• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kart paylaşımı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kart paylaşımı?

Yardımlarınız için peşin peşin teşekür ediyorum. Kart paylaşımı ile ilgili problemlerim: Next 2000 S.Plus cihazım var SpiderShare programı ile baglantı kuruyorum 1- Tek canak olduğunu farzederisek sadece o uydudaki
    kanalların kart paylaşımından mı yararlanıyoruz. 2- Eğer diyer uydulardakı kanalları server kart paylaşımına izin veriyor ise onları nasıl kanal listeme eklerim. Bu soruya istinaden cihaz herhangi bir uyduya illa bağlı olması gerekiyormu.

Kart paylaşımı serverına üye olduğunu varsayalım ki bunu mach1 hocayla irtibat kurarak alabilirsin. Server üzerinde bir çok şifreli kanalların kartları mevcut ve paylaşılmış durumda. Sizin o anda mevcut receiver'a bağlı uydularda çözdüğü hangi kanallar varsa onu izleyebilirsiniz. Turksat üzerinde açılabilecek zaten yabancı kanal yok ve yerel kanallar için böyle bir paylaşım yasak. Ancak diğer uydulardan bir tanesini daha uydu alıcısına kurmanızı öneririm. Kurmaktan kasıt o uyduyu izleyebileceğiniz bir çanak daha taktırıp bağlatmak.

Yorum yap

hala sorularımın yanıtını alamadım, fethatgsm sen bu cevapla hangi sorularımın cevabı verdin.1-? 2-??

Yorum yap

arkadaşım önce senin çanaklarını kurup sinyali receivere vermen gerek. sinyali aldıktan sonra şifreyi çözmek için kartsharing programını kullanman gerekli. yani spidershare wsp vs. sadece receivere *** gönderek şifreleri çözmene yarar. sonuç hangi kanalları izleyeceksen oraya bakan uydun olacak sonra şifreler için serverın.

Yorum yap

1.sende hangi uydunun çanağı takılıysa ve serverda o uyduyla ilgili share varsa onu seyredersin.
          2.başka uyduları da izlemek istiyorsan o uyduların çanağını takman lazım.ha serverın verdiği bütün paylaşımlardan yararlanmak istiyorum dersen o zaman motorlu bir çanak taktır.çevir çevir seyret.

Yorum yap

ikisininde cevabını verdim sanıyorum. Sen tam olarak ne aradığını söylesen eminim daha iyi cevaplar verecek ustalar görürler.

Kısaca tek çanağın varsa ve turksata dönük ise hiç bir şeyi çözemez.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X