• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kafa karışıklığı ????

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kafa karışıklığı ????

Değerli arkadaşlar.
    öncelikler sitede uzun zaman vakit geçiren birisi olarak bazı şeyleri wetek2 play de hala anlamış değilim. en başta da şu geliyor. ana konu başlıklarında raybuntu yada leila adında sürümler veriliyor birde backup larımız mevcut. back up hazırlarken yada kendi sistemimizi eklentilerimizi kurmak isterken nasıl bir yol izleneceğini birtürlü anlayamıyorum. digital uydu alıcısı olarakta antenle bağlayan biriyim kodi eklentileride kullanan biriyim. ama birisi backup vermeden ne yazıkki yeni değişen birşeyleri takip edmiyorum. kanal frekansları yenilenince onları değiştiremiyorum. halk tv buna en iyi örnek. bu cihazı kullanan ustalar biz acemliere bir rehber hazırlasa yada ne nerden nasıl yapılır gibi bir back up yyapma videosu hazırlasa o kadar güzel olurki. çünkü ben cihaz alırken vu almadım be bunu aldım. hatta çokta arkasında destek çıkıp birsürü insana aldırdım. şimdi bende inanın satsammı diye düşünmeye başladım. enigma gibi dar bir kısımdan wetek gibi geniş alana geçtik ama malesef cihaza hükmedemiyoruz. ve inanın enigmacılar bunu ben söylemiştim diye bana söylüyorlar.
    rica odurki yeni backup hazırlarken birisi bunu videoya çekse bizde bunu öğrensek çokmu imkansız bir istek olur acaba

@mercury77 kardeş öncelikle daha çok hangi sistemi kullanıyorsun (libreelec,droid) ona göre yardımcı olur ustalar bende elimden geldiğince yardımcı olabilirim

Yorum yap

libreelec te ustaların verdiği imaj dosyalarını SD karta kurup ister kendi eklentilerini ister ustaların verdiği backapları kullanabilirsin

Yorum yap

şöyleki enson 2 ağustos tarihli libreelec backup kullanıyorum. ama dediğimm gibi çok yabancı kalıyorum malesef

Yorum yap

Aslında istediğin imaja setting-backupı atıp kullanabilirsin ama işte güncel backup olmayınca bir faydası olmuyor.

Ben güncel bir setting-backup yapıp vereceğim, ve bunu marka, kutu ayırt etmeksızın her Krypton İmajda kullanabilirsiniz (Tabii Tuner farklıysa onu da ayarlarsınız).

Ayrıca en optimum biçimde nasıl setting-backup alınıra da rehber yapacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

yani ben gerçekten bu cihazdan memnunum ama kafa karışıklığı yaşıyorum bize bunları biri izah etse olay bitecek

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Aslında istediğin imaja setting-backupı atıp kullanabilirsin ama işte güncel backup olmayınca bir faydası olmuyor.

Ben güncel bir setting-backup yapıp vereceğim, ve bunu marka, kutu ayırt etmeksızın her Krypton İmajda kullanabilirsiniz (Tabii Tuner farklıysa onu da ayarlarsınız).

Ayrıca en optimum biçimde nasıl setting-backup alınıra da rehber yapacağım.

Sevgiler...

Yorum yap

Hala tv kanallarında kayacan ustanın listesi nasıl atılır bu cihaza nasıl güncel kanalları ekleriz konularında bir cevap bulamıyorum. kanalların değişen ayarlarını değiştirmek için bir yöntem varmı bilemiyorum. android kısmında abone olduğum ip tv lere girince 10 sn içinde kanaldan atılma sorunu devam ediyormu bilemiyorum. görüldüğü gibi cihazı aldık ama asla kullanamıyoruz.malesef çok üzücü. forumda bazı arkadaşlar gayet etkinler bilgililer onların kendi aralarında yazdıklarını anlamak çok güç. kendi aralarında her yazılanı bizim bilmemiz tabiki imkansız ama biz amatörlerde asla bu şekilde cihaz ve forumdan performans alamıoruz.
              lütfen bu yazdıklarımı yanlış algılamayın sadece inanın bilgi paylaşılmadıkça birşey ifade etmiyor.

Yorum yap

mercury77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Hala tv kanallarında kayacan ustanın listesi nasıl atılır bu cihaza nasıl güncel kanalları ekleriz konularında bir cevap bulamıyorum. kanalların değişen ayarlarını değiştirmek için bir yöntem varmı bilemiyorum. android kısmında abone olduğum ip tv lere girince 10 sn içinde kanaldan atılma sorunu devam ediyormu bilemiyorum. görüldüğü gibi cihazı aldık ama asla kullanamıyoruz.malesef çok üzücü. forumda bazı arkadaşlar gayet etkinler bilgililer onların kendi aralarında yazdıklarını anlamak çok güç. kendi aralarında her yazılanı bizim bilmemiz tabiki imkansız ama biz amatörlerde asla bu şekilde cihaz ve forumdan performans alamıoruz.
                lütfen bu yazdıklarımı yanlış algılamayın sadece inanın bilgi paylaşılmadıkça birşey ifade etmiyor.
                Forumda arkadaşlar gayet ilgililer. Herşeyi bir anda öğrenmek yerine tane tane öprenip sağlam ilerlemek lazım. Sonuçta bu cihazlar hobi cihazları tembel insanların işi değil. Biraz meraklı olmak ve sabırla öğrenmek lazım. Ben ilk günden beri android işine hiç bulaşmadım hep libreelec kullandım çok memnunum wetekten. Takılınca da konu açacıyorun öğreniyorum eğleniyorum. Libreelec çok basit ve çok kullanışlı.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X