• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 17.6.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cevap için teşekkürler yani anlaşılan uydu ile ilgili olarak artık herşey eskisi gibi değil

Yorum yap

• armegedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      SpicePlatinum hangi uyduda nasıl seyredebilirim
      hotbird uydusunda. ancak şu an TPS ler yok.izleyemezsin.
      Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• arkadaşlar ve ustalar polsat çöktümü bilgisi olan lütfen

Yorum yap

• polsatlar çöktü arkadaş showtime açık

Yorum yap

• imona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cevap için teşekkürler yani anlaşılan uydu ile ilgili olarak artık herşey eskisi gibi değil
            evet aynen sistem cabuk deyişiyor hocalar ne yapsın yetişemiyorlar:bravo:
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• sağolun.

Yorum yap

• Ben yeşle basıp güncelleme yapıyorum. *** güncellendi denilmesine rağmen polonya kanalları açılmıyor. Neden olabilir?

Yorum yap

• NextTurko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Ben yeşle basıp güncelleme yapıyorum. *** güncellendi denilmesine rağmen polonya kanalları açılmıyor. Neden olabilir?
                  yeşil tuşla polonya kanalları değil fransız tps paketi auto oluyordu ama şu an auto yapmaz..

polonya kanalından kastın polsat ise üstünde birkaç saniye bekleyeceksin ama onunda autosu çöktü bugün sen cihazına bir superplus softcam at polsatı açar...

Yorum yap

• Yeşil tuşa basınca TPS *** güncelleme yazan yer sadece TPS kanalları içindir o da mağlumunuz çöktü.Bu en son MACH1 hocanın verdiği en son yazılım zaten TPS için değildi Polsat paketi içindi ondada kanalların üstünde beklemeniz yeterliydi açılması için ama malesef oda çöktü şimdilik.Polsat paketini açmak için Tasarım hocanın güncel ***lerini usb ile cihazınıza atıp izleyebilirsiniz.

Yorum yap

• bu
                      böyle olmayacak uydudan güncelleme şart oldu üs üste ikinci yazılımlarda çöktü nexte diğer cihazlarda ok polsat vesaire

Yorum yap

• Mach 1 Ustam cihaz 2000 DPCIS SÜPER PLUS 17.06 yazılımı boot modunda sorunsuz yükledim.Tüm Uydu bilgileri ve kanallar silindi.Tekrar Geri taratıp uyduları ve kanalları yükledim.Ancak Kumandadan auto yapmak için yeşil tuş çalışmadı emu yapmak istedim kırmızı tuş çalışmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar.

Yorum yap

• G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          yeşil tuşla polonya kanalları değil fransız tps paketi auto oluyordu ama şu an auto yapmaz..

polonya kanalından kastın polsat ise üstünde birkaç saniye bekleyeceksin ama onunda autosu çöktü bugün sen cihazına bir superplus softcam at polsatı açar...
                          Evet polsatları kast ediyordum.
                          Malesef çökmüş diyorsunuz. Napalım canınız sağolsun...

Yorum yap

• Kanal D Ana Haber Bülteni

Yorum yap

• redrobin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Mach 1 Ustam cihaz 2000 DPCIS SÜPER PLUS 17.06 yazılımı boot modunda sorunsuz yükledim.Tüm Uydu bilgileri ve kanallar silindi.Tekrar Geri taratıp uyduları ve kanalları yükledim.Ancak Kumandadan auto yapmak için yeşil tuş çalışmadı emu yapmak istedim kırmızı tuş çalışmadı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler saygılar.
                              yeşil tuş şu an için işe yaramıyor dostum tps çalışmıyor...

emunu aktif etmek için cihaz bilgisi üzerinde kırmızı tusa basmayacaksın,menü tuşuna bas ''girişler'' başlığı var xcrypt-usb kontrol vs yazan yerin üstünde kırmızı tusa bas 1234 gir cas menüsü açar sonra cas a gir emu ve emu auto updatei açık yap save deyip kaydedince emu k_ey bölümünde aktif olmuş olur....

Yorum yap

• Kanal D Ana Haber Bülteni NextTurko

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X