• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

WeTek'in 4K'lı Yeni Modelleri Görücüye Çıkıyor...

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ben Ocak/2016 ve Mayıs/2016 da önce TechniSat DIGIT ISIO STC+ UHD receiver
    aldım sonra da Humax uhd 4k+ aldım,şu an ikisini de kullanıyorum,panellerimin
    ikisi de henüz FHD dir;UHD panel almak için bir çabam henüz yok çünkü çok erken!

Humax referance seviye de resim üretiyor!
    Techni de ondan bir tık daha aşağıda gibi

bu firmalar CS işi filan yapmazlar,cihazlar "FTA" dır ve çok ciddi tavsiyemdir ki
    zaten Almanya fiyatları da oldukça caziptir!

CS işi yapmıyorsanız,adam gibi de MARKA istiyorsanız KORE malı(Almanya çıkışlı)
    bunları tavsiye ederim,Çin işi Karaköy işi çakma marka v.s cihazları sallayın gitsin!

ama CS işi+IPTV v.s derseniz o zaman bu cihazlar size göre hiç değildir,piyasa dan
    cihaz alacaksınız mecburen++

ben cihazları çok sık değiştirim,şimdi bu iki cihazı da yolcu etmek istiyorum,kelle başı
    1 kağıt istiyorum(DH de öyle söz vermiştim bir ara sözümü yemem ben)

Panasonic Bluray+Receiver alıyorum ama bunlar da çok pahalı olunca UHD leri yolcu etmem gerekiyor!

TR de sanırım Techni kullanan sayısı 150 kadar oldu
    Humi kulllanlar ise sanırım biraz daha fazla oldu ama bu adamları forumları pek kay:göremezsiniz

Yorum yap

• Fta cihaz bizi bozar işimiz olmaz
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Cihaz al iptv yok cccam yok oscam yok yokta yok al camdan aşağı at sonra, bir kanal açmayınca keyle share ile gıcık oluyoruzda bu devirde fta cihaz alacağız birde imkansız
        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• IPTV+CS olmayan cihaz alınırmı bu dünyada devirde ,bedava olsa alınmaz.

Yorum yap

• Hocam aynen öyle bizi FTA acaip bozar! ama son yıllar da ciddi bir FTA cılar çoğaldı
            özellikle böyle Humi/Kati/Techni gibi adam gibi markaları kullananlar olarak,ben sanırım 7/8 sene oldu hep marka+FTA kullandım ama bunun yanın da CS için de hep Kati kullandım! 910/912/913/916 gibi

FTA kullanlar da giderek artıyor artık;adam D-Smart/FilBox modüllü kullanıyor gidip iyi bir FTA alıyor! 10 sene evvel hatta 5 sene evvel FTA lar yine vardı ama çok çok azdı bugün böyle değildir++

Yorum yap

• "FTA alınmaz" olayına ben artık bazılarınızın bahsettiği ve "ticari" işler kokan
              kısmına katılmıyorum tabiki! ben satıcı değil "kullanıcıyım" herkes kendi
              menfaati açısından olaya bakıyor,saygı duyarım ama kesinlikle katılmam+

Yorum yap

• Modullu kullanıcılar için ama hem modullu hemde iptv li sharingli 4k cihazlarda var marka saplantısı yoksa yada çok aşırı görüntü daha iyi saplantısı bu tarz fta cihazlar trde tutmaz zaten humax vs hiç tutmadı

Depo

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Tutamaz da, çünkü işlevsel değil.

Şöyle izah edelim, TV'lere tuner koydular olmadı, OScam koydular ki box-killer diye adlandırdılar ama yine tutmadı, WebOS koydular ki belki netten girip deler geçeriz diye düşündüler lakin millet burun kıvırdı.
                  Çünkü işlevsel değil ve kutu mantığını anlamadıkça da tutmaz.

Ha anneme aldım tunerli tv kullanıyor, anama Humax, Technisat ver kullanır ama normal kişiler kullanamaz, özgür olacak, özgür hissedecek, şeytanlaşacak.

Onun için Berji boşuna yormuşsun kendini, öyle olsaydı DT köşe olmuştu ki tersi durum söz konusu.

Sevgiler...

Yorum yap

• beyler ben sizleri TF den çok iyi tanıyorum ama sizler başka takımda olup,işin dediğim gibi "ticari" kısmındasınız!

benim kendimi yormam söz konusu değil,sadece takılıyorum,satıcı değilim veya CS satıcısı değilim! ama CS bende yapıyorum çok zaman önceden başlayarak Humi5400 ve senelerdir de
                    Kati ler ile ve o iş ayrı bu iş ayrıdır bunu da çok iyi biliyorum tabiki

diğer ıvır-zıvır işler SmartTV,IPTV v.s v.s bizim gibiler için zaten hiç değil,CS yi de bir şekilde yapıyorsa eyvallah fazla bir şey istemem ama tek kriterim adam gibi resim kalitesi üretmesidir gerisi hikaye! Kati de bu konuda CS+resim olarak çok çok iyi,CS ye hayır demem zaten kendim de kullanıyorum(sürem bitti bana sağlam bir server lazım şimdi:ıhh

bahsettiğim cihazlar dünya çaplı MARKA lardır! TR de epeyi de kullananları vardır tabiki,bizim sayemizde de bazı uyanık firmalar da bunları satıyor ama ben o firmaları tavsiye etmiyorum gidin Almanya dan getirin!

Yorum yap

• Albanez yazdıklarınla kendine göre haklısındır, ancak beni ticarilik ile suçlaman senin gibi yıllardır bu işin içinde biri olarak yakışmıyor. Ha kastın başkasıysa bu cümlemi pas geç.

Kaldı ki haklı olduğumu sen de biliyorsun.

İkincisi; herkes Almanya'dan getirtemez, çok seviyorsan bu işi bir firma kurup ötekilere inat sen yap bu işi. Yazdığımı ironi ya da akıl verme olarak algılama. İnsanlara daha faydalı olursun demek istedim.

Sevgilerimle...

Yorum yap

• CS dediğiniz card sharing ya da paylaşım olayı mı? Kathrein'de paylaşım oluyor muydu?
                        Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                        DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• Aynen Sami Abi, içine IPTV Serverı da dahil edebiliriz.

Sevgiler...

Yorum yap

• Kathrein düz bir cihaz diye aklımda kalmış. Yanlış hatırlıyorum demek ki.
                            Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
                            DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

• isim vermedim ama böyle çok fazla kişiler var,sen benden çok daha iyi bilirsin bunları
                              bir de benim özelliğim lafımı hiç esirgemem!

sana ait bir şey görsem veya okusam bunu da aleni yazarım,sen takılma bunlara şimdi

ancak birileri de yorum yaparken bir şeyleri sattığını sanırım ya unutuyor ya da başka telden çalıp gönderme yapıyor v.s ve anlamamak için de aptal olmak lazım yaw kardeşim bizim neredeyse bütün forumlar aynen böyledir!

++

herkes de Almanya dan getirebiliyor artık merak etmeyin,o işler eskiden zordu!
                              net alemi ciddi genişledi ve dünya da çok ciddi küçüldü yaw

benim bu yaştan sonra bunlarla uğraşacak halim yok zaten böyle bir isteğimde hiç olmadı ama yapsaydım,o zaman görürdünüz nasıl ve ne kadar mal satılabiliyormuş Türkiye de!

şu anda misal 2900 kişi de Humi/Techni varsa bunun 2800 tanesi sayemde alınmıştır hatta neredeyse tamamı,çünkü böyle bir cihaz arayan adamların %99 ya beni buluyor yada arıyor v.s sonrada al dersem alıyor bu kadar basit
                              bu kişilerinde %95 inide ne tanır ne de bilirim!

kimliğim ve de telefonlarım v.s açık adresime kadar bilindiği için beni bulurlar,valla hiç kaçarım yok

bu işi değişik bir konsept de yapardım zaten ve TR de bunları şu anda kaç kişi kullanıyorsa(toplam olarak) bunuda en az 5 katı mal satardım daha fazlasını abartmıyayım ama emin olun hem rahat hemde sayıca ciddi fazla mal satardım hele de destek-sermaye güçlü de olsaydı veya olursa o zaman millet görürdü bu mallar nasıl satılırmış veya nasıl satılabiliyormuş!

benim işim panel uzmanlığıdır ama pazarlama da yapsam ona göre yine çok ciddi iddalı olurdum receiver işinde!

üstelik sattığım cihazlarında "CS" işi ile uzaktan yakında hiç bir alakası olmayacaktır!

hadi hayırlı işler++

Yorum yap

• Anladım Albanez, sıkıntı yok.

Senin cidden görüntü takıntın var, bunu biliyorum.

Sevgilerimle...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X