• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Serileri 18 Aralık 2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ben yükledim ama bir fark yok yine ab salar açmıyor emeği geçenlere teşekürler

Yorum yap

• palam1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      ben yükledim ama bir fark yok yine ab salar açmıyor emeği geçenlere teşekürler
      dostum yazılım absat veya tps için değil zaten bazı bug lar düzeltilmiş ondan
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• en son yazılım da hangi paketler açılıyor? bilgilendirme yaparsanız sevirim yazılımı attım ama bir değişiklik yok

Yorum yap

• yükledim ama bir değişiklik yok

Yorum yap

• sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            en son yazılım da hangi paketler açılıyor? bilgilendirme yaparsanız sevirim yazılımı attım ama bir değişiklik yok
            kardeş bu yazılım kanalların açması için değil donanımsal
            ayrıca yazılım özellikleri 1. mesajda her zaman yazıyor saygılar

Yorum yap

• teşekkürler elinize sağlık

Yorum yap

• yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                dostum yanlışlıkla NS yazılımı atmış olabilrmisin
                Valla yenisayfa dostum yanlış atmadığımdan eminim. Çünkü cihaz bilgisine bakmıştım. Ama sen NS falan deyince aklıma şu geldi. Bilmem hatırlar mısın? 2-3 yazılım önce verilen bir (zannedersem 30.10 yazılımındaydı) yazılımda NS ile Nextstar'ların adları karışmıştı çoğu kişi yanlış yazılımı atmaya çalışmış da cihazda "o" mesajı almıştı. Acaba bir karışıklık oldu da o ara biz NS olanı mı attık? Farz edelim 30.10'u yanlış attık. Ama geçende verilen 14.11'i doğru olarak kablodan attım. (NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.70_111408_TK0C1N0_pz) son olarak da 18.12'yi Usb'de atarken de bu durumu yaşadım. Ve yine kablodan atmak zorunda kaldım. Artık son bu gece 14.11'e dönüp sonra tekrardan 18.12 yazılımını Usb'den atmayı deneyeceğim. Yazılımlara da bir kez daha dikkat ederim. Sonucunu da buradan yazarım.

*Kesin doğru attım yazmam ve amacım yanlış anlaşılmasın, insanlık hali yanlış atmış olabiliriz burada hipotetik düşünüp hem bu sorunu yaşayanlara yardımcı olmak hem de sorunun donanımdan mı yazılımdan mı kaynaklandığını çözüp herkese faydalı olabilmektir.

Saygılarımla, Ustalarda bilgilerini yazarsalar sevinirim.

Yorum yap

• elinize saglık emegi geçenlere teşekkürler

Yorum yap

• teşekkürler üstad...

Yorum yap

• Merhaba Arkadaşlar ben 2000 cx olanı attım herhangi birşey olmadı Kanallarda silinmedi NS olanlar siyah kasalar içindir Hocamız açıklamış Hocam Ellerinize sağlık Teşekkür ederim.
                      Aslan_Gibi

Yorum yap

• emeğinize sağlık iyi çalışmalar kurdum şimdi sorun yok cx2000

Yorum yap

• Emeği geçen ustalara teşekkürler.

Yorum yap

• emeği gecenlere teşekkurler
                            NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
                            NEXT 2000 FTA USB
                            HEMCO IQ PLUS
                            DREAMBOX(KLON)yeni aldım birşey bilmiyorum
                            YUMATU TWİN UYDUDAN PAYLAŞIMLI
                            NEXT VBOX
                            150 CM BİLSAT ÇANAK
                            18' NEXT MOTOR

Yorum yap

• Ye-2000 cis super plus

Yazilimda emegi gecenlere cok tesekürler
                              Herkese Hürmetler.

Yorum yap

• 18-12 2000 cx super net yazılımı

cx super net yazılımı şimdi attım kanallar silinmedi. emeği gecenlerin ellerine sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X