• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

orjinal winXP cdimi ve lisans etiketini kaybettim

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• orjinal winXP cdimi ve lisans etiketini kaybettim

Geçen yıl bir bilgisayar mağzasından faturalı lisan etiketi ile birlikte oem windows cdsi almıştım.etiketi kasaya yapıştırmadım,poşet içerisindeki katapçığın içerisinde bulunuyordu.
    şimdi bu poşeti kaybettim.CD,lisans etiketi ve faturası kayıp.Herhangi bir windows cdsinden kendi cdmin keyini yüklersem aktivasyon yapabilirmiyim?
    hala korsan yazılım mı kullanmış olurum.
    makina bayağı hantallaştı,format atmam lazım!

Herhangi bir windows cdsiyle windowsu kurup kendi cd nin keyini yüklersen eğer cd keyin ''genuine'' yani geçerli ise orjinal windows kullanmaya devam edersin orjinallikte önemli olan cd değil cd keydir.....

Yorum yap

dostum eğer keyin kullanılmıyor ise yapabilirsin veya microsoft türkiye acenteliğini ara onlara product keyin sana ait olduğunu ispatlaya bilirsen se onu iptal edip sana yenisini verirler yok olmadı vermediler ve keyin kullanmılıyor ise yapacak bişey kalmıyor

Yorum yap

Yükleme yaparsanız etkinleştirmeyi internetten yapın o zaman etkinleşebilir ancak telefonla yaparsanız mutlaka sorun çıkarırlar.
        En büyük aptallık,
        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ersin1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Geçen yıl bir bilgisayar mağzasından faturalı lisan etiketi ile birlikte oem windows cdsi almıştım.etiketi kasaya yapıştırmadım,poşet içerisindeki katapçığın içerisinde bulunuyordu.
          şimdi bu poşeti kaybettim.CD,lisans etiketi ve faturası kayıp.Herhangi bir windows cdsinden kendi cdmin keyini yüklersem aktivasyon yapabilirmiyim?
          hala korsan yazılım mı kullanmış olurum.
          makina bayağı hantallaştı,format atmam lazım!
          @ersin almışolduğun mağazaya faturasını birsor ama zannetmıyorum ellerinde lisansın bulunsun yinede birsor kolaygelsin.

Yorum yap

Arkadaşım sistem çalışıyorsa everest yada keyfinder programı ile mevcut keyinizi ögrenebilirsiniz.

Yorum yap

İlgili program için alttaki linke tıklayın.

http://www.mach1digital.com/mach1for...847#post265847

Yorum yap

aldığım mağzada fatura suretini bulmadılar.microsoft türkiye ile görüştüm kesinlikle fatura suretini istiyorlar.ayrıca keyfinder ile keyleri buldum.bir şey yapabilirmiyim?

Yorum yap

aldığım mağzada fatura suretini bulmadılar.microsoft türkiye ile görüştüm kesinlikle fatura suretini istiyorlar.ayrıca keyfinder ile keyleri buldum.bir şey yapabilirmiyim?
                  Nasıl yapabilirmiyim o sizin keyiniz kasanın üstüne yapıştırınız format sonrası kullanacaksınız home ise yine size kayıt için 30 gün süreniz var diyebilir ama kayıtta ki donanımlarınız değişmedi ise belki kayıtı sormayabilir pro da direk kullanabilirsiniz

Yorum yap

yaaa o kadar dert etme format attıktan sonra 30 gün süren var...
                    etkinleştirmeyi bi dene eğer sendeki key ile hala etkinleştiremiyorsan..
                    bana özel mesaj at iki dakkada halledeyim...

Yorum yap

g-force önce istersen mod lardan izin almanı tavsiye ederim sonra özel pm ile görüş çünkü onlar özel pm leride görebiliyorlar sadece sana tavsiyem dir

Yorum yap

azg21 Nickli Üyeden Alıntı
                        g-force önce istersen mod lardan izin almanı tavsiye ederim sonra özel pm ile görüş çünkü onlar özel pm leride görebiliyorlar sadece sana tavsiyem dir
                        doğru söylüyorsun ancak
                        pm leri görebildiklerini biliyorum mesele o değil...
                        kimseden gizlimiz saklımız yok
                        forumda warez içerik paylaşımı sanırım artık yasaklanmış(şimdi gördüm programlar bölümünde)
                        kurallara uymak görevimiz...

Yorum yap

@ersin1903 tamam ozaman sorunkalmamış okeyler seninlisansın konuyu kaptıyorum kolaygelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X