• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec Seri 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

TASARIM ustanın stiline bayılıyorum. Süper cool.
    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım yeterliliğini sınamıyorum başka bir özellik varmı diye soruyorum.
      Bu yazılım bir öncekinin devamı yani sadece tps ler için başka özellik arama

Yorum yap

ustalara saygı ve sevgilerimle emeginize yüreginize saglık
        :tr:ATAM İZİNDEYİZ

Yorum yap

dpsüper plus bu yazılmı atabilirmiyiz hocam

Yorum yap

necla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dpsüper plus bu yazılmı atabilirmiyiz hocam

hayır bu usb siz model içindir sizin cihazınız QNEC seri sizin cihazınız için alttaki ling

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40398

Yorum yap

bu yazılımda PG kanallarında cihaz her 5-10 bazende yarım saatte bir ya kilitleniyor yada kendiliğinden reset atıp türksata geçiyor. bu sorun hem CIS hemde FTA modelinde de oluyor. yazılımdan önce ve sonra cihazı resetledikten sonra yazılım atılmıştır.. aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı acaba?
              Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

alpan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                bu yazılımda PG kanallarında cihaz her 5-10 bazende yarım saatte bir ya kilitleniyor yada kendiliğinden reset atıp türksata geçiyor. bu sorun hem CIS hemde FTA modelinde de oluyor. yazılımdan önce ve sonra cihazı resetledikten sonra yazılım atılmıştır.. aynı sorunla karşılaşan arkadaşlar varmı acaba?
                Bahsettiğin yayınlar Cryptoworks şifreli, bu arada DT için kart veya modül kullanıyorsan çıkar ve tekrar test et bakalım sorun düzelmesi gerekir.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bahsettiğin yayınlar Cryptoworks şifreli, bu arada DT için kart veya modül kullanıyorsan çıkar ve tekrar test et bakalım sorun düzelmesi gerekir.
                  kart yada modul kullanmıyorum.cok ugrastım ama sorunu gıderemedım.
                  Oyun bitince şah da, piyonda aynı kutuya konur...

Yorum yap

ustam usb sizlere artık yarım yazılımmı olacak diğerlerine yapılanlar bunlara gelince öksük çocukmuamelesimi olacak teşekkürler yinede başarılar eleştiriolarak değilde bilgi için yazdım

Yorum yap

byadem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      ustam usb sizlere artık yarım yazılımmı olacak diğerlerine yapılanlar bunlara gelince öksük çocukmuamelesimi olacak teşekkürler yinede başarılar eleştiriolarak değilde bilgi için yazdım
                      Eleştiri olarak yazıyorsunuz, sonra da bilgi için yazdım diyorsunuz. Lütfen biraz daha sabırlı ve saygılı olalım.

Yorum yap

selam arkadaslar bi yardım ltfen. cihazım 2000 superx plus. hangi programı yükliycem. nrec ve qnec yükleyemedim. software farklı diyor. saygılar

Yorum yap

naussika Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          selam arkadaslar bi yardım ltfen. cihazım 2000 superx plus. hangi programı yükliycem. nrec ve qnec yükleyemedim. software farklı diyor. saygılar
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...30&postcount=3

Buradaki yazılımı kullanacaksınız.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Yaklaşık 1,5-2 yıl kadar önce abime Next YE 2000 CX süper plus (Nrec) aldırdım, karaköy'de bayiden 185 YTL almıştık. Yazılımlarda özellikle polsat auto olmaması ( ki onun için ...view paketinden daha önemlidir) hayal kırıklığına yol açmıştı, daha sonra ben kendime başka bir marka cihaz aldım, geçenlerde forumda süper plus serilerene polsat ve irdeto2 auto yazılımları verilmeye başlandığını görünce abime müjdeyi vermiştim. Ancak öncelikle QNec lere yazılım çıkması ve hala Nrec'lerde sadece Tps auto olması yine hayal kırıklığı oluşturdu. Forumu bir süredir takip ediyorum ve en acı olan ise; bu seri kullanıcılarının yazdığı mesajlara verilen yanıtlar; ya beğenmiyorsanız başka model kullanın tarzında ya da daha ne olsun tarzında. En kısa sürede beklenen yazılımın çıkması temennisiyle... Saygılar...

Yorum yap

LİMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Yaklaşık 1,5-2 yıl kadar önce abime Next YE 2000 CX süper plus (Nrec) aldırdım, karaköy'de bayiden 185 YTL almıştık. Yazılımlarda özellikle polsat auto olmaması ( ki onun için ...view paketinden daha önemlidir) hayal kırıklığına yol açmıştı, daha sonra ben kendime başka bir marka cihaz aldım, geçenlerde forumda süper plus serilerene polsat ve irdeto2 auto yazılımları verilmeye başlandığını görünce abime müjdeyi vermiştim. Ancak öncelikle QNec lere yazılım çıkması ve hala Nrec'lerde sadece Tps auto olması yine hayal kırıklığı oluşturdu. Forumu bir süredir takip ediyorum ve en acı olan ise; bu seri kullanıcılarının yazdığı mesajlara verilen yanıtlar; ya beğenmiyorsanız başka model kullanın tarzında ya da daha ne olsun tarzında. En kısa sürede beklenen yazılımın çıkması temennisiyle... Saygılar...
                                Arkadaşım sana katılıyorum Bu olay tamamen duygusal ! Yani elimizdeki cihazın ne eksiği var bellekse bellek superse super Hiç bir eksiği yok ama ..Amaç bizlere bu cihazları gözden çıkarmamızı sağlamak Yani Q.. seri cihaz alalım Çok zenginiz ya Birini atar birini alırız Eğer yeni bir cihaz alırsam bu artık next olamayacak! Uydudan güncellemeli alırım her kanal takır takır açılır Ona bu yazlım Buna böyle yazılım derdi olmaz Her şey hazır açarım cihazı bakarım keyfime İsteyen görüşlerime katılır istemeyen eleştirir (tabi eleştirenler bu firmadan çıkarları olanlar olacak büyük bir ihtimalle Saygılar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X