• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 8000 xcam da bis sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 8000 xcam da bis sorunu

sayın hocalarıma bir sorum olacak. bis keyleri kumandadan girilmiyor sanırım.
    editli yazılımdan olsa gerek. çünkü nba şifrelerini rastgele değiştiriyorum ama kanal yine de çözülüyor. yani menüde ki bis şifre bölümü etkin konumda değil. ve la liga yı da izleyemiyoruz. bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. ayrıca kanal üzerinde mute+sarı işe yaramıyor.

next 8000 xcam da bis sorunu

8000xcamplus nasıl biss leri giricez...

Yorum yap

1fff veya 1ff9 00 *********

Yorum yap

Bende aynı cihazı kullanıyorum ve bu şifreleme sistemiyle ilgili bir sorun yok. Mute+Sarı tuşuyla keyleri görebiliyorum ve değiştirebiliyorum. Sanırım kullandığın cihaz plus serisi o yüzden olabilir.

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Bende aynı cihazı kullanıyorum ve bu şifreleme sistemiyle ilgili bir sorun yok. Mute+Sarı tuşuyla keyleri görebiliyorum ve değiştirebiliyorum. Sanırım kullandığın cihaz plus serisi o yüzden olabilir.
          cihazım 8000 xcam boot 1.1
          mute+sarı sadece biste çalışmıyor.

Yorum yap

İlginç bir durum bende hiçbir problem yok.

Yorum yap

Her ikinizdede aynı tarihli yazılım mevcut değil mi arkadaşlar.?

Yorum yap

Ben zaten sürekli güncel tutarım

Yorum yap

benim de sürekli güncel
                  25.09.2006 yazılımı yüklü
                  haftalık aesleri süperloder 1.07 ile yüklüyorum

Yorum yap

dün eski bir yazılım (01042006) denedim aynı sorun onda da oluştu.

Yorum yap

Cihaza yazılımdan önce ve sonra reset atınız ondan sonra 25 tarihli yazılımı atınız bakalım nolacak...
                      her ikinizinkide eş cihazlar böyle anormallik olmaması lazm

Yorum yap

Bende de problem yok.Yalnız şifreleri girdiğinizde açmayabilir.Biss taransporderini silerek yeniden ekleyerek taratın problem kalmaz.Yazılım 25.09

Beyin bir donanımdır herkeste vardır.Akıl ise bir yazılımdır,herkeste yoktur.
                        KaYaCaN*

Yorum yap

makinası Next YE 8000xcamplus PCM 1725 olupta (1fff veya 1ff9 00 *********) bu ident ve keylerle açabilen arkadaş varmı?

Yorum yap

bende8000xcam var ona hangi keyleri gireceğim teşekürler

Yorum yap

IDENT :0x000002
                              KEY 00:XX XX XX XX XX XX XX XX

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X