• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• evet teşekkürler hepsi ok

Yorum yap

• eer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      baba eyvallah ama benim makina nextwave 10000 xfta upgrader le atıyorum keyleri senin gönderdiğini attım şimdi hiç bişey kalmadı olan keylerde gitti kusura bakma ama bi yanlışlık mı oldu acaba?
      Next1000lere tasarımın yukarıda verdiği dosya olmaz pluslar için 1000ler için olanı atacaksın

Yorum yap

tasarım tafarından gönderildi
        Bunu at açması gerekir.

baba eyvallah ama benim makina nextwave 10000 xfta upgrader le atıyorum keyleri senin gönderdiğini attım şimdi hiç bişey kalmadı olan keylerde gitti kusura bakma ama bi yanlışlık mı oldu acaba?
        Eh be birader kullandığın cihazı belirtseydin ya. Neyse cihazına uygun key dosyasını at sorun düzelir.

Yorum yap

• ya arkadaslar kusura bakmayin belki yanlis konun icinde soruyor olabilirim ama benim 9000 ultra emu keyle hic bir kanal cözmüyor.sebebi ne olabilir acaba.

Yorum yap

• Share yaptıysan share ile ilgili durumu kapat. emuyu aktif et. güncel softcamı at yeterli...

Yorum yap

• tps ler gitti yeni dosya yok mu acaba?

Yorum yap

• 2000x plus ve süper serisi son çıkan yazılımları ve 1. mesajdaki keyleri atın absat oke 8000-9000 serisi keyler güncellendi.......

Yorum yap

• Sevgili uzmanımız her ne kadar tşk vs. yazmayın desende sayende uydu sahibi olduğumu anladım bir kaç gündür merakla beklediğim belgesel kanallarını izliyorum.Vermiş olduğun hizmet için canı gönülden teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim. tüm forumculara selamlar.
                  NEXT2000 CX SÜPERPLUS-TÜRKSAT+HORBİRD
                  18/11/2006 Tarihinden İTİBAREN ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYOR
                  :iyyy: TAKİPTEYİM

Yorum yap

• baba durumu izah edemedim galiba benim makine nextwave 10000 xfta 1. sayfada verilen 170107 tarihli emukeyi yükledim makineye ama dünden beridir ne polsat ta nede absat ta hiç bir kanalı açmadı bu konuda yardım istiyorum emeğinize teşekkürler saolun ilgilenirseniz sevinirim

Yorum yap

• slm 9000 fta hangi dosyaları hangi sırayla atmalıyım?teşekkürler
                      cw.kfy.aes:

Yorum yap

baba durumu izah edemedim galiba benim makine nextwave 10000 xfta 1. sayfada verilen 170107 tarihli emukeyi yükledim makineye ama dünden beridir ne polsat ta nede absat ta hiç bir kanalı açmadı bu konuda yardım istiyorum emeğinize teşekkürler saolun ilgilenirseniz sevinirim

Yorum yap

baba durumu izah edemedim galiba benim makine nextwave 10000 xfta 1. sayfada verilen 170107 tarihli emukeyi yükledim makineye ama dünden beridir ne polsat ta nede absat ta hiç bir kanalı açmadı bu konuda yardım istiyorum emeğinize teşekkürler saolun ilgilenirseniz sevinirim
                          polsat su an public degil acilmaz , absat icin se dunku verilenler bir ise yaramaz dunkuler sabah 05:47 ye kadar aktifti , bugun icin yeni yuklemen gerekir...

Yorum yap

• İyi Geceler;
                            D+ göçtü mü?
                            İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

• arkadaşım yardımlarınıza teşekkür ederim yalnız anlamadığım bi konu var dosyada aes,dat,kyf var bunların hangisini atacağız yoksa ayrı ayrımı atacağız bizleri aydınlatırsan seviniriz teşekkür ederim.

Yorum yap

• arşimed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                İyi Geceler;
                                D+ göçtü mü?
                                http://www.mach1digital.com/mach1for...201#post159201
                                yeni keyler için göz atınız...
                                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X