• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bosisler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KARBON teşekkürler ilgine teşekkürler fakat hiç birisi uymadı bendeki kablo yeşil renkte ve üzerinde sadece hl340 yazıyo işletim sistemim ise windows7 64bit ilgilenebilirsen sevirinim acemi olmak zor işte
    Verdiğim linklerdeki driverleri tek tek kurup denemeler yaptınız mı? her driveri denedikten sonra kaldırmayı unutmayın, gerekirse win7 de uyumluluk modu var onunla yüklemeyi deneyiniz. bu sürücülerin olmaması halinde internet üzerinden başka sürücüler aramayı deneyiniz.Kolay gelsin.
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

• hocam,

next2000 cıs süper plus cihazım var,
      Cihazıma usb bellek ile temmuz programını ve 27.09.2010 keylerini yükledim.
      yükledim.Fakat bulsatkomu seyredemiyorum.

ACABA NEYİ EKSİK YAPIYORUM.

BU KONUDA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM.

Yorum yap

• cliosw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam,

next2000 cıs süper plus cihazım var,
        Cihazıma usb bellek ile temmuz programını ve 27.09.2010 keylerini yükledim.
        yükledim.Fakat bulsatkomu seyredemiyorum.

ACABA NEYİ EKSİK YAPIYORUM.

BU KONUDA YARDIMINIZI RİCA EDİYORUM.
        Linkte bulunan softcami indirin kdb.uzantılı olan dosyayı yüklemeyi unutmayın sorun yok Bulsatcom paketinde.
        http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468
        www.next.com.tr

Yorum yap

• Ilginize teşekkür ederim.

Yorum yap

• emu dosyası ile hotbirdde adult kanal izlenebiliyormu.next 2000 super HDTV

Yorum yap

• ogun6128 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              emu dosyası ile hotbirdde adult kanal izlenebiliyormu.next 2000 super HDTV
              Son yazılım ile Hotbrid'te Bis paketindekiler açık.
              http://www.flysat.com/bis.php
              www.next.com.tr

Yorum yap

• malesef tüm driverları yükledim ama olmadı internette de bulamadım
                uydudan otomatik güncelleme ile neler güncelleniyo sadece yazılım mı bununla beraber emu ****** de güncelleniyo mu yoksa sonradan mı biss şifrelerini falan atmalıyız ??? bide flash bellek ile nasıl yazılım biss atılıyo teşekkürler şimdiden

Yorum yap

• bosisler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  malesef tüm driverları yükledim ama olmadı internette de bulamadım
                  uydudan otomatik güncelleme ile neler güncelleniyo sadece yazılım mı bununla beraber emu ****** de güncelleniyo mu yoksa sonradan mı biss şifrelerini falan atmalıyız ??? bide flash bellek ile nasıl yazılım biss atılıyo teşekkürler şimdiden
                  Uydudan sadece yazılım güncelleniyor,her zaman son yazılımlar uyduya verilmiyor,en mantıklısı usb bellek ile atılması hem daha hızlı atılmış oluyor.

Usb bellek ile softcam güncelleme resimli anlatımı burada (hem kéy uzantılı hemde kdb uzantılı olan dosyaları yükleyin):
                  http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=29288

Usb bellek ile yazılım atmak ta aynı mantık ile yapılıyor, onda sadece dosya uzantı farklı var bin uzantılıdır yazılımlar, burada önemli detay _End yazana kadar beklemenizdir cihaz kendi kendine kapanıp açılacaktır bu işlemler yapılana kadar cihaza müdahale etmemeniz gerekir.Belleğinde Fat32 olarak biçimlendirilmiş olması gerekir.

Kolay gelsin.
                  www.next.com.tr

Yorum yap

• Üstadım benimde size bir sorum olucak. Bende Next 2000 cis super plus cihaz var. Herşeyi adım adım yaptım, bi yerde takıldım şuan, size danışmak farz oldu.

İlk önce cihazıma NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS_QNEC129.44_300610_TK2C1N0_pz ismindeki yazılımı attım. Ardındanda NEXT_2000SUPER_051010 ismindeki son softcam güncellemesinide yaptım. Önce softcam.***, ardından softcam.kdb yi yükledim. Buraya kadar sorun yok, bu güzel paylaşımlarınız için minnettarım. Absat paketi falan, herşey açıldı yani.

Fakat bu softcam.kdb dosyasının içine bakınca, 13.0 hotbirdde açılcak kanallar listesinde, Turner 13.0 ve Nova Cyprus 13.0 var. Bu iki paket niçin açılmıyor acaba. Bi yerde yanlış mı yapıyorum. O takıldı kafama. Absatlar, Railer hepsi açılıyor, bu Nova Cyprusu açamadım bi türlü. Yardımcı olabilirmisiniz acaba bu konuda?

Birde ben başka bir sitede Hotbirdte, keyle izlenebilen kanallar listesi diye şöyle bir liste gördüm. Bu kanalların hepsini açmak mümkünmüdür gerçekten cihazımıza usbden yazılım atarak. Mümkünse bunlarında usbden yükleyebiliceğimiz softcam yazılımları var mı acaba elinizde?

Hot Bird 6/7A/8 13.0°E

10930 H 27500 3/4
                    VH1, MTV, MGM, Animal Planet, National Geographic, NovaCinema1 & 2 Cyprus, NovaSports3 Cyprus, Travel Channel, MAD GREEKZ, Nova On Demand (TEST)

11137 H 27500 3/4
                    MotorsTV

11240 V 27500 3/4
                    Eurosport International 1 & 2 (and various other country audios)

11823 H 27500 3/4
                    NovaSports1 Cyprus & Disney XD

11938 H 27500 3/4
                    E! Entertainment, The History Channel Cyprus, Alfa Cyprus, LTV (LumiereTV), Boomerang, NovaSports4 & 6 Cyprus, NovaCinema3 Cyprus

12130 H 27500 3/4
                    Disney Channel, FX

12169 H 27500 3/4
                    Discovery Channel, NovaSports2 & 7 Cyprus, MAD TV

12245 H 27500 3/4
                    Mezzo

12597 V 27500 3/4
                    CNNi
                    10723 H 29900 Jetix (Cryptoworks)
                    10992 V 27500 Rai Due, Rai Tre, Rai Uno Rai 4 (Seca1)
                    11034 V 27500 Berbere Television, Boomerang, Tele Melody, W9 (Seca2)
                    11585 V 27500 TV Globo (Nagra2)
                    11727 V 27500 S1,S2,S3,S4,S5,S6,S7 SCT CHANNEL (Viaccess 2.6)
                    12245 H 27500 Mezzo (Via1)
                    12380 V 27500 EQUIDIA PRO, EQUIDIA PRO P1 (Seca2)
                    12692 H 27500 M6, NRJ 12, France 2, W9, TMC, Ciné Polar, Ciné FX, Virgin 17, AB 3, AB 4, Gulli, Orange Sport Info France 3 Sat, France 4, Ciné First(Viaccess 2.6)

Yorum yap

• tsk

Yorum yap

• Nova Cyprus kéyleri şuan aktif değil Hotbrid uydusunda Railer,Absat paketi,tv Globo ve bazı bisler şifreli yayınlar aktif. verdiğiniz frekanslardaki yayınların çoğu paylaşım ile izleniyor yani paralı server sayesinde.Emu ile izlenemiyor.

Zaten siz emu ile açılanları açmışsınız

İyi seyirler.
                        www.next.com.tr

Yorum yap

• Tamam o zaman. Şimdi çaktım köfteyi
                          Çok teşekkür ediyorum yardımlarınız için

Yorum yap

• dorcel tv çöktü mü ?

Yorum yap

• teşekkürler karbon ilgine

Yorum yap