• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

7025 kulananlar yorum lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 7025 kulananlar yorum lütfen

arkadaşlar bu cihazı kulananlar bıraz cıhazın artılarını eksılerını anlatabılırlermı gbox calışıyormu ısınma taklıma donma problemlerı varmı cıhazda

ben kac aydir soruyorum bunlari cavap yok...

Yorum yap

arkadaşlar cihaz daha yeni yeni kullanılıyor destek te verilmeye başladı yavaş yavaş bu 7025 lerinde yazılım ve emu ları oturur diye düşünüyorum ustalarımız bize burda yardım ederler alan arkadaşların nelere ihtiyaçları olduklarını yazarlarsa buraya cevap larını alırlar umarım

Yorum yap

yazılımları yeni yeni oturuyor eksik ve diğer dreamlerden farklılıkları var...
        hw olarak gayet sağlam görünüyor 300mhz işlemci, 128mbyte ddr ram, 32mbyte flash... hepsi yavaş yavaş oturacak...

Yorum yap

Selam

Evet Cihaz Eski Versiyonlardan Daha Sağlam Network Dahi Mükemmel Olmuş Diyebilirim
          Fakat Eski Serilerden Farkı Bir Yazılım Var Ve Alıştıkca Daha İyi Olduğunu Fark ediyoruz Eksi Olarak Bişi Yok Ama Eksikler Var Onlar Yazılımla Düzelebilecek Olaylar Eski Dreamboxta Olup Bunda Henüz Konmamış Olanlar Yani Sanki Bana Öyle Gelmiş Olabilir FTA Kanalları Daha Hızlı Açıyor
          Baıları Isınıyor Kitleniyor demişlerdi Ama Cihaz Doğru Isınmakta Ama Kitlenmedi Ve 7 Gündür Kapatmadım da cihazı Randıman Olark Güzel Devamlı Gelişecek Bir Cihaz Bu Almayı Düşünüyorsanız Alın Derim Ben 7020 Sattım Bunu Aldım İlk Aldığınızda Karıiık Gelebilir Ama Değil Hatta Basit

Yorum yap

Arkadaşlar meraba benim 7025 de geldi sonunda ve 4 gündür cihazla yatıp cihazla kalktım ve bazı ayarları çözdüm ve şu anda sorunsuz bir şekilde keyfine bakıyorum cihaz (pardon cihaz demek gerçekten bu na hakaret olur)
            Dreambox 7025 gerçekten harika bir arkadaş sen ne istersen yapıyor yeterki dilinden anla ve dreambox un görüntü kalitesi grafikleri muhteşem bende sony 100 herz tv var şimdiye kadar televizyonun özelligini ayırt edemiyordum tv bile dreambox ile aşka geldi sanki görüntü ve renkler fışkırıyor ekrandan bunu anlatmak mümkün degil görmek ve yaşamak lazım ve bende çok düşündüm almadan gerçekten bu kadarını beklemiyordum ama şimdi iyiki almışım diyorum hatta kendime almakta geç bile kaldıgımı düşündügümden birazda kızıyorum şu an için cihazda öyle çeşitli yerlerde abartıldıgı gibi ısı vs sorunu görmedim elimdeki diger benzeri elektronik cihazlar ne kadar ısınıyorsa dreambox da o kadar ısınıyor abartılı bir ısı sözkonusu degil kanaatimce ısını yogun oldugu yerde zaten beslemenin bulundugu bölümde ve dreambox almayı düşünen ve başka cihazlarlada kıyaslama yapmak isteyen arkadaşlara dreambox un kıyaslanmasının bile söz konusu olamıyacagını belirtmek isterim ve uydu receıver almayı düşünen arkadaşlara tavsiyem hangisini alırsanız alın ama kesinlikle dreambox alın allah olmayanada versin
            Bu arada dreambox u bana almanyadan alan ersin kardeşime bana getirdigi için sevgili annesine ve tabiki kurmamda yardımcı olan başta almanyadan vezir abime izmirden faro kardeşe atm ye ve forumlarda dreambox a destek veren tüm arkadaşlara teşekkür ederim saygılarımla

Yorum yap

bunun fiyatı ne kadar acaba? bilgisi olan varmı?

Yorum yap

birde teknik özelliklerini nelerdir?

Yorum yap

bende uzun zanadir yaklasik ocak ayindan beri kullaniyorum alet cok iyi ozellikle ayni anda birden fazla kanali kayit yapabiliyorsun cift tunerle kayit yaparken baska kanallari izlemek de cok zevkli evet isinma problemi var ama cok kafana takarsan pclerin on tarafinda olan sessiz fanlardan 2 tane tak sorun kalmaz daha denemedim ama usb den dvd usb hdd gibi aletlerde takman mumkun

Yorum yap

Cihaz cok guzel ve fonksiyonlu tek kotu yani bence bazi kart ve modullerde sorun cikartmasi mesela Opos kart gibi.Bilmiyorum belkide bu sorun benden kaynaklaniyor ama en fazla 10 saniye calistirmayi basarabildim

Yorum yap

almanyada HDD ready olarak fiyati 510 euro civari + - 10 olabiliyor

Yorum yap

Bende alacağım yeni sordum 800 dolar karşılığı günlük kurla çarpmak lazım korax lar daha ucuz uydudan otomatik paylaşım yapıyormuş fakat satan firma desteğini ilerde çeker ve uydudan otomatik paylaşım hizmetini durdurursa cihaz demode olur diye korktuğumdan Dreambox ı tercih etmeyi düşündüm

Yorum yap

dreabox 7025si alalı 2 oldu güzelve hwsi sağlam giğerlerinden farklı ama bu dream da daha birşey yapmış değilim 7000 ve 7020ye göre birazdaha zor alacak kişiler varsa doğru seçim saygılar
                          dreambox multimediatv 7025s

Yorum yap

dm 7025

dm 7025 yeni aldım anten girişi tuner kısmının ısınması normalmidir

Yorum yap

Elbette normal..
                              Hatta 7025lerin daha cok ısındığı söylenir...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X