• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-2000 FTA USB den film izleme(yardım)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next YE-2000 FTA USB den film izleme(yardım)

Arkadaşlar bende Next YE-2000 FTA USB bu var..bellegi takıyorum fakat filmi oynatmıyor..Müziği çalıyor...AvseQ yu açmıyor nedenini öğrenebilirmiyim??
    Uzantı farkındanmı kaynaklanıyor..Eğer ordan kaynaklanıyorsa hangi uzantılı filmi açıyor?

SpeeDirMan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende Next YE-2000 FTA USB bu var..bellegi takıyorum fakat filmi oynatmıyor..Müziği çalıyor...AvseQ yu açmıyor nedenini öğrenebilirmiyim??
    Uzantı farkındanmı kaynaklanıyor..Eğer ordan kaynaklanıyorsa hangi uzantılı filmi açıyor?
    vcd filmi önce bir çevirici program yani convektör ile ts formatına cevireceksin sonra usb ile seyredebilirsin

Yorum yap

Ts formatı ne oluyor yardımcı olabilrmsn

Yorum yap

ben msn adresmi yazıymda kardeş oradan daha rahat görüşürüz sanırsam ..

Yorum yap

Ts formatı ne oluyor yardımcı olabilrmsn
          ts formatı usb den next 2000 süper plusta kaydettiğin film formatı ts-yani transport stream formatı forumda çeviriçi program var aşagıdaki linkte videoREDO PROGRAMI olan

http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=278

açık msn adresi verme forumda adresini sil

Yorum yap

[QUOTE=SpeeDirMan;359053][B]ben msn adresmi yazıymda kardeş oradan daha rahat görüşürüz sanırsam ..

dostum cihazınla ilgili bölüme bakarsan orada hepsi açıklamalı ve programı da indirip kurabilirsin
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yeni sayfa hocamda yazmış programı yazdım yukarıda linkte var

yenisayfa üstat arkadaşın msn adresini editle istersen

Yorum yap

ben silmiştim msn adresimi geri oradan..Çok teşekkür ederim yıldırım arkadaşım bi link verdi oradan indirdim şimdi ts formatına dönüştürüyorm..Verdiği linkte resimli anlatım var cok tşkler o resimli anlatımı yapanda pek ahlaksız şeylerle anlatmış ya .

Yorum yap

ben silmiştim msn adresimi geri oradan..Çok teşekkür ederim yıldırım arkadaşım bi link verdi oradan indirdim şimdi ts formatına dönüştürüyorm..Verdiği linkte resimli anlatım var cok tşkler o resimli anlatımı yapanda pek ahlaksız şeylerle anlatmış ya .
                  yinede anlamadığın konuda yardımcı oluruz biz herşeyi burada öğrendik ve öğreniyoruz bize bu imkanı tanıyan tüm dostlarımıza da burdan teşekkür ediyorum
                  next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

kardeş converter den ts formatına çevirdim ama gene göstermedi tekrardan yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

kardeş converter den ts formatına çevirdim ama gene göstermedi tekrardan yardımcı olursanız sevinirim
                      dostum cihazındaki oynatma tuşuna basman gerekiyor örnek.bende cx usb var ben help tuşuna basıyorum izliyorum aynı tuşla dorduruyorum

Yorum yap

yanlis bölüm!

Yorum yap

Kumandada Basmadık tuş kalmadı kardeş ).mp3 ve jpegleri gösteriyor fakat bunu göstermiyor :S..

Yorum yap

Kumandada Basmadık tuş kalmadı kardeş ).mp3 ve jpegleri gösteriyor fakat bunu göstermiyor :S..
                            dostum konverti hangisini kurarak yaptınız

Yorum yap

3.11 miydi öyle bir şey..msn adresimi yazsam sen eklesen beni sonra burdan geri silsem msnemi olrmu?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X