• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Minix 13 Mart 2010 Emu Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Minix 13 Mart 2010 Emu Yazılımı

Next Minix 13 Mart 2010 Emu Yazılımı
    Not:Yazılım notu ve yükleme ayrıntıları .zip dosyası içindedir.Yazılım aynı zamanda uyduya'da çıkılmıştır.Uydudanda güncelleme yapabilirsiniz.
    Güle güle iy günlerde kullanmanız dileğiyle.
    Eklenen Dosyalar

güncelleme sırasındaki hata vermesi düzeltildimi yoksa bir önceki emulu yazılımdaki yaptığımız işlemi hata vermemesi için yapmak gerekiyormu..birde bir önceki emulu yazılımda aramada hata verip kitlenme ve resstart olyları gibi booklar düzeltildimi , ayrıca yeni yazılımda kanal taşıma v. s. gibi iyileştirmeler varmı varsa nelerdir.... teşekkürler..
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

otomatik aramada kilitlenme sinyal yok düzeltilmiş daha stabil

Yorum yap

Benim cihazım bundan önceki yazılımda kapandı ve bir daha açılmadı.İstanbul ana servise gönderildi uzun bir aradan sonra geldi açılıyor.Ancak yine birkez açılmadı fişini çekip tekrar taktım düzeldi.Şimdi de yaklaşık 4-5 dk çalıstıktan sonra ekran kararıyor ses görüntü kayboluyor uydunun kumandası ile P+/- tuşlarına basınca kanal değişip ses geliyor ama görüntü yine yok.Kumandadan kapatıp açınca düzeliyor ama her 4-5 dakikada bir yapması sinir bozucu...Bu yazılımı atarsam düzelir mi tekrar servise göndereyim mi? (aldıgımdan beri üst üste iki gün izleyemedim zaten) ...tesekkurler

Yorum yap

bu yazılımı atın kapanmalar düzeldi

Yorum yap

evet az önce USB den yukledim şuan itibariyle kapanma olmadı...Umarım baska sorun cıkmaz...tesekkurler

Yorum yap

ellerine sağlık peki yeni yazılımı attıktan sonra kanal dosyası siliniyormu

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                otomatik aramada kilitlenme sinyal yok düzeltilmiş daha stabil
                teşekkürler..
                Next&Nextstar
                EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X