rs232 (com) var.
                        bu nedenle com port üzerinden share yapılabilir mi diye sormuştum.

Yorum yap

ben satıcıyım usta.. bende hepsi mevcut
                          NO COMMENT

Yorum yap

Bugün çok sessizlik var burada.Bu fırtına öncesi sesizliktir umarım

42/13/16/19/30/7-5//39

Yorum yap

ejder_ Nickli Üyeden Alıntı
                              Bugün çok sessizlik var burada.Bu fırtına öncesi sesizliktir umarım
                              SEn söyle ne yapalım burası hareketli olsun.Forumlar bazen sessizliğe bürünürlerki yeni fikirler oluşsun diye bekleyelim görelim...:zzz:
                              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

bu cihazda hiçbir zaman manuelsharing olmayacak mı..dream kullananlar alay eder oldu bizle..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X