• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 binlerde çanak Ayarı okeyleyince yeşil tuşla uyduyu kayıt yptın sonra sarı tuşla sıfırladıgın zaman bazı uydular kayboluyor teşskkürler.

Yorum yap

• Görsellik

46" full HD televizyonda 16 renk gerdirilmiş 640*480 çözünürlükte arabirim görmek artık sıkmaya başladı sanki. Bu konuda bişiler yapılamaz mı?

Yorum yap

• Arka fon resim değişikliğinde kanal geçişi yaparkan veya radyo dinlerken kendi seçmiş oldugum fon resminin daha net ve gerçekçi olmasını silik bir şekilde kalmamasını ve diğer dobratech gibi sorradan çıkan cihaz özelliklerinin benzerlik nedeniyle aynı katagoride tutulmasını yani unutulmamasını dilerim . Ayrıca yazılım atarken usb veya rs 32 den yazılımdan sonra butün kanallar siliniyor buna çözüm varmı kolay gelsin teşekkürler

Yorum yap

• ali bakkaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          2000 binlerde çanak Ayarı okeyleyince yeşil tuşla uyduyu kayıt yptın sonra sarı tuşla sıfırladıgın zaman bazı uydular kayboluyor teşskkürler.

sarı tusla sıfırlayıca cıkarken sorar kaydedılsınmı dıye kadedersen uyduyuda sıler kaydetmeden cıkarsan uydu yerınde kalır kolay gelsın

Yorum yap

• CCamd 2.11.3 eklense super olur vakit geciyor 2012 dunya sonu gelebilir donmasıs izleyebilelim teşekurler

Yorum yap

• uyduda düzenlenmesi istediyiniz ne olursa olsun yazmayın bence düzelmiyor hep gereksiz seyler yapılıyor ve bu günlerde yazılımda cıkmıyor zaten makinayı aldıgıma pişman oldum henüz menü gırafiklerinde halen bozuk luklar var resim kalitesinde saat ayarlarında bozukluklar var temel yazılım çıkması lasım sürekli ccam yada kart okumalarda yazılım yapılıyor hepsi gereksiz bence makina halen ölü

Yorum yap

• Bir uydu alıcısından millettin ne beklentileri varmış da haberimiz yokmuş... Aslı astarı bir reciver, yazılanların çoğu bende on numara çalışıyor örneğin kanal taşıma hızı 1 saniye ya sürüyor yada sürmüyor diyebilirim. Benim tek derdim TRTHD onuda servis çözemedi eskiden yeşil mozaik ekran vardı şimdide eski cine5 şifreli yayını gibi gösteriyor ama ondanda vazgeçtim TRTHD HD yayın yapmıyormuş sd yayın yapıyormuş artık bir önemi yok. Ben bu cihazın en çok 7+1 ses sistemime uyumluluğunu sevdim süper ses alıyorum komşular sürekli şikayetçi )
                Hiç Bir iyliğim Cezasız Kalmadı..dunkes:

Yorum yap

• hukla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Bir uydu alıcısından millettin ne beklentileri varmış da haberimiz yokmuş... Aslı astarı bir reciver, yazılanların çoğu bende on numara çalışıyor örneğin kanal taşıma hızı 1 saniye ya sürüyor yada sürmüyor diyebilirim. Benim tek derdim TRTHD onuda servis çözemedi eskiden yeşil mozaik ekran vardı şimdide eski cine5 şifreli yayını gibi gösteriyor ama ondanda vazgeçtim TRTHD HD yayın yapmıyormuş sd yayın yapıyormuş artık bir önemi yok. Ben bu cihazın en çok 7+1 ses sistemime uyumluluğunu sevdim süper ses alıyorum komşular sürekli şikayetçi )
                  TRT HD'nin problemi aslında cihazlarla ilgili değil, ama bunu kimse anlamıyor, ya da anlamak istemiyor. Sorun TRT'nin kullandığı düşük sembol oranı, biraz araştırsanız avrupadaki tüm HD yayınlar 20.000 in altında değildir ve sorunsuz izlenebilmektedir.

Yeşil ekran sorunu ise cihaz ve TV'de kullandığınız elektrik sisteminde bulunan topraklama ile ilgili olabilir. Bence uzman bir kişiye kontrol ettirin.

Yorum yap

• next 2000 hd nin transponder silme işlemi çok geri bence tektek silme yerine kanal silmede olduğu gibi işaretleyip işaretli olanları tüm silme olsa iyi olurdu hayırlı çalışmalar.

Yorum yap

• Next Ye 2000 Super HD Tv cihazına yeni yazılım ne zaman çıkacak yada çıkacakmı bilgilerini bizimle paylaşırsanız sevinirim.. yaklaşık olarak 3 aydır beklemekteyiz. Yeni yazılımın gelmesini bekliyoruz.. 500 TL ye cihazı satın aldık. HD çözünürlüğü olduğu için bunca zamana kadar adminlerimiz bu cihaz için bizlere yardımlarından kaçmadılar. ama nedense son 3 aydır emu kéylér dışında başka desteği olmadığı görülmektedir.

En kısa zamanda yeni yazılımı bekliyoruz. NEXT YE 2000 SUPER HD TV ailesini zenginleştirmenizi isteriz.

Saygılarımla FONSECA

Yorum yap

• eski tp lerin kaldırımasını tepe güncellemesini ana yazılımda yileştirmeler yapılmasını

Yorum yap

• selamlar Ben 2000 hd kullanıyorum Hdmı dan izliyorum ve receiverdeki parlaklık ve renk ayarlaması yapamıyorum.Bu özellik (kullanıcı,spor,sinema vb) ayarlanmıyor.Ayrıca yine hdmı portunun kullanımından dolayı sleep timer ayarlandıktan sonra cihaz kapansa bile hdmi portundan sinyal göndermeyi kesmediği için baglı olan LCD auto power off a gecemiyor ve TV kapanmıyor. Sorunun çözümü için yazılımlarda düzeltme saglanabilirimi?

Yorum yap

• cihaz sorunsuz calisiyor gayet guzel sadece bir kac iyilestirme yapilmasi lazim o kadar
                            Söz Konusu Vatan ise gerisi Teferruattir!!!

M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

• selamlar Ben 2000 hd kullanıyorum Hdmı dan izliyorum ve receiverdeki parlaklık ve renk ayarlaması yapamıyorum.Bu özellik (kullanıcı,spor,sinema vb) ayarlanmıyor.Ayrıca yine hdmı portunun kullanımından dolayı sleep timer ayarlandıktan sonra cihaz kapansa bile hdmi portundan sinyal göndermeyi kesmediği için baglı olan LCD auto power off a gecemiyor ve TV kapanmıyor. Sorunun çözümü için yazılımlarda düzeltme saglanabilirimi,kanal geçişleri hala super plus 2000 lerden yavaş,hd kanallarda özellikle.

Cevap bekliyorum uzun zaman oldu hala bir dönüş yapılmadı.

Yorum yap

• 1. Kumandası çok zayıf, yeni duracell alkalin pil taktım yine aynı. sadece benim ki mi böyle acaba..
                                2. Uyduyu fişe takarak il açtığımda hd kanallar (trt hd, atv hd ve a haber hd) ilk 10 dk göstermiyor, sinyal zayıfmış gibi oluyor, sinyal seviyesi azalıp artıyor, cihaz biraz ısındıktan sonra normalleşiyor. Cihazı alalı yaklaşık 1 yıl oldu ama çok kullanmadım, yeni sayılır. stand-by dan açılırken bu sorun yok... yardımlar için teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X