• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Hdtv 26.6.2009 Test Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Bu yazılımın bir gün er geç düzeleceğine hepimizin yürekten inanması gerek emeği geçenlere teşekkürler
    Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
    Bernard Shaw

Yorum yap

aynı anda 4-5 cccam server aktif olamıyormu?
      Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Pişmanım

bu cihazı aldığıma pişmanım beni resmen tv den soğuttu. misafirlerime rezil oldum yaklaşık 3 ay oldu donmalara neden çare bulanamıyor. gözünü seveyim be next 2000 süper plus ın.......

Yorum yap

yok

balseven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bu cihazı aldığıma pişmanım beni resmen tv den soğuttu. misafirlerime rezil oldum yaklaşık 3 ay oldu donmalara neden çare bulanamıyor. gözünü seveyim be next 2000 süper plus ın.......
          kardeşim cihazını yeni aldıgında donma olayı yoktu.madem misafirine rezil olacaksın neden durmadan yazılım atıyorsun.bu yazılımlar.yeni verilen özelliklerin test edilmesi için.hatırlatayım bu yazılımı next firması degil.bizim gibi bu işe gönül verenler yazılımı yapıp veriyor.cihazını tekrar 24.04.2009 tarihli yazılımını atarsan sorunun ortadan kalkar.sende rezil olmazsın.iyi günler.

DİKKAT
          cihazında yenilik istemeyenler cihazına verilen yazılımları atmasın.aldıkları gibi kullansın.yazılım atanların sorumlulugu kendisinindir.
          dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
          ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
          seninde destanını okuyalım ezberden,
          haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
          elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
          fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

çok güzel söylüyorsun ama kım dınlıyor kı...

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              aynı anda 4-5 cccam server aktif olamıyormu?
              hayır olmuyor
              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

sayın hocam yazılım teşekkürler. 1.1 dayzekteki hatalar düzeltilecekmi 2000hdtv 1.1 çalışmıyor bilginize

Yorum yap

hi there, thanks alot for the update.

But it seems the green and yellow butooms not works while in file play??

Yorum yap

ekberana Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    sayın hocam yazılım teşekkürler. 1.1 dayzekteki hatalar düzeltilecekmi 2000hdtv 1.1 çalışmıyor bilginize
                    o bölüm 8 li diseqc kullanımı için elinizde sekizli diseqc varmı ve kullanımını biliyormusunuz bu sorulara yanıtınız evet ise o zaman bir sorun var demektir
                    BU VATAN HEPİMİZİNDİR VE HEP BÖYLE KALACAKTIR

EĞER İNSANIM DİYORSAN ÖNCE SEVMEYİ ÖĞRENİN
                    ÇÜNKÜ SEVGİ ANAHTARI TÜM KÖTÜLÜK KAPILARINI KAPATIR İYİLİK KAPILARINI AÇAR

Yorum yap

Emp 8/1 disegc var kullanmayı biliyorum bence yazılımsal bir sorun var çünkü diğer 2000 superplus serisinde kusursuz çalışıyor hdtv cihazlarda 3 ad cihazda denedim aynen uydular arası geçişlerde sinyal kesiyor.

Yorum yap

benim cihazda 5 uydu baglı 8 li dayzek kullanıyorum.bende herşey normal çalışıyor.kanallar arasında çok rahat ve sıklıkla zampik yapıyorum.hiçbir sorun yok.
                        dün düşman ingiliz,fransız,anzaktı.bugün düşman cahillik,fakirlik,ayrımcılık.
                        ismail dönmez-yazar

geçebilirsin anadan,yardan,serden
                        seninde destanını okuyalım ezberden,
                        haberin yok gibidir taşıdıgın degerden,
                        elde sensin,dilde sen,gönüldesin baştasın
                        fatih'in istanbul'u fethettigi yaştasın.

arif nihat ASYA

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          benim cihazda 5 uydu baglı 8 li dayzek kullanıyorum.bende herşey normal çalışıyor.kanallar arasında çok rahat ve sıklıkla zampik yapıyorum.hiçbir sorun yok.
                          Kullandığınız Diseqc'in biliyorsanız markasını bizimle paylaşırmısınız. Bende mecburen 4'lüden 8'liye geçmem lazım en azından sorunsuz bir marka almak istiyorum.
                          Ayrıca 2000 HdTv de 8'il Diseqc ayarları nasıl yapılır bu konuda forumda bir bölüm varsa lütfen yönlendirebilirmisiniz.

Yorum yap

deliboran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            kardeşim cihazını yeni aldıgında donma olayı yoktu.madem misafirine rezil olacaksın neden durmadan yazılım atıyorsun.bu yazılımlar.yeni verilen özelliklerin test edilmesi için.hatırlatayım bu yazılımı next firması degil.bizim gibi bu işe gönül verenler yazılımı yapıp veriyor.cihazını tekrar 24.04.2009 tarihli yazılımını atarsan sorunun ortadan kalkar.sende rezil olmazsın.iyi günler.

DİKKAT
                            cihazında yenilik istemeyenler cihazına verilen yazılımları atmasın.aldıkları gibi kullansın.yazılım atanların sorumlulugu kendisinindir.
                            Yazilim bence Kore´de düzenleniyor, ama dedigin gibi, bu iste rezil olacak birsey yok, ilerlemeninin acilari bunlar, cekeceksin. Bu yazilimla Octagon´da simdiye kadar hicbir sorun cikmadi ve Next´dede.
                            Selamlar

Bull 38

Yorum yap

bull 38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yazilim bence Kore´de düzenleniyor, ama dedigin gibi, bu iste rezil olacak birsey yok, ilerlemeninin acilari bunlar, cekeceksin. Bu yazilimla Octagon´da simdiye kadar hicbir sorun cikmadi ve Next´dede.
                              zaman her şeyin en iyi ilacıdır
                              2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

Information

NextLover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hi there, thanks alot for the update.

But it seems the green and yellow butooms not works while in file play??
                                hi! i dont know waht do u mean if u updated new software it must be possible pls try again
                                Akıllı adam aklını kullanır. Daha akıllı adam başkalarının da aklını kullanır.
                                Bernard Shaw

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X