• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kanal arama işlemi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kanal arama işlemi

Arkadaşlar tam 1 saattir kanal arama yapıyorum.Turksat+Hotbırd+Eutelsat ve hala bitmedi, sizdede kanal arama işlemi bu kadar yavaşmı oluyor. :alalal::alalal:

Arama işlemi bittikten sonra uygun favoriler eklenerek PM mesajı istemeksizin kanal listemi paylaşıma açacağım.:kiskis::kiskis::kiskis:

evet

Yorum yap

ben ne yapayım astra hotbird eutelsat thor türksat

Yorum yap

hakoteknik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        ben ne yapayım astra hotbird eutelsat thor türksat
        Allah kolaylık versın.ben 3 uydulu taramayı 2 saatte bitirebildim. Umarım yeni yazılımda bu konuya da bi el atarlar.

Yorum yap

Bende yeni aldım cihazı. Bir edit prg goremedim. Bence acilinden bir kanal edit prg gerekiyor. Bu kadar uydu için favoriler oluştur, sırala, şifrele.... say say bitmiyor. Evde tv seyretmek yerine kanal kanal ayar için çalışılıyor. Uzun mesai! Umarım ustalar bir çözüm bulurlar. Bu çekilecek gibi değil!

Yorum yap

arkadaşlar birde her açılışta otomatik bir kanal belirleme olayı var mı? Evdekiler için iyi oluyor, uydular arası geçiş yapmaktan kurtuluyorlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X