• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımlarının Cihaza Yüklenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk başta emeği geçen herkese teşekkürler:helal:...aklınıza beyninize sağlık...,
    bende yükledim yazılımı fakat bir türlü 'Bitirildi' ibaresini görmek nasip olmadı ne yaptıysam gene olm adı formuda inceldim arkadaşlarının ve us6taların tavsiyelerinide denedim gene olmadı güncelleme...Fabrika ayarlarında sadece sistem bilgisine evet dedim gerisine hayır dedim bu doğru olanı heralde! usbyi çıkardım denedim cuk olmadı! emuyu açtım kapadım denedim olmadı ehh bende mecbur kaldım konu eklemeye paylaşımlarınızı ve önerilerinizi ivedi b ekliyorum saygı sevgilerimle...:yazyaz:
    Saniyelik bir mesaj zaten o görememeniz normal, bir anlık göz teması kaybında bile göremezsiniz, çünkü devamında cihaz boot eder ve tekrar başlatılır.

Yorum yap

süpersiniz valla teşekürler

Yorum yap

yazilim icin cok tesekkurler.fakat ben isvecte yasadigim icin bu transporter bende yok.sadece digiturk uydusu var.bana bir yarari varmi bu yazilimin?

Yorum yap

snooker2oo7 Nickli Üyeden Alıntı
          yazilim icin cok tesekkurler.fakat ben isvecte yasadigim icin bu transporter bende yok.sadece digiturk uydusu var.bana bir yarari varmi bu yazilimin?
          dostum mach1 hocanın yurt dışındaki kullanıcılarla ilgili yazısı next2000 super bölümünde güncellemeyle ilgili açıklamayı okursanız bilgi sahibi olabilirsiniz.
          next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

tesekurler.

Yorum yap

tasrım ustam ililerinize teşekkürler güncel verdiğiniz sofcam lar yeni oto yazılımından sonra oto olarak güncelleniyormu teşekkür

Yorum yap

mustafabozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tasrım ustam ililerinize teşekkürler güncel verdiğiniz sofcam lar yeni oto yazılımından sonra oto olarak güncelleniyormu teşekkür
                Arkadaşlar yazılımla beraber softcamlar uydudan güncellenmiyor.Güncel softcam dosyasını usb belleğinizle tekrar yükleyiniz...

Yorum yap

Ellerinize sağlık, teşekkür ederim.
                  :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

harikasınız valla çok çok teşekkürlerr emeği geçenleree

Yorum yap

Uydudan yazilim gÜncelleme ne İŞe yariyor hangİ kanallari ÇÖzÜyor

Yorum yap

Teşekkürler.

Yorum yap

yazılımların içinde güncel softacamlar gelmiyor ama ilerde belki sadece güncel softcam yükleme imkanımız olabilir inşallah.
                          Saygılar Selamlar
                          HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Saniyelik bir mesaj zaten o görememeniz normal, bir anlık göz teması kaybında bile göremezsiniz, çünkü devamında cihaz boot eder ve tekrar başlatılır.
                            Hocam saygılar sevgiler...fakat cihaz bootlandıktan sonra yine yazılım otomatik yüklenmeye başlıyor...ayrıca e.muyu deaktif edip cihaz versiyon bilgisini kontrol ettiğimde 'OTA (00 00 00)' yazıyor...sanırım burda güncelleme tarihi veya en son yazılım tariihi yazması gerekiyor...birde hocam bu yazılımdan sonra usb'yi ne zaman cihaza taksam cihaz bootlanıyr:ıhh: şimdiden yardımlarınız için teşekkürler(bütün ustalar için)

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Hocam saygılar sevgiler...fakat cihaz bootlandıktan sonra yine yazılım otomatik yüklenmeye başlıyor...ayrıca e.muyu deaktif edip cihaz versiyon bilgisini kontrol ettiğimde 'OTA (00 00 00)' yazıyor...sanırım burda güncelleme tarihi veya en son yazılım tariihi yazması gerekiyor...birde hocam bu yazılımdan sonra usb'yi ne zaman cihaza taksam cihaz bootlanıyr:ıhh: şimdiden yardımlarınız için teşekkürler(bütün ustalar için)
                              Fabrika ayarı yaparak cihazınızı resetleyiniz, sonra güncelleme yapınız...

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Fabrika ayarı yaparak cihazınızı resetleyiniz, sonra güncelleme yapınız...
                                sayın asifo... hepsini denediim fabrikasyon ayarlarını sıfırladım (sadece sistem ayarlarını) ama genede düzelmedi...ilgin için teşekkürler...paylaşımlarını bekliyorum...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X