• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

filbox hiç heves etmeyin

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• filbox hiç heves etmeyin

Filbox modül aldım. kanal geçişleri çok yavaş. Normal kanallarda geçişler hızlı. sadece şifreli filbox kanallarında geçişler yavaşlıyor. filmler ve belgeseller çokça tekrar. görüntü kalitesi vasat. bu fiyata bu kalite derseniz bilmem. bence fiyatı biraz artırıp yeni sinema ve belgesel kanalları koysalar görüntüyü düzeltseler daha iyi olur.

Çok haklısınız Şubatta D-smartı bırakıp Filbox almıştım sudan çıkmış balığa dönmüştüm resmen ve bu sadece Ağustos ayına kadar sürdü tekrar D-smart üyeliğimi başlattım Filbox modülümün süresi şubata kadar devam ediyor ama bir kere bile takma ihtiyacı duymadım yazık çok yazık bunada platform diyoruz.
    Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

@manos filbox zaten ucuz daha ne beklenirki ayrıca kanal geçiş hızı modül yada filboxla alakalı değildir.o tamamen sizin kullandıgınız uydu alıcısı ile alakalıdır.cı+ girişli bir recevierde modülü takıp deneyiniz farkı anlarsınız.bence filboxun recevierini kullanmayın ayrı cı+ bir alıcı ile kullanınız.ayrıc akanallarda 19 tane ama fenada değil yani tabiki bu tercih meselesi
      saygılar.
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Kanal az fulboxta baska uydu ile kullanirsan kanal.gecisleri guzel ben vuuonda kullaniyorum tabi modul olmasi lazim

Yorum yap

redline ts 5000 plus kullanıyorum. diğer kanallarda geçiş hızlı zaten

Yorum yap

Hazırlanıyor...
          X