• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next'ten kartpaylaşımlı uydu alıcıları için özel ürün Wi-Fi Bridge

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next'ten kartpaylaşımlı uydu alıcıları için özel ürün Wi-Fi Bridge

Next'ten kartpaylaşımlı uydu alıcıları için özel ürün Wi-Fi Bridge

Next YE 11G Wİ-Fİ ( Kablolu cihazları kablosuz olarak internete bağlar )

Next Wifi Enternet Adaptör Tüm Enternet Girişli Uydu Alicilara Uygundur.

1. USB tel yeni ek olarak, güç için bir bilgisayar (masaüstü, dizüstü) bağlayacak ekstra güç adaptörü gerekir .( Next&NextStar ve diğer uydu cihazlari icin kendi adaptörleri uyumludur)
    2. Bu kablosuz yönlendirici, IP kamera gibi,Uydu Alıcılari ve herhangi bir kablosuz ağ ürünü için kullanılabilir
    3. Destekleyen tüm VoIP ATAŞ ve VoIP Telefonları ve Tüm Enternet Girili Uydu Alıcılari
    4. Destek Wifi modeli: AP Client;
    5. IEEE 802.11b / G uyumlu;
    6. Destek WEP (64 bit), WEP (128 bit), WPA, WPA2 güvenlik erişim;
    7. Destek yayın SSID.
    8. Frekansı: 2.4Ghz

1 10/100 baz Ethernet kablosu başlığı;
    Güç için 1 DC-2.0 kadın güç bağlantı noktası;
    Güç çıkışı için 1 DC-2.0 erkek güç bağlantı noktası;
    Giriş Gerilimi: DC5V-15V;
    Tüketilen Güç: 1.5W daha az;

Tüm Enternet Girişli Cihazlarda Sorunsuz Calişmaktadir.Kablo Derdiniz Yok . Yapmaniz Gereken Herhangi Bir Bilgisayarda Cd Araciliğiyla Kurulumunu Yapmaniz Ve Daha Sonra Tüm Enternet Girişli Aletlerinizde Kablosuz Olarak Kullanabilirsiniz.

12 ŞUBAT 2011 tarihi itibariyle satışa sunulmuştur..

Yorum yap

YE-11G Wi-Fi_Setup

YE-11G WiFi TURKCE KULLANIM KILAVUZU

Next Kullanıcılarına Hayırlı Olsun
      Next 2000 cıs Süper PLus + Next2071+Dreambox 500
      75ºE den 04ºW e kadar DiSEqC Motor

Yorum yap

next hd superior 19500 - next ye-11g wifi : uyumsuz ikili

3 hafta önce next hd superior 19500 aldım. yanında da yine net marka ye-11g wifi adaptör aldım. adaptörü pc'me takıp evde kulandığım ağı, adını, şifresini de tanıttım. nitekim hemen arkasından 2 farklı pc'de bu adaptörle intrnete de girdim. o gün bugün hâlâ ye-11g wifi adaptörümle evimdeki airties 5450 wireless modemime kablosuz bağlanıp maç seyredemedim. gariptir e5 eternet kablosunu taktım mı maç seyredebiliyorum. kablosuz ağa bağlan deyince kablosuz cihaz yoktur diyor. oysa bulamadığı bu wifi cihazla nets 19500 supreior bana maç seyrettirmiyor ama utube, flv vide, internette gezmeme izin veriyor. bilen, çözüm gösteren var mı ? hadi hayırlısı...

Yorum yap

muad_dib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          3 hafta önce next hd superior 19500 aldım. yanında da yine net marka ye-11g wifi adaptör aldım. adaptörü pc'me takıp evde kulandığım ağı, adını, şifresini de tanıttım. nitekim hemen arkasından 2 farklı pc'de bu adaptörle intrnete de girdim. o gün bugün hâlâ ye-11g wifi adaptörümle evimdeki airties 5450 wireless modemime kablosuz bağlanıp maç seyredemedim. gariptir e5 eternet kablosunu taktım mı maç seyredebiliyorum. kablosuz ağa bağlan deyince kablosuz cihaz yoktur diyor. oysa bulamadığı bu wifi cihazla nets 19500 supreior bana maç seyrettirmiyor ama utube, flv vide, internette gezmeme izin veriyor. bilen, çözüm gösteren var mı ? hadi hayırlısı...
          Next YE-11 G ürünü cihazınıza taktıgınızda kablosuz ağ artmanız hiç bir işe yaramaz. O ürün usb kablosuz ağ ürünü değil köprüdür. Kablosuz sinyallari sizin kablo kullanıyormuş gibi bağlanmanıza yarar. Youtube - flv seyrediyorsanız serverenize bağlanama gibi bir probleminizde olamaz..
          Computer High Engineer
          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

Mrdp Nickli Üyeden Alıntı
            Next YE-11 G ürünü cihazınıza taktıgınızda kablosuz ağ artmanız hiç bir işe yaramaz. O ürün usb kablosuz ağ ürünü değil köprüdür. Kablosuz sinyallari sizin kablo kullanıyormuş gibi bağlanmanıza yarar. Youtube - flv seyrediyorsanız serverenize bağlanama gibi bir probleminizde olamaz..
            cevap verdiğin için teşekkrü ederim.
            peki ne yapacağım ? çözüm ne olabilir ?
            kablosuz cihaz bulunamadıysa hangi marka - model kablosuz cihazı taksam next 19500 onu tanır ve airties 5450 modeme bağlayabilir. bir model ismi verebilir misin ?
            saygılarımla...

Yorum yap

TP link marka olanlar çalışıyor diye biliyorum. resimdeki cihaz farklı marka ama aynı chip. 2. resim size ayarlar konusunda yardımcı olacaktır kolay gelsin.

Mahlukabi'den alıntıdır.
              VESTEL UD9200 4K LED TV
              ARÇELİK 32" LED TV
              2X Next 2053 HD (HEVC H.265)

Yorum yap

muad_dib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                cevap verdiğin için teşekkrü ederim.
                peki ne yapacağım ? çözüm ne olabilir ?
                kablosuz cihaz bulunamadıysa hangi marka - model kablosuz cihazı taksam next 19500 onu tanır ve airties 5450 modeme bağlayabilir. bir model ismi verebilir misin ?
                saygılarımla...
                Buradaki linkte arkadaşlar kullandıkları usb adaptörleri belirtmişler,konuyu incelerseniz size fikir verecektir
                http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=56403

Kolay gelsin.
                [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                www.next.com.tr

Yorum yap

sorun çözüldü.

benzer sorunları ilerde yaşayabilecekler için yazıyorum.
                  sorun next superior 19500 hd ciazının next ye 11g wi-fi cihazını kablosuz olarak değil kablolu cihaz olarak görmesinden kaynaklanmaktaymış. eternet portundan 19500'e taktığım andan itibaren artık kablolu sınıfına terfi ediyormuş. kablosuz olarak yüz yıl aratsam da bu nedenle görmeyecekmiş. dün maçımı seyrebildim.
                  bu arada airties'ın kablosuz wifi adaptör 2410'u da denedim. onu da ne kablolu ne kablosuz olarak kabul etmedi.
                  ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

Next YE 11G Wİ-Fİ ( ben bu cihazı aldım pc kurdum pcde mavi ışık yanıyor nexs uyduya taktıgımda sarı ışık yanıyor çözemedim kaplosuz baglanıyormu onuda bilmiyorum yardım olunursa sevinirim kurumlada paşport bölümüne şifremi giriliyor birde pc takıp öylemi kuruluyor

Yorum yap

YE-11G WiFi evde pc kurdum kurulan ag ciisko baglantı alt kattan nexs 2000 hd taktıgımda sarı çık yanıyor kaç metreden çekiyor üst kattan alt katı görmüyormu acaba evde leptoplo internede girebiliyorum fakat bu cihaz neden görmüyor acil yardım bekliyorum olmasa iade edecem

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X