• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next-8000xcam 17 Haziran Editli Yazılım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Arkadaş key bölümüne dokunmamış sadece birkaç mesajı türkçeye çevirmiş.

Yorum yap

üstad emeğine sağlık

Yorum yap

Böyle arkadaşları tebrik edip yeni ve daha gelişmiş yazılılar yazması umuduyla diyorum

Yorum yap

tebrikler devamını bekliyoruz

Yorum yap

arkadaşlar ben dün yükledim 8000 X cam ama kanal geçişlerinde donma yapıyor,tps paketi üzerinde güncelleniyor yazıyor ve donup kalıyor cihazı fiştrn çıkarmak gerekiyor,cihaz kanal geçişleri yavaşlamış durumda yani eski yazılıma dönecek gibiyim memnun kalmadım üstelik bu zamana kadar cihazımda diğer yazılımlarda bunlar olmamıştı

Yorum yap

paşalı1 Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar ben dün yükledim 8000 X cam ama kanal geçişlerinde donma yapıyor,tps paketi üzerinde güncelleniyor yazıyor ve donup kalıyor cihazı fiştrn çıkarmak gerekiyor,cihaz kanal geçişleri yavaşlamış durumda yani eski yazılıma dönecek gibiyim memnun kalmadım üstelik bu zamana kadar cihazımda diğer yazılımlarda bunlar olmamıştı
              Arkadaşım takılma ve kitlenmeler Yazılımın içindeki Aes keylerle ilgili bir durumdur.Aynı sorunlar 09.06 yazılımlarındada mevcuttur.Saygılar.

Yorum yap

17 Haziran tarihli Next 8000 YE yazılımında TPS ve Polsat için otomatik update çalışıyormu,yoksa sadece ingilizce yerine Türkçemi yazıyor.

Yorum yap

arkadaşlar cihazı 2 defa resetleyip denediniz mi ben şu anda atıyorum emuyu haber veririm size..
                  (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                  (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                  ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                  (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                  (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Bozkir / Konya Selamlar

Yorum yap

BOZKIR / KONYA"ya SELAMLAR

Yorum yap

ben yüklemiştim sorunsuzca çalıştı fakat 05.06 yazılımı hariç sonraki yazılımlarda mtv f açmıyor bende 05.06 yazılımını kullanıyorum

Yorum yap

menderes Nickli Üyeden Alıntı
                          17 Haziran tarihli Next 8000 YE yazılımında TPS ve Polsat için otomatik update çalışıyormu,yoksa sadece ingilizce yerine Türkçemi yazıyor.
                          Evet doğrudur ingilizce yazılar türkçe şeklinde yanlızca.
                          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
                          Anlat içinden geçenleri
                          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
                          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
                          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

next 8000xcamplus en son yazılımı yükledim fakat 1973 yaptığımda emu aktif olmuyor kanal 1 hariç hiç bir şifreli kanal açılmıyor, yardım lütfen

Yorum yap

apache Nickli Üyeden Alıntı
                              next 8000xcamplus en son yazılımı yükledim fakat 1973 yaptığımda emu aktif olmuyor kanal 1 hariç hiç bir şifreli kanal açılmıyor, yardım lütfen
                              xcam plusun master sifresini yanlis biliyorsun .master sifre bolumunde cihazina uygun sifreyi bul ve oyle deneatla:

Yorum yap

Menu-Sistem ayarları-Cihaz versiyonuna gir 1973 yapacaksın üstte versiyon satırı yeşil olacak yanıp söner o zaman emu açılmış olur açabildiklerini açar keylerin güncel ise...
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X