• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

türkiyeden yurtdisina

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• türkiyeden yurtdisina

iyi aksamlar....

cok merak etim bir konu var ben isvicrede yasiyorum
    ve digiturk icin 3 aylik yaklasik 300 milyon istiyorlar
    ben türkiyeden kart alsam yada aldirabilsem ve isvicreden
    izlesem türkiye kartinla ceza veya yasagi varmi bu isin?
    parayi veririzde ama 300 milyon 3 aylik biraz tuzlu geliyor
    eger yasak degilse bu forumdan biri bu islemi yapabilirse
    hemen yollarim parayi yeterki karti yolasin

saygilar mygen

Isvecteki iskandinav ulkelerinin sorumlusu olan digiturk.se adresinde alti aylik ilk uyelik ucreti standart paket icin( Spor paketi dahil degil ) 122 euro olarak verilmis.Spor paketi 6 ay icin 200 euro yaziyor.Sizin belirttiginiz fiatin hangi pakate ait oldugunu bilmiyorum ararsaniz size yardimci olacaklarina eminim.Verdigim adresten fiatlari gorebilirsiniz.
    http://www.digiturk.se/ucretler.htm

Yorum yap

merhaba ben isvecte degil isvicrede yasiyorum

Yorum yap

Parayi odeyince karti posta ile gonderebilirler.Aslinda Turkiyeden alinan kartlar ile de yurt disinda seyretmek mumkun ama yasal degil deniyor.Isvece bir e-mail cekip sormak gerekiyor.Baska bir yol da komsu ulkelerdeki dostlarinizin adina almak.Bu adresten Avrupadaki ulkelerin Digiturk bayiliklerini bulabilirsiniz:
        http://www.digiturkeuro.com/salePoint.aspx

Yorum yap

kardes bende fransada yasiyorum cihazi turkiyeden birinin adina aldim ve burda anteni etuelsat 3 ayarladim ve izliyorum ama seneye iptal etirecem tr ile avrupa nerdeyse ayni paraya denk geliyor artik
          ben bayiden aldim alirkende soyledim yurt disinda izliyecegim diye oda trden birinin ustune al dedi aldim simdi izliyorum bence yasal acidan bir sorun olmamasi lazim sonucta para vererek izliyorsun digiturku ara sor istiyorsan

Yorum yap

Bugun elime gecen fiat listesine gore aile paketi =6 ay icin 63 EUR.12 ay icin 111EUR.Sinema paketi= 6 ay icin 89 EUR.12 ay icin 158 EUR.Bu fiatlar Digiturk Avrupa icin verilen fiatlardir, ikinci kart olarak veriliyor.

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Bugun elime gecen fiat listesine gore aile paketi =6 ay icin 63 EUR.12 ay icin 111EUR.Sinema paketi= 6 ay icin 89 EUR.12 ay icin 158 EUR.Bu fiatlar Digiturk Avrupa icin verilen fiatlardir, ikinci kart olarak veriliyor.
              türkiye sinema paketi ile avrupa sinema paketini istersen karsilastir, farki görürsün..
              .........tarafimdan düzenlenecektir.......:trts:

Yorum yap

http://www.digiturk.com.tr/package/?packageID=3
                Sinema
                Aylık Üyelik : 43,90 YTL
                Aylık Ödemeli Yıllık Fiyat : 39,90 YTL
                Yıllık Üyelik : 459,00 YTL

Aile
                Aylık Üyelik : 34,90 YTL
                Aylık Ödemeli Yıllık Fiyat : 31,90 YTL
                Yıllık Üyelik : 372,00 YTL diye yaziyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X