• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000xcam - 8000 Plus Resimli Yazılım Yükleme Talimatı ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

ferruh şen Nickli Üyeden Alıntı
    sitenin yeni üyesiyim ve sitedeki mesajların hepsini okudum hemen hemen ve bu sayede herşeyde yeni olmama rağmen (buna bilgisayar da dahil,rs232 portu yoktu USB rs232 dönüştürücü adaptör aldım forumlar sayesinde öğrendim)YE8000XCAM cihazım vardı talimatlara uygun şekilde proğram yükledim ve çok güzel oldu...herşey tamam,burda(sitede)bilgisi ve emegi olan herkese içten teşekkürler.merakettiğimse bu rs kablolar illaki cihaza göre mi alınmalı(ki ben mersin bozyazı tekelide oturuyorum kablo ısmarladıgımda ısrarla cihazımı sordular)bir de benim cihaz"0000"şifreyi kabul etmiyor artık ilerde gene yazılım işi olacak olursa nasıl resetlerim bilmiyorum(forumlarda bu konuda bilgi bulamadım ben kaçırdımsa ve sizleri bunalyan bişey yazmışsam özür dilerim.Saygılar teşekkürler...
    Öncelikle foruma hoşgeldiniz. Genelde RS232 kabloları aynı olur. Başka amaçla kullanılacak olursa o zaman değişebilir.

Yorum yap

beyler yüreğinize sağlık,cihaz reset başarılı geçti ve kablo içinde aydınlandım teşekkürler hepinize... ne diyeyim burda kendimi iyi hissediyorum;sagolun...

Yorum yap

abiciğim 11.04.2006 yazılımı çıkmış.bunu yükleyeceğim proğramı verebilirmisiniz.

Yorum yap

emğin için teşekkür

Yorum yap

Arkdaşlar ben 17 haziran yazılımını kurmak istiyorum ama daha once defalarca yazılım atmama ragmen epeydir atmıyorum şimdi atamıyorum com1 ve com2 yi de denedim nafile... SS2 tv kartı aldım onunla bir donanım çakışmaası olabilir mi ? Nasıl çözeceğim bu problemi sistem sp2

Yorum yap

arkadaşlar deiğiniz gibi yaptım pc kapandı.sorun nedir acaba?tekrar denedim yine pc kapanıyor.yardım ederseniz sevinirim.

Yorum yap

[QUOTE=seewas]arkadaşlar deiğiniz gibi yaptım pc kapandı.sorun nedir acaba?tekrar denedim yine pc kapanıyor.yardım ederseniz sevinirim.cihazım ye800plus.

Yorum yap

tesekkürler elline saglik

Yorum yap

teşekkürler dost,um eline sağlık.

Yorum yap

eline saglik

usta guzel paylasim herkez adina size tesekkur ederim

Yorum yap

Benim nexs 8000 de cihaza versiyon attıktan sonra, cihazı ilk actığımda cihaz acılmıyor.arka açma kapama düğmesini açıp kapadınmı o zaman cihaz calışmaya başlıyor. Ne yapmam lazımki düzelsin.

Yorum yap

Yazılımı kurallarına göre yüklüyormusunuz?
                          reset-yazılım-reset-kanal tarama- icab ederse key.....???

Yorum yap

selam üstat
                            ben burada yeniyim.
                            benim cihaz YE8000-XCAM
                            En yeni emü yazılım nerede,27 hazirandan beri ben yenilemedim yüklemeyi.
                            bana yol gösterir misin?
                            teşekürler

Yorum yap

bir başka soru daha
                              tps ler ve başka diğerleri (cabo,tekilalar hala yok mu)
                              veya extra yeni gelen kırılmışlar var mı?
                              teşekkürler

Yorum yap

Cabo-tekila yok şu an için...
                                Tps için buradaki yazılımı atın >>> http://www.mach1digital.com/mach1for...2&postcount=63

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X