• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

VuUNO_Orginal_Backup_22.12.2012_KaYaCaN*

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• VuUNO_Orginal_Backup_22.12.2012_KaYaCaN*

VuUNO_Orginal_Backup_22.12.2012_KaYaCaN*
    .
    Backup bir gün önce hazırlanmış olup bu gün test edilerek ve yeni setting yüklenerek foruma verilmiştir.
    .
    20.12.2012 Tarihli Orjinal image kendi sitesinden indirilerek, gerekli pluginler yüklenerek backupu alınmıştır.
    .
    Backup'ta 4 uydulu ve 22.12.2012 tarihli setting bulunmaktadır.
    .
    TÜRKSAT
    HOT BİRD
    EUTELSAT7(DigiTürk)+(9E)
    ASTRA 19.2

.
    Backup'a Türksat ve Eutelsat7 piconları yüklenmiştir.
    .
    SKİN: HD Glass16 V 6.95 kullanılmış olup ayarları yapılmıştır.
    .
    EMU:Cccam-2.3.0 ve MgCamd-1.38 yüklenmiştir.
    .
    Eklentilere gerekli pluginler yüklenmiştir.(Resimlere bakarak eklentilerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.)
    .
    Biss ile açılan kanallar için constatnt.cw dosyası yüklenmiştir.
    .
    Güle güle izleyin arkadaşlar.
    .
    BURADAN:Backup'u İndir
    .

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
    KaYaCaN*

Elinize sağlık,Teşekkürler.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

usta solo için hazırlık yokmudur

Yorum yap

zombi16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        usta solo için hazırlık yokmudur
        Solo cihazım yok arkadaşım.Yakında belki Solo2 olacak.

KaYaCaN*

Yorum yap

Merhaba Kayacan Dost!
          Öncelikle bacup hazırlamadaki çaban ve verdiğin emek için,sonra da paylaşımdaki gani gönüllülüğün için içten teşekkürlerimi sunarım.Hazırladığın en son tarihli orginal image bacup' yükledim.Önceki bacuplara göre belkide gerekli görmediğiniz için dikkate almadığınız bir husus var:Tüm uydularda paylaşımla alınan bir çok a.d.ult kanallar var.Bunları önceki bacuplarınızda kilit altına (ebeveyn kontrolü) alıyordunuz.Şimdi ise bu işleme tabi tutulan sadece 3-5 kanal var.Bu sorunu aşamadım.
          İkincisi ise,"Görüntü ve ses ayarları menüsünde önceleri:HDMI-SCART-Ybpr-DVI-DVI-PC gibi görüntü çıkış ayarları vardı.Şimdi nasıl ettiysem ben bile şaşıyorum HDMI seçeneğini bulamıyorum.Orginal Image bacup'u iki kez yeniden yeniden yüklememe karşın bu sorunu aşamadım!Önceleri Scart çıkışı yeterli oluyordu.Ama yeni bir tv edinince yeni bağlantı seçeneğine ihtiyaç duydum. Yine de cihazı tv ye HDMI kablosuyla bağladım ve çıkış seçeneği de DVI oldu. Ama amaç hasıl olmadı! Ne yapabilirim,teşekkürler?

Yorum yap

rselturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Merhaba Kayacan Dost!
            Öncelikle bacup hazırlamadaki çaban ve verdiğin emek için,sonra da paylaşımdaki gani gönüllülüğün için içten teşekkürlerimi sunarım.Hazırladığın en son tarihli orginal image bacup' yükledim.Önceki bacuplara göre belkide gerekli görmediğiniz için dikkate almadığınız bir husus var:Tüm uydularda paylaşımla alınan bir çok a.d.ult kanallar var.Bunları önceki bacuplarınızda kilit altına (ebeveyn kontrolü) alıyordunuz.Şimdi ise bu işleme tabi tutulan sadece 3-5 kanal var.Bu sorunu aşamadım.
            İkincisi ise,"Görüntü ve ses ayarları menüsünde önceleri:HDMI-SCART-Ybpr-DVI-DVI-PC gibi görüntü çıkış ayarları vardı.Şimdi nasıl ettiysem ben bile şaşıyorum HDMI seçeneğini bulamıyorum.Orginal Image bacup'u iki kez yeniden yeniden yüklememe karşın bu sorunu aşamadım!Önceleri Scart çıkışı yeterli oluyordu.Ama yeni bir tv edinince yeni bağlantı seçeneğine ihtiyaç duydum. Yine de cihazı tv ye HDMI kablosuyla bağladım ve çıkış seçeneği de DVI oldu. Ama amaç hasıl olmadı! Ne yapabilirim,teşekkürler?
            DVI çıkış HDMI demektir.

KaYaCaN*

Yorum yap

Hemen yanıtladığınız için teşekkürler.Sorun çözüldü.Bir de adult kanalların favori buketleri içinde değil de uydu listelerindeki kendi yerinde kilitleyebilseydim,kanalları zaplarken tedirginlik duymayacaktım.Çok çok teşekkürler!...:bravo:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X