• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Fta-Cı Tps 1.2.2007 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni yazılımı yükledim ilk dikkat etiklerim şunlar

1-cw keyler artık cihazda görünüyor...(açıp açmadığını denemedim)
    2-biss ler frekanslar ile giriliyor açıp açmadığını denemedim hepsini pazartesi günü detaylı bir şekilde yazacam...
    3-favori tuşuna bastığımızda küçük tv ekranının altında kanal bilgileri çıkıyordu bu yazılımda yok daha önceki yazılımdada yoktu 29-12-2006 yazılımında,mach 1 hocam bi bakı ver şu olaya çok rahatsız edici bir olay...

arkadaşlar tv de tam olarak deneyemedim pazartesi günü tam olarak detayları yazarım saygılar...
    Açar cw keyler softcam ile...
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Yorum yap

kamil5 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      8000xcama yazılım çıkacak mı?hafta sonu futbol maçları var.17 de ki ingiltere ligi maçlarını izleyebilsek bari tps den.
      9000 ler ile ilgili çalışma bitince softcam olarak tam anlamıyla sonra 8000 lerede yapılacak ...
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        9000 ler ile ilgili çalışma bitince softcam olarak tam anlamıyla sonra 8000 lerede yapılacak ...

işte bu güzel haber usta

saolasın :muckk::muckk:

Yorum yap

serkanadp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar yeni yazılımı yükledim ilk dikkat etiklerim şunlar

1-cw keyler artık cihazda görünüyor...(açıp açmadığını denemedim)
          2-biss ler frekanslar ile giriliyor açıp açmadığını denemedim hepsini pazartesi günü detaylı bir şekilde yazacam...
          3-favori tuşuna bastığımızda küçük tv ekranının altında kanal bilgileri çıkıyordu bu yazılımda yok daha önceki yazılımdada yoktu 29-12-2006 yazılımında,mach 1 hocam bi bakı ver şu olaya çok rahatsız edici bir olay...

arkadaşlar tv de tam olarak deneyemedim pazartesi günü tam olarak detayları yazarım saygılar...
          sayın serkanadp ,hepsı denendı,tıkır tıkır çalışıyorlar,kimsenın pazartesını beklemesıne gerek yok tara fımdan iki 9000 cıda denenmiştir,cıhazı fazla kariştidığınızda karıştırma sonunda bir kereye mahsus cıhazı arkadan kapa aç yapın emu yazılımı içın her şey okey herkese saygılar
          optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
          .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

bu guzel haber bugun bende yeni yazılımı cihaa atacağım ...teşekkurler mach1 hocam..

Yorum yap

turkiyem71 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Benim cihazım 9000 fta tek çanak kullanıyorum oda turksat tps,absat ve diğerleri ile ilgim yok.İstediğim 29 aralık yazılımındada vardı bu yazılımdada aynı devam ediyor.Ses seviyesi düşüklüğü .Bunun için tv nin sesini artırmam gerekiyor o zamanda anfi sesi gibi inleme sesi geliyor,tv nin sesini azaltıyorum o zamanda cihazın ses seviyesi düşük kalıyor buna bir çare bulunursa memnun olurum.tsk ler.
              arkadaşım bunun çaresini ben buldum ekolayzır ayarlarına gelip ince ayar kısmında ses potlarını en yukarıya daya ondan sonra televizyonun sesini çok açmaya gerek kalmadan sesi rahatlıkla duyabilirsin anfi gibi tıslama sesi gelmez ben bir onceki yazılımda bunu bu şekılde halletmiştim ama şimdiki yazılımı yuklemedim bu yuzden şimdikini bilemem aynı sorunu yaşarsan yeni yazılımdada bunu denersen sanırım sorun kalmaz....

Yorum yap

yazılımı uydudan alabilecek miyiz? konu hakkında bilgisi olan var mı?

Yorum yap

büyüksün mach1 hoca cok büyükk...
                  Zamana bakmaksızın; Günün her saatinde kapısını çalacağın bir Dostun olmalı....!

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşım bunun çaresini ben buldum ekolayzır ayarlarına gelip ince ayar kısmında ses potlarını en yukarıya daya ondan sonra televizyonun sesini çok açmaya gerek kalmadan sesi rahatlıkla duyabilirsin anfi gibi tıslama sesi gelmez ben bir onceki yazılımda bunu bu şekılde halletmiştim ama şimdiki yazılımı yuklemedim bu yuzden şimdikini bilemem aynı sorunu yaşarsan yeni yazılımdada bunu denersen sanırım sorun kalmaz....
                    sayın takdoğan ekolayzer ayarlarını sona kadar dayama sesı yukseltır doğrudur amma kulağı tırmalamayan bırses ıçın ikicı barı 300-500 hrz bıraz aşağı üçuncu bar bırazdaha aşağı uçuncu bar bıraz yukarı sonuncu bar tam yukarı olarak ayarlarsanız uzun zamanda rahatsız etmıyen bır ses olarak dınlıyebılırsınız bu tarıfım fılıtrelı kolanları olanlar ıçın geçerlı deyıldır..
                    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Yalnız benim cihaz 9000 fta bunda ekolaiyzır olmadığı için benim öyle bir şansım yok.

Yorum yap

eline sağlık başarılar dilerim

Yorum yap

cihaz üzerinde biss keylerde değişiklik yapıyorum kaydediliyor bekleyin diyor fakat değişiklik yaptığım keyleri kaydetmiyor tekrar eski keylere dönüyor.

Yorum yap

Daha evvel söyledim yeni altyapı softcame bissler eklenmedi henüz bissler yazılımdan gelir...

Depo

Next Yazılımları için
                            www.nextyazilim.com

Yorum yap

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Daha evvel söyledim yeni altyapı softcame bissler eklenmedi henüz bissler yazılımdan gelir...
                              Yanlış anlamamdan dolayı özür dilerim.

Yorum yap

emeğine sağlık hocam.kay:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X