• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Astra 1E/4A(sirius) (4.8°E) Uydusundaki Güncel Kanal ve Frekans Değişiklikleri.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

muye16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sayın yenisayfa şuan hustler kapalımı?
    dostum pm attım açık şuan
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Degelri ustalarim: aff'iniza siginarak bi soru sorucam....gecen sefer bi ustadim Hotbirde 'a cevirili canak da makas diye tabir edilen, bi aletle baska bi LNB takarasam ve LNB 'yi belli bi yone dogrultursam ," Sirius" uydu sinyalini yakalaya bilecegimi anlati....
      ne kdar urastim olmadi.
      simdi mumkunse bu konuda(Hotbirde cevrili canakla sirius'u yakalamak) la ilgili bana yardim edin lutfen...
      ilk bastan ne yapmaliyim?
      canak sabit mi durcak?
      lutfen varsa ve mumkun se bi resim lutf edin.
      ------------------------------
      tum ustalarima saygilar.

Yorum yap

dostum çanak kıpırdatmadan sirusu aparatla izleye bilirsin hatta astrayı bile
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

sayin yenisayfa:tam olarak nasil? rica etsem detayli bilgi verimisiniz? yani ne yapicagim konusunda.
          yahut boyle kurulmus canak tan bir resmli anlatim varmi? tek bir kare fotoghraf rica ediyorom.
          bidaha degerli ustalarin emeklerine saygi ve hurmetler....
          sagolun.

Yorum yap

Akinci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sayin yenisayfa:tam olarak nasil? rica etsem detayli bilgi verimisiniz? yani ne yapicagim konusunda.
            yahut boyle kurulmus canak tan bir resmli anlatim varmi? tek bir kare fotoghraf rica ediyorom.
            bidaha degerli ustalarin emeklerine saygi ve hurmetler....
            sagolun.
            hazır satılıyor 2,3,4, lü olarak hatbird uydusundaki elembi yuvasını sök hangisini takıcaksan onu tak önce hotbird ayarla sonrada diğerini veya diğerlerini hotbird uydusunu sakın kıpırdatma

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              hazır satılıyor 2,3,4, lü olarak hatbird uydusundaki elembi yuvasını sök hangisini takıcaksan onu tak önce hotbird ayarla sonrada diğerini veya diğerlerini hotbird uydusunu sakın kıpırdatma
              hazır varmı ya çok güzel. hotbird in yanına sirius kendi formül lümle taktım baya bi uğraşla varsa bu hazır aparat resmi verirseniz güzel olur ....
              Next machina 3d super

Yorum yap

dostum resim yok çoklu elembi aparatı dedinizmi çanak satan yerde vardır hem görmüş lursun üstelik 5,6 ytl

Yorum yap

tamam.sagol .bi ara bakarım..
                  Next machina 3d super

Yorum yap

tsk

Yorum yap

ben sirusa çevirmeye çalıştım ama hint kanalları çıkıyor yapmadığım şey kalmadı ama olmadı toplam 61 le 69 arasında buluyor ne yapmalıyım

Yorum yap

dostum zannedersem konuyla ilgili sorunları burada bulabilirsin yar ve yardımcı olabildiysek ne mutlu bize kolaygelsin size http://www.mach1digital.com/mach1for...t=27628&page=5

Yorum yap

kamal arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          ben sirusa çevirmeye çalıştım ama hint kanalları çıkıyor yapmadığım şey kalmadı ama olmadı toplam 61 le 69 arasında buluyor ne yapmalıyım
                          Hint kanalları çıkıyorsa muhtemelen 9 derecedesin, çünkü bu uyduda çokça Hint kanalı var. Sirius'u bulmak için buradan 4 derece daha batıya çevireceksin ve biraz da çanağın alt ucunu direğe doğru eğeceksin (çekeceksin). Kolay gelsin.

Yorum yap

kamal arslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sizin bulduğunuz hint kanalları , eurobird 9 ( 9 derece doğu ) uydusundadır.
                            sirius uyduları için anteninizi bir miktar daha batı istikametine çevirmelisiniz.

Yorum yap

arkadaslar bende 7 gundur 12111 frekans dakı yayınlarda sınyal yok dıyor.burdakı kanallar gıttımı yoksa bendemı sorun .lnb mı gıttı.dersınız.
                              ÇANAKKALE

Yorum yap

zeki59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaslar bende 7 gundur 12111 frekans dakı yayınlarda sınyal yok dıyor.burdakı kanallar gıttımı yoksa bendemı sorun .lnb mı gıttı.dersınız.
                                Günaydın hemşerim.Kanallarda bir sorun yok,çanak ayarınıza yada lnb ye bakınız.Kolay gelsin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X