• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

610 b yazlımı ve orion modul 2040 sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 610 b yazlımı ve orion modul 2040 sorunu

hocam bende 2000 cıs 610 b yazılımı yuklu orion chipli modülü taktıgımda inxtc acmıyor xplus tv yi acıyor cihazın emusunu kapattıgımda ise sorun yok inxtc de xplus tvde acıyor bu modülün uyacagı bir yazılım versende emuyu acıp kapamaya uğrasmasak orion modül bissleri acmıyor cünkü mecburen cihaz emusuyla bakmak zorundayım nba tv ye

trakyali Nickli Üyeden Alıntı
    hocam bende 2000 cıs 610 b yazılımı yuklu orion chipli modülü taktıgımda inxtc acmıyor xplus tv yi acıyor cihazın emusunu kapattıgımda ise sorun yok inxtc de xplus tvde acıyor bu modülün uyacagı bir yazılım versende emuyu acıp kapamaya uğrasmasak orion modül bissleri acmıyor cünkü mecburen cihaz emusuyla bakmak zorundayım nba tv ye
    modül menüsünden emu'yu off konumuna getirip tekrar deneyiniz....
    Forum Kuralları

Yorum yap

trakyalı bende öyle bir sorun yok orıon 2.41 i yükle sorun ortadan kalkacak zaten içinde EMU ON OFF YOK hiç bir çakışma olmaz
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

2041 i nerden bulabilirim? 2040 ta bide cihazı acıp kapadıgımda modülüde cıkartıp takmak gerekiyordu bu modul nexte uyum tam saglamıyor mu?

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı
          modül menüsünden emu'yu off konumuna getirip tekrar deneyiniz....
          off konumundada olsa aynı problemi bende yasadım.cihazın emusunda cw bölümünden freex leri silerek problemi giderdim su anda inxtc ve xplus emu acıkken problemsiz calısıyor

Yorum yap

kartal131 Nickli Üyeden Alıntı
            off konumundada olsa aynı problemi bende yasadım.cihazın emusunda cw bölümünden freex leri silerek problemi giderdim su anda inxtc ve xplus emu acıkken problemsiz calısıyor
            tesekur ederim

Yorum yap

aynen 2.41 nereden bulacaz? ayrıca modulu tak çıkart bıktım yawwwwwww

Yorum yap

bu modülü kullanıyorsanız cihazın cw key bölümünden bu kanalları silin sorun çözülür.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X