• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-smart Tan Memnunmusunuz

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

memnun değilim
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

bence hic güzel değil dsmart cihazlarına yazılım atılabilse hemen atıp normal menüsüne dönmek isterdim

Yorum yap

Yazılanları şöyle bir okudumda.D Smart almamakla isabetli davranmışım. Doğan Grubunun Sansui Free Tv Macarasını bilenler bilir. D Smart Alanların tercihine saygım var. Almadığım İçin Çoıoook memnunum Slm lar

Yorum yap

sakın ha boyle buyuk hata yaparak paranızı boşa yada sokağa atmayın cunku beş para etmez ordakı tum kanalları uyducular bılır seyretmek mumkun

Yorum yap

ücretsiz diye insanları kandırdılar şimdi işe yarar kanallar ücretli oldu resmen sahtekarlık bu bence alacaklar iyi düşünsün

Yorum yap

arkadaşlar ben memnun değilim

Yorum yap

arkadaşlar o kadar memnunumki cihaza sarılıp yatasım geliyo arayada o türkçenin yuvarlak kelimelerini kullanıpta bize bu cihazı veren birini alırsam dünyalar benim olur

Yorum yap

arkadaşlar izleyici olarak hata bizde. bizler bukadar para verecek enayiliği yapmasaydık.doğan grubu gibi üçkağıtçılar olmazdı. onları yaratan bizleriz. ben sadece 4 hd kanal için aldım.365 ytl. yi 100 ytl bile etmiyecek bir cihaza verdim.

Yorum yap

arkadaşlar sakın ha uzak durun almayın
                    CALIŞ CALIŞ NEREYE KADAR:mzk:

Yorum yap

keşke almasaydım çok berbat acaba geri iadesi varmı bunların olursa hemen iade edicem
                      next 2000 cis super plus ,çift 120 çanak ,x dream modül , yasal dt ,vestel cw 3001

Yorum yap

aynen katılıyorum arkadaşlar sakın almayın alan yunanlı olsun biz olduk sizde olmayın

Yorum yap

ben çok memnunum, çünkü almadım doğan grubunun yaptığı şey bağırsak solucanlığı (şampiyonlar ligi seyri için insanları d-smart almaya mecbur etmek de bitus alçakus sendromu oluyor... d-smart alıp da memnun olmayanlar tüketici hakları derneğine dolandırıldıkları yönünde dilekçe versinler. "d-smart hiçbir zaman ücretli olmayacak..." diyerek tüketiciyi kandırdılar, bu da cihazları iade etmek için yeterli bir sebep... şahsen, şampiyonlar ligi yayımındaki tavırlarından dolayı doğan grubunun kanallarını izlemeyerek, gazetelerini almayarak sessiz bir protesto başlattım..

Yorum yap

bende çok mennunum almadım bana soranlarada almayın diyorum ve de next başta olmak üzere bütün uydu firmalarını kınıyorum
                            Cevizin kabuğunu kırıp özüne inmeyenler,
                            Cevizin hepsini kabuk zanneder

Yorum yap

Dsmart İlk ÇiktiĞinda dİgİturke rakİp olarak faturasiz dİgİtal platform dİye Çikti sadece kutu alacaksiniz dendİ mİllet normal receİver kutularindan fazla paraya satilan bu kutulari aldi.ama ne oldu İŞ paraya dÖndÜ kanal sayisi az.dsmart alacaĞima gİder motorlu Çanakli normal receİver alirim keyfİme bakarim.bu arada eleŞtİrİlerİ yaziniz dİye yazdim.İstersenİz dÜŞÜnceye sayginiz yoksa bu yazdiklarimi sİlİnİz.

Yorum yap

mancologGG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Dsmart İlk ÇiktiĞinda dİgİturke rakİp olarak faturasiz dİgİtal platform dİye Çikti sadece kutu alacaksiniz dendİ mİllet normal receİver kutularindan fazla paraya satilan bu kutulari aldi.ama ne oldu İŞ paraya dÖndÜ kanal sayisi az.dsmart alacaĞima gİder motorlu Çanakli normal receİver alirim keyfİme bakarim.bu arada eleŞtİrİlerİ yaziniz dİye yazdim.İstersenİz dÜŞÜnceye sayginiz yoksa bu yazdiklarimi sİlİnİz.
                                arkadaşlar tamamen hak veriyorum o paraya 90 cm anten iy bir fta receiver diseqc motorla sistemin çok daha iyisine sahip olursunuz

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X