• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

windows live mail

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• windows live mail

arkadaşlar format sonrası msn 9 yüklenmişti silip 8.1 yüklerken çok hatalar oldu bu arada windows live mail silinmiş ama tekrar yükleyemiyorum o mesaj kutusu ve özellikleri çook güzeldi yardımcı olursanız sevinirim neler yaptıysam olmadı.

RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar format sonrası msn 9 yüklenmişti silip 8.1 yüklerken çok hatalar oldu bu arada windows live mail silinmiş ama tekrar yükleyemiyorum o mesaj kutusu ve özellikleri çook güzeldi yardımcı olursanız sevinirim neler yaptıysam olmadı.
    yüklemeye çalışırken muhtemelen hatalar oluşmuş allataki adımları izle.
    1. Başlat'ı ve sonra Çalıştır'ı tıklat.
    2. appwiz.cpl yaz ve ENTER tuşuna basın.
    3. Şu anda yüklü programlar listesinde Windows Live Mail öğesini tıklat ve sonra Kaldır'ı tıklat.
    4. Ekrandaki yönergeleri izle.

1. Başlat'ı ve sonra Aramayı Başlat kutusunu tıklat.
    2. appwiz.cpl yazın ve ENTER tuşuna bas.
    3. Programı kaldır veya değiştir listesinde Windows Live Mail öğesini tıklat ve sonra Kaldır'ı tıklat.

Not:kopyalandığı dosya konumunun içinde setup dosyası olacak onunlada kaldıra bilirsin kolaygelsin..

Yorum yap

Live mail bunu deneyiniz bakalım buradan kurulacakmı genelde ben buradan kurarım yada kaldırırım.

Live yükleyicisini yükleyicisiyle indirdiyseniz buradan C:\Program Files\Common Files\WindowsLiveInstaller\MsiSources den exe sini alınız kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız indi.Hangi dosya olduğunu bulmak için üzeride biraz bekleyiniz.

Üstte verdiğim link live mail exe sidir.

Yorum yap

bigalı Nickli Üyeden Alıntı
        Live mail bunu deneyiniz bakalım buradan kurulacakmı genelde ben buradan kurarım yada kaldırırım.

Live yükleyicisini yükleyicisiyle indirdiyseniz buradan C:\Program Files\Common Files\WindowsLiveInstaller\MsiSources den exe sini alınız kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırınız indi.Hangi dosya olduğunu bulmak için üzeride biraz bekleyiniz.

Üstte verdiğim link live mail exe sidir.
        sağolun ama kurmuyor şu an 8.1 yüklü olmasının yada sildiğimde sistemde bişeyler kalmış olabilir mi sadece live mail i kurmak için yapmadıklarım kalmadı senin yolladığında bir uyarı çıkıyor ve yüklemiyor sisteminizdeki yüklü olandan daha yeni versiyon yok gibi bir ibare çıktı ingilizce ve yüklemedi.

Yorum yap

RADYOLOJİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sağolun ama kurmuyor şu an 8.1 yüklü olmasının yada sildiğimde sistemde bişeyler kalmış olabilir mi sadece live mail i kurmak için yapmadıklarım kalmadı senin yolladığında bir uyarı çıkıyor ve yüklemiyor sisteminizdeki yüklü olandan daha yeni versiyon yok gibi bir ibare çıktı ingilizce ve yüklemedi.
          Live msn ile live mail farklı şeyler çıkan hata nedir artıklar kalsa bile verdiğim linktekini çalıştırınca eger problem varsa yada kuruluysa onar yada kaldır seçeneği çıkar.

Linkteki live mail 12.0.1606 sürümü olması lazım siz hatayı yazınız.

Yorum yap

cımsky Nickli Üyeden Alıntı
            yüklemeye çalışırken muhtemelen hatalar oluşmuş allataki adımları izle.
            1. Başlat'ı ve sonra Çalıştır'ı tıklat.
            2. appwiz.cpl yaz ve ENTER tuşuna basın.
            3. Şu anda yüklü programlar listesinde Windows Live Mail öğesini tıklat ve sonra Kaldır'ı tıklat.

1. Başlat'ı ve sonra Aramayı Başlat kutusunu tıklat.
            2. appwiz.cpl yazın ve ENTER tuşuna bas.
            3. Programı kaldır veya değiştir listesinde Windows Live Mail öğesini tıklat ve sonra Kaldır'ı tıklat.

Not:kopyalandığı dosya konumunun içinde setup dosyası olacak onunlada kaldıra bilirsin kolaygelsin..
            sistem de live mail yok ama şunlar var
            win. live call
            win. live communications platform
            karşıdan yükleme aracı
            live messanger
            live oturum açma yardımcısı
            live temel parçalar
            Ayrıca vista kullanıyorum 8.1. msn güzel çalışıyor ama dediğim gibi windows live mail kullanımı çok güzeldi ama yok yok yok
            ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

Format attıgınızı yazmışsınız installer ile alakalı güncelleme eksikliği de olabilir windows güncellemesi yapmadıysanız yapınız güncelleme eksikliğinden bazı programlar kurulmuyor.

Onunla alakalı problem ise şayet güncelleme sonunda yüklenmesi lazım.

Yorum yap

sistem de live mail yok ama şunlar var
                win. live call
                win. live communications platform
                karşıdan yükleme aracı
                live messanger
                live oturum açma yardımcısı
                live temel parçalar
                Ayrıca vista kullanıyorum 8.1. msn güzel çalışıyor ama dediğim gibi windows live mail kullanımı çok güzeldi ama yok yok yok
                ilginize teşekkür ederim.
                Vistada live mail windowsa entegre değilmi ben xp kullanıyorum bi ara kurmuştum entegre diye aklımda kalmış eger entegre ise program ekle kaldırda windows bileşenleri aldında olabilir tabiki bu seçenek vistada varsa olması lazımda

Yorum yap

bigalı abi sitem güncellemeleri ok sorun yok ama benim tek isteğim windows live mail yanlışlıkla sildim ama geriye hiçbirşekilde yükleyemiyorum firefox kullanıyorum postalarımı açarken int explorerdan windows live in Hotmail sayfası açılıyor ama bunu kullanmak istemiyorum live mail kutusunun özellikleri çok güzeldi ama her denememde sorun oluyor yüklenmiyor netten çok araştırdım olmadı acaba sistemin bir yerlerinde silerken bir izi mi kaldı yada hasar mı verdi anlamadım anlayamıyorum
                  ilgine ve ilgilerinize sonsuz teşekkürler

Yorum yap

bigalı abi sitem güncellemeleri ok sorun yok ama benim tek isteğim windows live mail yanlışlıkla sildim ama geriye hiçbirşekilde yükleyemiyorum firefox kullanıyorum postalarımı açarken int explorerdan windows live in Hotmail sayfası açılıyor ama bunu kullanmak istemiyorum live mail kutusunun özellikleri çok güzeldi ama her denememde sorun oluyor yüklenmiyor netten çok araştırdım olmadı acaba sistemin bir yerlerinde silerken bir izi mi kaldı yada hasar mı verdi anlamadım anlayamıyorum
                    ilgine ve ilgilerinize sonsuz teşekkürler
                    Sorunu hala yazmamıssınız hata vermiyormu hatada ne yazıyor

Yorum yap

bigalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Sorunu hala yazmamıssınız hata vermiyormu hatada ne yazıyor

kurmaya başlıyor ama tam kuracağı zaman NEWER VERSİYON OF WİNDOWS LİVE MAİL İS İNSTALLED ON THİS SİSTEM ibaresi çıkıyor ve tüklemeden kapatıtyor

Yorum yap

kurmaya başlıyor ama tam kuracağı zaman NEWER VERSİYON OF WİNDOWS LİVE MAİL İS İNSTALLED ON THİS SİSTEM ibaresi çıkıyor ve tüklemeden kapatıtyor
                        Sisteminizde kurmaya çalıştıgınızdan daha yeni versiyon mevcut diyor ya yeni versiyonu yükleyip yada verdiğim adresten exesini alın yanlız o xp için aynı yere bakın gizli dosyadır normalde görünmez.

Yada sistemden tamamen kaldırıp Regcleaner tarzı programlarla ilgili program artıklarını kaldırın yada kaldırıcı programlar deneyin.

Yorum yap

bigalı Nickli Üyeden Alıntı
                          Sisteminizde kurmaya çalıştıgınızdan daha yeni versiyon mevcut diyor ya yeni versiyonu yükleyip yada verdiğim adresten exesini alın yanlız o xp için aynı yere bakın gizli dosyadır normalde görünmez.

Yada sistemden tamamen kaldırıp Regcleaner tarzı programlarla ilgili program artıklarını kaldırın yada kaldırıcı programlar deneyin.
                          sağolun tekrar uğraşıyorum çeşitli temizlik araçları ile bakalım ne olacak

Yorum yap

Yüklemeyi başardım ama şimdide windows live mail çalışmayı durdurdu diyerek sürekli kapatıyor kullanamıyorum offffffff offfffff

Yorum yap

C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörünün içine gir onun içinde kaldırmak için setup var onunla kaldır sonra sistemi tekrar başlat sistemi tekrar başlatana dek kurulmaz kayıt giderlerini izleri olduğu için kuramazsınız denetim masasında kaldırsanızda tam olarak kalkmaz oyüzden işletim sisteminiz muhakak bir yerde tutar izlerini kolaygelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X