• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

cıs plusta görüntü sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cıs plusta görüntü sorunu

merhabalar next super cıs plus bir önceki yazılımda görüntü çok iyi idi.şimdiki yazılımda görüntü de dağılma ve sol tarafta beyaz saydam çizgiler var.sebebi nedir acaba.bir yerde ayar mı yapmak gerekiyor?

bende cx var ve 72 ekran televizyonda yatay saydam cizgiler görünüyor
    test icin dvd yi bağladım onda yok ayrıca 8000 xcami de denedim ondada yok.

Yorum yap

Burda denedik öyle birşey çarpmadı gözümüze bizim

Yorum yap

bende lcd tv var ve görüntü sorunu çok net yaşıyorum.cvbs de olmuyor.rgb seçince oluyor tvdenmi kaynaklanıyor diye servis çağırdım.anacak sorun bariz bir şekilde receiverde.bir önceki yazılımda bu sorun yoktu.

Yorum yap

arkadaşlar bu gün 5 çihaza son çıkan yazılımı yükledim hiç birinde görüntü
          sorunu görmedim skart kablonuzu kontrol edin tam yerine uturmadımı ses görüntede surunlar olabiliyor

Yorum yap

Altın kaplama scart kullanıyorum. 72 ekran PT9521/12 PHILIPS marka tv var. GM 9400 CI daki göründü kalitesini 2000 cıs plus ta bulamadım. Bence tuner i sanıldığı kadar kaliteli değil.Tabi bu benim kişisel görüşüm. Saygılar...

Yorum yap

Eğer 9000 ultranın tuneri daha iyiyse onu almayı düşünüyorum. 9000 ultra kullanan varsa görüntü konusundaki görüşlerini paylaşırlarsa sevinirim.

Yorum yap

kendi tv ne uyumlu cihaz seçmek ......sorun bu...öncelikle parlaklık renk ve kontrast ayarları 3 üde orjinali 10 dur bunun üstündeki her değer eski cihazdan farklı gibi gösterir..kaldıki bağımsız 4 renk kontrolü olan bir cihazla diğerlerini karşılaştırmak resim isteyen biri için hatalı...tv seçeneklerinde ekran boyut ayarlarıyla oyna düzelecek..son olarak yazılımda asla resim değişmez sizin ilk değerleriniz değişir..aynı serzenişler söz konusu olduğunda 12 tv ve 35 cihazla test yaptık..en kötü konumda bile renk ayarlarıyla hepsinden iyi sonuç verdi,kaldıki yuv çıkışını konuşmuyoruz bile..

Yorum yap

daha önceki cihazım 2000 x cıs plusta böyle bir sorun yaşamadım.ve gayet güzel görüntü alıyordum.aynı kablo aynı tv ancak süper plusta böyle bir sorun yaşıyorum.

Yorum yap

acey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    daha önceki cihazım 2000 x cıs plusta böyle bir sorun yaşamadım.ve gayet güzel görüntü alıyordum.aynı kablo aynı tv ancak süper plusta böyle bir sorun yaşıyorum.
                    aynı şekilde bende bu sorunu yaşıyorum.aynı scart kablosu aynı tv fakat 2000x cıs cihaz, süper cıs cihazdan haha kaliteli resim veriyordu.süper cıs ile ilgili diğer gözüme takılan ayrıntıları yazmıştım foruma.sayın doktor biz yıllardır next 2000 serisi kullanıyoruz ve herkese tavsiye ediyoruz bizim bu yazdıklarımız sadece cihazın daha ileriye gidebilmesi için bir temennidir.sizi tanıyorum ve bu konuda ne kadar hassas olduğunuzuda biliyorum size iyi çalışmalar dilerim.herkese iyi seyirler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X