• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000cxcı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000cxcı

bu cihazların ne zaman çıkacağı hakkında kimden bilgi alacağız.yüksel elektronikde bilgisi olmaz ise biz kullanıcılar nerden bilgi alacak.elimizdeki xcamplusları elden çıkardık bekliyoruz.
    P9PLUS

bu ay içinde çıkacak deniliyor arkadaşım yetkili bayiilerde
    saygılar...
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
      bu ay içinde çıkacak deniliyor arkadaşım yetkili bayiilerde
      saygılar...
      daha ayın 25günü var.bunu hepsini aynı anda çıkarsalar ne kayıpları olur.evde izleyecek cihaz yok.hemen çıkar diye xcamplus 1725 elden çıkardık.
      P9PLUS

Yorum yap

ben 9000cı aldım test için arkadaşım şubat ayı içinde diğer modelide gelecek dedi ama tabii 10undamı 20sindei 30undamı gelir belli olmaz dedi
        sen keşke cihaz çıkmadan satmasaydın diğerini
        saygılar...
        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

9000cxci bu next"in özelligini anlatan olursa sevinirim.
          saygilar

Yorum yap

mecburum Nickli Üyeden Alıntı
            9000cxci bu next"in özelligini anlatan olursa sevinirim.
            saygilar
            http://www.mach1digital.com/mach1for...8&d=1136392657 bu link ten öğrenebilirsin

Yorum yap

ben bu yeni cihaz çıkmadan diğerine eski cihaz deyip biran önce elden çıkarma yollarını arama sistemini anlamıyorum her cihazın kendine has bir özelligi ve ğüzelliği var
              Next&NextStar

Yorum yap

Hiç kimse elindeki cihazı satmasun!Her cihazın kendine ozgu ozellikleri vardır!Sadece yeni alacak arkadaşlar için güzel bir olay bu tip bir cihazın çıkması...
                İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

bence elden çıkarmanın zmanı geldi arkadaşım 9000 leri test ettiysen elindekini hemen satarsın gerçekten çağın cihazı tek kelimeyle mükemmel
                  LEBEN ?

Yorum yap

satmaya gerek yok!Kesinlikle kendi cihazınızı satıpta bu cihaz donerseniz zarar edrsiniz!Fakat ilk defa alacaklar için büyük bir fırsat1Fiyatı uygun ve yuksek kapasiteli ram ler var cihazda.Tavsiye edrim kesinlikle...
                    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

eski arabanı satıp yeni araba alınca teknolojiyi yenileyip arabayı sıfırlamıyormusunuz ? bununda tabiki bir bedeli olacak herşeyden önce bütçe meselesi . Birde zarar etmiş gibi görünürken aslında karlı çıkmak var buda ayrı bir görüş açısı saygılarımla .
                      NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X